Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Agresija je najvažniji korak!
    Nema čekanja nego udri Novače od početka!!!

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Četvrti, peti, šesti, sedmi a od nedavno mora i osmi su vezani za određene pokrete pri servisu.
      Protivnik na kraju ima 567 neizniđenih a ti lagano dobijaš
      Izvuce mi tastaturu iz ruku...

      Comment


      • Tako je Nole,naravno da izlasis na teren da bi pobedio Nadala.
        Vazno je da izadjes samouvereno(onim tvojim pogledom),s verom u sebe,svojom agresivnom igrom a to ces i uraditi.Nema opustanja,fokus maksimalan,ni mrvicu greske ne smes da mu prepustis,idemooooo Nolee po pobeduuuuu
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • ali sutra obavezno da bude cepanje majice Novace posle pobede

          Comment


          • Još nisam smislila način kako da sutra pobegnem ranije sa posla..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • pa gledaj na poslu ;)

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                Još nisam smislila način kako da sutra pobegnem ranije sa posla..
                ja sam smislio

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  pa gledaj na poslu ;)
                  Ja sutra IDEM NA POSAO da bih gledao, projektor pa na zid i otvorim pivo ko covek i udri

                  Comment


                  • ma nema sanse da bi sutra taj mec propustio samo ko ce sutra ostati izgrickanih noktiju ostaje da se vidi

                    Comment


                    • Мислим да треба сутра да буде нерадни дан и по школама да буду скраћени часови јер се ово не мере пропустити...

                      Comment


                      • Osnovci se sutra inace i raspustaju, srednjosklocima je sledeca nedelja poslednja, a drzava nam polako staje, posla sve manje, tako da realne stete ne bi ni bilo... Koristilo bi samo nama studentima koji imamo jutarnje ispite...

                        Comment


                        • Pa ne preterujte ljudi, moraće neko i da ode na svoje radno mesto sutra Šta ako izbije neki požar ili nekome pozli, da odloži poziv za kasnije ah?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Osnovci se sutra inace i raspustaju, srednjosklocima je sledeca nedelja poslednja, a drzava nam polako staje, posla sve manje, tako da realne stete ne bi ni bilo... Koristilo bi samo nama studentima koji imamo jutarnje ispite...
                            мени ни из џепа ни у џеп пошто сам завршио средњу прошле недеље, ал ми криво због неколико ортака који би буквално платили да могу да изађу са факса и из средње да се окупимо у неком кафићу и пружимо подршку новаку...

                            Comment


                            • Meni je sreca samo u tome sto mi se ovo sutra zavrsava malo pre 12 sigurno, tako da stizem u minut do. Osim ako ne bude nekog haosa na ulicama, u tom slucaju se neko stradati sigurno.

                              Comment


                              • А и они нашли да ставе у 13, треба навијам сат да се пробудим

                                Comment

                                Working...
                                X