Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Počivaj u miru
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Dobra partija, bas kako valja. Sto bi rekao NI - 4-ta brzina sve vreme sa momentima 5-e, samo se nadam ce se sloziti u ovom kratkom opisu.

      Comment


      • Još 4 do titule.

        Comment


        • 500 pobeda u karijeri.
          Bravo Nole!
          Duboka zahvalnost i postovanje Jeleni Gencic koja je prepoznala i usmerila buduceg velikana svetskog tenisa.
          Vecna joj slava.
          sigpic

          Comment


          • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • 500 puta naše

              sigpic

              Comment


              • Kako volim kad ovako autoritativno izadje na teren, sa pogledom ubice, kada mu u svakom pokretu vidis resenost za jedan sampionski statement. Neverovatno s kakvom je lakocom razbio Grisu i ucinio da izgleda kao diletant. Teskim spinovima sa oba krila urnisao mu je bh, ja ne znam da li je Dimitrov imao koji winer iz tog udarca. Pokazna vezba kako razbiti jednorucni bh u izvodjenju Novaka Djokovica, za teniske udzbenike. Potom bh na bh, pa kad otvori dovoljno prostora samo spusti bh dtl, onda mu malo izbusi fh cisto da pokaze da moze i tako da osvaja poene. Kao da mu govori: mogu da te dobijem na 33 nacina ako hoces mozes da biras koji ti je najmanje grdan. Prava teniska lekcija i odlican revans za Madrid. Pribojavao sam se ovog meca moram priznati i pao mi je veliki kamen sa srca. Najvise me mucilo pitanje da li moze podici nivo igre u odnosu na prva dva kola, bolji odgovor nisam mogao dobiti. Brine me jedino ova lekarska intervencija na kraju, ali ako je suditi po Novakovom izrazu lica cini mi se da nije nista ozbiljno i da nema razloga za paniku.

                Jos 12 setova
                Last edited by Navras 16950; 01-06-13, 21:00.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Biće mu sada jako teško, više je nego očigledno da ne zna za Genčićevu, jer ne bi bio onako veseo i sigurno bi je pomenuo na kraju.
                  Dobro je da su uspeli da ga izoluju, mada u sferi današnje tehnologije i poplave društvenih mreža ne znam kako. Navijači ko navijači celo popodne mu izjavljuju saučešće i hrabre ga da izdrži
                  U svakom slučaju veliki podvig njegovog tima.

                  Dominantna, fokusirana i agresivna igra od početka, naplata po svim tačkama i osnovama, tek da se zna ko je No.1 i ko je danas ostvario 500-tu pobedu u karijeri.
                  Bravo majstore! Svi smo uz tebe.
                  Last edited by miloolja; 01-06-13, 22:54.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Velicanstvena partija , koja se dugo cekala . Idemo Novace , jos 4 pobede do titule i novog slavlja . Sada mora da igra jos bolje , jer nailaze jos jaci protivnici ali nekako mi je ovo biio preloman mec da igra u nastavku turnira jos bolje , kao sto rece Olja , majstore svi smo uz tebe i donesi nam titulu .
                    Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-13, 20:16.

                    Comment


                    • Bravo Nole,Tvoj prvi trener Jelena Gencic te gleda i smesi ti se.
                      Velika zena,neka joj je vecna slava!
                      Skoro su na tv-u prikazali intervju s njom gde je rekla da joj je zelja da jos vidi da Nole osvoji RG(verovatno su znali da je bolesna),nazalost nije to docekala
                      Idemo Nole dalje,osvoji ovaj RG i posveti tvom prvom treneru,zeni koja te je usmerila na pravi put,bila ti i vise od trenera.
                      Zajedno ste ispunili zajednicki san,da budes prvi na svetu,da osvojis Vimbldon,ispuni joj i ovu zelju,znaj da te ona podrzava,bodri,kao i svi tvoji navijaci,svi smo uz tebe svim
                      Igraj Nole srcem i podigni na kraju pehar visoko ka nebu
                      Last edited by Pertla; 01-06-13, 20:17.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Jos malo majstore
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Pocivaj u miru Jelena i hvala ti puno za Noleta !
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Prvo da napisem da mi se mnogo svidja stav sa kojim je Nole izasao danas na teren. Jasan je bio plan i taktika, ne prepustati inicijativu Bugarinu ni u jednom trenutku.
                            Sampionski je odigrao, da pokaze ko je ko. BH fino funkcionisao, kao i ritern, ali imam velike zamerke samo na jednu stvar - ofanzivu. Mnogo nesto traljavo napada ,loptice sa krila koje posalje mu nekako idu ka sredini terena, dugo vec u njegovim mecevima ne vidim ciscenje linija, BH paralela je sve redja i to me zabrinjava. Defanziva mu jeste na visokom nivou i donosi mu sigurnost i resava probleme u principu sa svima van TOP4 , ali protiv Ferida i Nadala mora to agresivnije i rizicnije. Kontrolisana agresivnost naravno.
                            U svakom slucaju sjajan posao danas, dobro je sto je danas to zavrsio, ici ce to lagano do SF.
                            BTW mislim da ce ga smrt Genciceve samo dodatno motivisati da ispuni svoj najveci cilj i posveti ga njoj. Tako mi Srbi to radimo
                            Last edited by prskaj; 01-06-13, 20:24.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • To kako je ušao u meč, to je ono što mu nedostaje u poslednje vreme, ta odlučnost i agresivnost, naravno i odmah za njima i konstantnost. To je ono što mu je nedostajalo prošle godine u finalu RG, tako je olako i ispustio prvi set.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Beyond The Baseline
                                RT @ReemAbulleil Looks like Djokovic has heard the news about the death of his old coach Jelena Gencic. He just cancelled his presser
                                Beyond The Baseline ‏
                                Have to feel for Djokovic. An emotional, heartfelt guy, he always spoke so glowingly of Jelena Gencic and her influence on him.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X