Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • game, set, match, Monte Carlo, Nadalova kruna, Xisca, Charlene Wittstock, izlecen zglob, u Madridu 500.pobeda, do kraja karijere broj 1...Djokovic wins!


    edit: peva Boze pravde...tacno da ga Miha pozove u repku.
    Last edited by Condition23; 21-04-13, 15:58.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Bravo kralju! Hvala ti za osmeh koji cu nositi cele nedelje...

      Comment


      • ali imao je vere u 2 setu kad je 2x zaostajao za brejk i na kraju je dobio Rafu gde je bio vladar toliko godina,ali najvise sam zeleo da pobedi upravo Rafu u finalu i da cujem nasu himnu ispunjeno

        Comment


        • SAD SI UZ'O TROFEJ NOVAČEEEE, NOVAČEEEEEE, NOVAČEEEEEEEEEE
          SAD SI UZ'O TROFEJ NOVAČEEEEEE

          RG JE NAŠ!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kakav covek... Jaoooooo. Ne mogu da opisem svoju srecu.

            Pazi od sad na zglob da se vise ne plasimo da li ces igrati turnir ili ne... I samo nastavi ovako Novace i idemo po taj Rolan Garos... Neka se i tamo cuje nasa himna ...

            Hvala mu za sve!
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ooo radosti moja beskonačnaaaaa!!!!!
              Ljudino svaka čast!

              Comment


              • Covece,nije me prevario osecaj danas...sto mi je izuzetno drago.Ma bravo Novace-ludace...Treca titula ove godine...sareno nema sta,jedan turnir 500,masters i GS.Uvek je znao da baci karte na sve stolove i na kraju pokupi glavnu premiju.Strasno je igrao danas...STRASNO....

                Comment


                • Svaka cast majstore!!! Jedno ogromno hvala.
                  TRINAJESTE, TRINAJESTE NOAK POBEDIJOOOO!!!!!
                  Montekarljanska prasina, ima novog kralja - naseg Montekarljanina
                  Last edited by pecaros; 21-04-13, 16:26.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala ti Nole..
                    za toliko trenutaka radosti i istinske sreće koje nam donosiš..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Ja sam morao da gusim knedlu u grlu, kada je zasvirala nasa himna i Novak zapevao.
                      Hvala ti Novače. Sa ovakvom igrom Roland Garros je nas!
                      Inače da znas da je meni trinaest srecan broj.

                      Comment


                      • Još me drži euforija, ali ipak mi je ova pobeda negde u top 5 najdražih..
                        Prvi AO i W su neprikosnoveni na prvom mestu..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Ljubimo te pehare, Novače, ma sve i Vajdu...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne mogu da verujem ljudi, Nole je uzeo MC i to u finalu s Rafom(cime je ovaj trijumf jos vredniji)
                            Ne znam ni sta da napisem,jos sam pod utiskom meca,Noletove igre,radosti,osmeha koji je ozario njegovo a i nasa lica,a tek himna-vijori se nasa zastava,Nole peva himnu,nestvaran osecaj srece,ponosa,neopisivo
                            Hvala ti Nole,jesi pravi sampion,zelim ti u nastavku sezone prvo,da te povrede mimoidju,hrabru igru,srece,idemooooo Noleeeeeeeeeee
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Uvek sa sharmom
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Nole:
                                Duuugo sam sanjao o ovom turniru i najzad sam ga osvojio! Jos mi je sladje sto sam dosetao sa peharom kuci... ne moram da cekam da mi ga posalju




                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X