Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprdanje !!!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • Deo intervjua posle meca:
      Koliko je ovo bitno pred Rolan Garos?

      „Jako bitno. Imam sad dve nedelje odmora da zalečim do kraja povredu. Posle toga mi predstoje turniri u Madridu i Rimu koji su naravno jako bitni, ali nisam mogao da tražim bolji start sezone na šljaci. Nakon par neočekivanih poraza, pre svega u Majamiju, oporavio sam se. Igrao sam odlično u Dejvis kupu, a ova pobeda je u jako, jako bitnom trenutku došla za mene i sada znam šta trebam da radim i protiv svog najvećeg rivala. Bitno je samo da budem zdrav, da ne trošim energiju sa strane i iskreno se nadam najboljoj sezoni u životu“, samouvereno je na zaključio najbolji svetski teniser za B92.
      http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=707122
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • I još jedna

        Nole:
        Pjeru se bas nesto ne svidja pehar, ali morace da se navikne.




        sigpic

        Comment




        • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Pjeru se bas nesto ne svidja pehar, ali morace da se navikne.
            Sledeće godine biće mnogo lakše...kao da se on i pehar znaju već dugo
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma ovo moze samo nas Nole,jednom recju kralj!Koliko sam srecan sad,neopisivo,verujem i svi vi !!! BRAVO NOLE MAJSTORE!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Čestitke Novaku!!! Odlična igra, uživanje ga je gledati kad je koncentrisan, motivisan. Neka mu se sezona šljake završi onako kako mu je i počela, sa zvucima srpske himne!


                A potom, zna se...;)

                Čestitke još jednom!

                Comment


                • Cestitke za Novaka , zasluzio ke ovaj dugo zeljeni trofej a sada da se skocentrise na Rolland Garros . A sad ce biti sezoan jos bolja , Rafa je ponovo postao konobar , poceo je da skuplja tacne i tanjire .

                  Comment


                  • Prelepe slike.. Videoi...

                    Vidi se koliko je stalo Noletu do ovog trofeja... A onda kako njemu tako i nama .

                    Svaka mu cast ^_^.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment




                    • Ljudi,danasnji dan je nestvaran,Nole nam je doneo toliko radosti,prosto se oseca pozitivna energija na forumu,posebno Noletovih navijaca.
                      Lepo je kad se ovako svi zajedno radujemo uspesima naseg Noleta,jednog,jedinstvenog,neponovljivog,zato ga toliko volimo,navijamo za njega,ljutimo se,nerviramo,bodrimo kad mu ne ide dobro,ali nam Nole daje toliko radosti,lepote,pozitivne energije
                      Jedan je Novak Djokovic,NAS SAMPION,kao covek i kao sportista
                      Mnogo sam srecna i drago mi je sto toliku radost mogu i sa vama ovde mogu da podelim
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Takodje Petra ^_^. Sve sto si rekla stoji... Kao da sam ja pisao ^_^.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Cestitke Novaku na tituli i na verovatno najboljem setu koji je odigrao ikada na sljaci.Samo nek nastavi da mi pravi materijala za klipove naredne

                          Comment


                          • Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment

                            Working...
                            X