Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radio najava i predviđanja Saše Ozma. http://www.b92.fm/channel/Sa+terena/90625.html
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Danas počinje Novakov pohod na 7 GS titulu, prvi RG i ulazak u red teniskih velikana sa trofejima na sva 4 GS-a.
      Sva dešavanja od MC-a do RG-a pripisujem nesrećnoj povredi na DC-u. Nije strah od obnavljanja povrede sam po sebi bio tolika smetnja, negoli strah da će ga obnovljena povreda sprečiti u ostvarenju sna zvanog RG. Strah je suparnik motivaciji i ta suprotnost je i osnovni uzročnik nedavnih poraza. Verujem da je sav strah odagnan, da je njegovo mesto zauzela želja i motiv a dobro znamo ishodište kada je Novak maksimalno motivisan. Fizička sprema nije upitna a želja za uspehom zna izvući i nesvesno posedovanu snagu i energiju.
      Mozaik se sastavio, kockice su složene, počinje Novakov pohod.
      Ajmo Novače po željeno peharče!!!
      sigpic

      Comment


      • Hocu sto teze, hocu da se izdominira kao na Wimbledonu 2011e , preko svih prepreka bre
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Samo, jeste Novak klasa, ova momcina odigra skroz herojski a on 3-0 nekako s pola gasa. Svaka cast!

          Comment


          • Prvi se mačići u vodu bacaju, tako kaaaažu...prao zubiće, prije ručka rukice, za mamine goste učio pjesmice... uh ponese me poezija

            Dobar nastup, taman za pobedu, Gofin dobar, nedovoljno za Noaka

            ČESTITKE I POZDRAVI

            Ajd u zdravlje das vidimo
            Last edited by Torima; 28-05-13, 22:06.

            Comment


            • Evo gaaaaa, Torimaaaaaa

              Dobrodosao nazad
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Hajde ne preteruj, pomisliće ljudi svašta

                Comment


                • Originally posted by Torima View Post
                  Hajde ne preteruj, pomisliće ljudi svašta
                  Ej ciaos, di si?

                  Dopala mi se ova mint bas je cool



                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Beyond The Baseline ‏@SI_BTBaseline
                    Novak Djokovic in minty green Uniqlo as he takes the court against David Goffin. #RG13
                    Buahahaha

                    Comment


                    • Pa naravno kada nemaju reč za rezedo boju. Siromašan jezik.

                      Inače baš paše ovaj kompeltić uz crvenu opeku Garosovsku.

                      Evo sada će i Torima da potvrdi... velko'M
                      Last edited by miloolja; 29-05-13, 00:47.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Po meni ovo je boja bakanog oksida, odnosno bakarne patine.
                        Može se videti na svim krovovima starijih zgrada pokrivenih bakarnim limom.
                        Inače pun ih je Pariz.

                        Novak standardno iz lera prebacuje u veću brzinu.
                        Idemo dalje.

                        Comment


                        • I'm glad I overcame my first challenge. 1st match, 1st win on RG13. It was a good match and I am happy that at the end I managed to finish today despite the rain and the darkness. I left you a clue on the camera after the match...In case you didn't see it: the 2nd random letter that i revealed today is "N". Let's see in the next days who is the lucky winner Stay tuned!

                          Drago mi je da sam se izborio sa prvim izazovom. Prvi mec i prva pobeda na ovogodisnjem RG. Bio je dobar mec i dobro je sto sam uspeo da ga zavrsim danas uprkos kisi i mraku. Takodje sam napisao na kameri drugo slovo osobe koja je dobila reket. Ako ste propustili, u pitanju je slovo "N". Videcemo ovih dana ko je srecni dobitnik

                          Comment


                          • Patina je jace boje. Ovo je bas blaga boja i zato se, sto rece Olja, slaze sa jarkom mlevenom ciglom...

                            Comment


                            • Odličan meč za prvu Novakovu rundu..
                              Gofan je teniser koga je lepo gledati.. Na momente pokazuje strašan talenat i veštinu..
                              Srećno do titule!!!

                              Comment

                              Working...
                              X