Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ga ne voleti?


    Ne treba nam što nesretni Ernest reče rat i krv, već osmeh
    sigpic

    Comment


    • Torima,

      Potcjenjujes Pelju. Nije on toliko los, pitanje je da li je uopste losiji od Gofina. OK, Pelja je bio umoran. Razlika je da Pelja odgovara Novaku i da nije nista specijalno probao za Novaka.

      Kad god bi Pelja digao igru, isto bi ucinio i Novak. Ritmom, sto je ocigledno Peljina snaga, nije mogao pobijediti jer samo daje Novaku da udje u ritam. Nasuprot, Gofin je sve radio da Novak ne udje u ritam, plus je vremanska stiska radila za Gofina. Ulazenje u ritam protiv igraca kao Gofina zahtijeva napor sa Novakove strane, napor koji produzava Gofinove servis gemove a time i mec.

      Novak je jucer bio osjetno bolji nego protiv Gofina. I da je raspored meceva bio obrnut Pelja u prvom a Gogin u drugom kolu, Gofin bi se losije proveo.

      Comment


      • Mislim da je Novak dovoljno zreo igrac da se ne bi zaletao u prvoj nedelji u neku perfektnu igru.Koliko smo puta gledali dva Novaka na jednom turniru.Jedan do polufinala,a drugi u nastavku.U svakom slucaju sasvim zadovoljavajuci je ovaj pocetni nivo igre...sto se mene tice i mog vidjenja.Siguran sam da mu je tu ta sesta brzina...pogotovo sad na RG.Nema pritiska,osim onog sto je sam sebi stvorio obecavajuci mnogo u Parizu.Dimitrov je sledeci...mislim da nece ovog puta dozvoliti nesto slicno kao u Madridu.Srecno...

        Comment


        • Koji smo mi kraljevi, diskutujemo dal je Novak u krizi a covek izgubio 4 gema na GS-u. Vec pricamo o nekom odustajanju ako ne moze da stigne do finala. Da nas neko vidi pre par godina da nas prebije
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Pa takvi smo ti balkanci , nismo zadovoljni sa nicim
            Last edited by Lord Aleksoni; 31-05-13, 17:56.

            Comment


            • Kada sam bio u Dubaiju ove godine, prikljucio sam se jednom jako lepom projektu sa Burj Al Arab Akvarijumom. Tim ljudi iz akvarijuma je posvecen spasavanju i rehabilitaciji morskih kornjaca, i ja sam imao srece da se druzim sa jednom i pomognem njenu rehabilitaciju. Nazvao sam je Leonardo, po mojoj omiljenoj kornjaci iz crtanog filma Nidza kornjace. Juce sam primio sjajne vesti da je Leonardo potpuno oporavljen i pusten nazad u more. Nazalost zbog obaveza nisam bio u prilici da prisustvujem tom cinu, ali sam zato dobio slike i saljem puno pozdrava celom timu na ovako velikom uspehu!
              Spoiler





              Comment


              • Super analiza Noletovog Backhanda
                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Ed3S-X1Xiv4

                Comment


                • Odlican klip.

                  Comment


                  • sve ide po planu, oni koji sumnjaju u naseg Noleta, kasnije ce se kajati... Danas ocekujem 3:0 eventualno 3:1. U Madridu ga je jedva Dimitrov pobedio, s obzirom da 12 dana nije trenirao. Kao sto sam vec napisao slazu se kocikice da Nole vrati neke dugove: Dimitrov, Has, da dobije Rafu na RG i kao slag na torti ce biti Federer (prstic). Koliko hvata Rafu frka od poraza pokazuje i ovo njegovo komentarisanje rasporeda. Sa nestrpljenjem cekam danasnji mec i nastavak Noletovog pogoda ka tituli? IDEMOOO !!!!

                    Comment


                    • Fed je prosle godine dobio lekciju, tako da je to zavrsena prica... Ali nista se ne bih bunio da utvrdi gradivo.

                      Comment


                      • O ne Preminula Jelena Genčić http://sport.blic.rs/Tenis/234139/Pr...-Jelena-Gencic Nece valjda ovo Novaka pogoditi mnogo,nadam se da mu nece smetati i da mu nece uticati na igru.
                        Last edited by MiljanVR; 01-06-13, 16:17.
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • Ma strašno stvarno Mislimo da će neki ljudi živeti večno i silno se iznenadimo kada se ovako nešto desi, pa još ako je neko tvoj blizak.
                          Prvi trener je prvi trener, a znamo koliko je želela da osvoji RG. Sećam se da je 2010. govorila Novaku da zapostavi W i da se koncenriše na RG.
                          Tako blizu.
                          Neka joj je večna slava.
                          Last edited by miloolja; 01-06-13, 17:16.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nece mu biti svejedno, to je sigurno...

                            Comment


                            • Neka joj je vecna slava...

                              Ja se zaista nadam da ce Nole ovo shvatiti kao motiv vise... Da uzme taj RG i da joj ga posveti... Zeni koja ga je svemu naucila... Teniska majka...
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by Bonomo View Post
                                Neka joj je vecna slava...

                                Ja se zaista nadam da ce Nole ovo shvatiti kao motiv vise... Da uzme taj RG i da joj ga posveti... Zeni koja ga je svemu naucila... Teniska majka...
                                Лепо речено.

                                Comment

                                Working...
                                X