Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    @Dorcolac
    Ajde sad da se malo pravim pametna...sta ces??Profesionalna deformacija.. ;).Bio je to cuveni Tales iz Mileta(Zemlja je ravna ploca)...
    Izvinite sto sam off topic ;)

    Comment


    • #92

      Comment


      • #93
        [/quote]
        ..valjda je u to vreme bilo vazno samo da imas teoriju.. ;)...Ima i dodatak, da planetu na ledjima nose slonovi ..pardon..sorry..Izvinjenje Noletovim fanovima :-[..Necu vise...

        Comment


        • #94

          Comment


          • #95
            Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Bravo Nole majstore...idemo dalje..samo hrabro!

            Comment


            • #96

              Comment


              • #97

                Comment


                • #98
                  Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Ja samo ne razumem zasto je morao da uradi jednu stvar sinoc koju verovatno niko od vas nije ni primetio. Zaista sam pokusao da navijam i da normalno gledam ali ovo je bilo stvarno nisko. Ovo je bila cista provokacija na Rafin racun, ne znam sta je bila poruka, verovatno :''Bolji sam od tebe'', ili nesto tako.
                  :'( :'( :'(

                  Comment


                  • #99
                    Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=moya link=topic=478.msg18738#msg18738 date=1206351284]
                    Ja samo ne razumem zasto je morao da uradi jednu stvar sinoc koju verovatno niko od vas nije ni primetio.
                    :'( :'( :'(


                    [/quote]

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Da, mislim na taj pokusaj da zagrize trofej, isto sto je Rafa uradio prosle godine i sto uvek radi sa svakim trofejom. Nama, Rafinim navijacima je bilo savrseno jasno sta to znaci.
                      Ne znam zasto ga se ne okane vise, i ti si sama postovala tu Rafinu izjavu i reci hvale i sinoc u Dnevniku su dali tu izjavu a on mu ovako vraca, prvo imitacije a sad ovakve provokacije.

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=moya link=topic=478.msg18743#msg18743 date=1206354077]
                        Da, mislim na taj pokusaj da zagrize trofej, isto sto je Rafa uradio prosle godine i sto uvek radi sa svakim trofejom. Nama, Rafinim navijacima je bilo savrseno jasno sta to znaci.

                        [/quote]

                        To nisam znala, ali nakon tvog posta , pod uslovom da si u pravu da je on to uradio misle?i na Rafu - sigurno nije bilo zlonamerno!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          uzeo je trofej u ruke,veliku "ribu" ; asocijacija -upecati - pojesti!
                          nista drugo.
                          moje skromno misljenje

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Meni je Novakova faca sve rekla, on je krenuo da zagrize i onda se suzdrzao i napravio neki izraz lica koji mi se nije svideo.
                            Samo da pokazem da ne izmisljam evo nekih slika kojima ovde nije mesto ali su sada u funkciji argumenta.









                            Novakovi navijaci slavite i uzivajte ali ja ne mogu jer me ovakvim gestovima svaki put razocara. :'(

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              @moya
                              ja nisam gledala dodelu pehara,ali sam citala komentare na rf.com i svi su primetili sta je Novak pokusao da uradi i niko nije mogao da veruje
                              Nacin na koji Nadal proslavlja titule je stvarno karakteristican samo za njega,tako da i ja mislim da je ovo bila cista provokacija. :-\
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Bilo kako bilo,zamjerki ce uvijek biti..da li je povreda u pitanju,nacin proslavljanja poena,proslava osvajanja turnira..jos nacin kako je zavezao pertle i mislim da bi onda bilo potpuno sve! :-\

                                Comment

                                Working...
                                X