Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bilo loše, ne treba da briljira u prvom meču, polako iz meča u meč će da ubrzava, biće to sve dobro.

    A sviđa mi se ova nova oprema, lijepo mu stoji ova boja, čekam da vidim kako mu stoji ljubičasta
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Gledam malo ovog levorukog Argentinca kao i šta je do sada i kako je radio... i sve nešto imam utisak da će da namuči Noleta, ukoliko ne odigra maksimalno kako može.
      Last edited by miloolja; 29-05-13, 13:16.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Igrao je taj tri ipo sata... Neki efekat ce to ostaviti na njega. Igraju prvi mec sutra jel tako ? Mislim da moze to Novak brzo da resi. Samo ako udje sto posto fokusiran u mec.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Micaela Bryan
          I'm now part of Uncle Nole's entourage! #winning #IDEMO @DjokerNole @rolandgarros #RG13

          Comment


          • Kako volim to sto redovno pricaju na srpskom, samo ih mi i komsije razumemo... Serbia trolls back...

            Comment


            • Čekajući da prođe kiša.


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Pella je raspad, osim toga nema oruzje kojim bi mogao da naudi Novaku, tako da nam ovaj mec ne moze mnogo reci pred nastavak. Moj utisak je da Novak ne igra nista bolje nego protiv Gofana.
                Možda smo malo prestrogi ili možda to ide sa onim prevelikim očekivanjima, tek ipak je Pelja daleko od igrača koji ga je namučio danas (mada sam malo strahovala da hoće), a u takvoj situaciji teško je ponekad naći motivaciju više.I sada deluje ipak bolje od onog "igrao je koliko treba", kao protiv Gofina.
                Ne želim da mislim više o zebnjama i iznenađenjima, a pravi ispit sledi u subotu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jedna prepreka manje.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    pravi ispit sledi u subotu.
                    Ja se pomalo plašim ovako laganih pobeda. Nole još nije bio u pravoj prilici da se oproba.
                    Ali ipak, pobeda je pobeda, bravo Nolence, idemo dalje!!!
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Ma nije laka pobeda protiv Gofina bila, ali nije ni na svom maksimumu odavno. I lake pobede i te kako znaju da naprave problem i njemu, a i nama koji mislimo da će da se prošeta kroz turnir.
                      Madrid nije zabopravio sigurno, a da li će uspeti da podigne igru...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Još 5 do titule.

                        Comment


                        • Apsolutno ne sumnjam da hoce. Obzirom da je ovo potavio kao cilje sezone, prolazi dalje sa minimalnim utroskom energije.
                          Kad isprasi Bugarina videces da je sve ok

                          Comment


                          • U subotu los duplikat, kopirant i svaler dolazi na kurs dresiranja glista i masazu crvica
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X