Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema šanse da ga Has sutra zustavi, iako sam zabrinuta, ali pre svega zbog tog ramena.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma valjda nije nista... Sredice on to... Nadam se da ne boli nego je rutinsko istezanje...
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Pa u meču sa Dimitrovim je uzeo mto za desno rame, a protiv Pelle je istezao rame dosta u meču, samo sto nisam sigurna da je oba puta isto rame u pitanju

        Comment


        • Jeste isto... desno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovo me zbunjuje:

            Tennis Panorama News ‏@TennisNewsTPN 30 May
            Novak doing a lot of stretching on his left shoulder...

            Comment


            • Ne smem ja ovakve stvari ni da čitam....Neću da poverujem da može još i da se povredi, usred sve frke...

              A da nije naučio, možda, razmišljam samo naglas...od "el maestra" Čitam mu izjave, posle meča sa Nišikorijem, u kojem je, navodno, "strašno" digao igru a sve to zahvaljujući laktu koji je juče prestao da ga boli, a mučio ga, eto, od početka turnira i vidno uticao na njegovu igru. Prenosi Marca, pa naravno, sa rezervama ali ipak...

              http://www.marca.com/2013/06/03/teni...370282678.html

              Pa reko, da nije naš maleni naučio, ko veli, tebe kolena? Mene skočni zglob... Tebe lakat? Mene rame.... Pa tako, u krug.....
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                Ja se više plašim Hasa nego eventualno Rafe..
                Ne da se plasim nego me panika hvata,najvise zbog ovog sto sam procitala o povredi ramena.
                Nadam se samo da nije nista ozbiljno,da je sanirano ako je neko manje istegnuce bilo.
                Verujem da ce Nole dati sve od sebe sutra,srecno i idemooooo Noleeeeeeeeeee
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Novak je poceo da vraca sve one poraze an proslim turnirima . Prvi je na redu bio Grisa i vratio mu je pravom merom , a sada je na red dosao Tommy Hass i osim trijumfa me nista ne zanima . A sto se tice ramena , pa nije valjda toliko strasno da ne moze da se suprostavi Nemcu , izacice on na teren potpuno spreman i pometi sa terena Tommyja .

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Ovo me zbunjuje:

                    Tennis Panorama News ‏@TennisNewsTPN 30 May
                    Ma očigledno da ne zna koje ga boli. Podsetilo me na jednu situaciju sa mojim bratancem... udario levu nogu (ja ga gledala), a drži se za desnu i zapomaže...
                    Ma pričam beze... samo sam zabrinuta (malo), pa tako... a i danas mi je palo na pamet ovo što Larisa kaže...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Verujte Amanovicu, radio je cuda i ranije... ;) Glava mene uvek brine vise nego telo, a nacin na koji je pristupio mecu sa Ugljopiscem je mnogo bolji nego sto sam ja ocekivao. Vidi se da mu je ono iskustvo sa dekom malo pomoglo. Druga je stvar sto je Fica usao ludacki u mec i tako odigrao ceo, pa je rezultat bio kakav sam i ocekivao...

                      Kad je izasao da opere Dimceta, sto ne bi isto tako i Tomicu? ;)

                      Comment





                      • Malo fotki,da odagnaju negativne misli,idemo s verom u Noleta
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Mnogo bre zentate, prvi je na svetu, takve trivijalnosti vise ne smeju da ga doticu, ima jaden od najboljih timova ljudi oko sebe, svako tamo zna zasto je tu i svi se, bar tako deluje i nemam razloga da u to sumnjam, super slazu, sto je odlicno i jedan od preduslova za uspeh... Ako nije neka kriticna povreda, duzan je da igra kroz povredu, sto ce pre biti zamor materijala, kako bi se inzenjeri izrazili, nego sto je povreda. Imao je on vise puta kinezio traku na tom mestu, nista to niej dramaticno... Novinarske price i trazenje naslovnice. Realno, turnir je bio jako dosadan iz te perspektive do pre oko 4 sata...

                          Comment


                          • Opustite se, Nole u 3 seta
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pomalo nestvarna, a?
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X