Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokusacu da stignem na utakmicu veceras. Miami Heat ce se potruditi da nastavi svoj pobednicki niz. Definitivno ih ne ceka lak posao. Znam kakav je osecaj

    Comment


    • Djokovic sada navija izgleda za Miami Heat,a pre dve nedelje za Lejkerse Ne moze to tako Novak,sta ce Kobi da kaze na to

      Comment




      • Last edited by miloolja; 25-03-13, 00:49.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Djokovic sada navija izgleda za Miami Heat,a pre dve nedelje za Lejkerse Ne moze to tako Novak,sta ce Kobi da kaze na to
          Pre 2-3 meseca je za Kliperse bio. Ocigledno ne navija za neki tim u NBA-u, a sto da ne gleda tekme kad je vec tu.

          Comment


          • Najvise on voli Lejkerse,ali zasto da ne ode da gleda utakmicu kad je u Miamiu
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              Najvise on voli Lejkerse,ali zasto da ne ode da gleda utakmicu kad je u Miamiu
              Brat moj

              Having fun on the game!

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Pre 2-3 meseca je za Kliperse bio. Ocigledno ne navija za neki tim u NBA-u, a sto da ne gleda tekme kad je vec tu.
                Reklama batice,mora da skuplja navijace po Americi tamo nikako da ga zavole

                Comment


                • Prva titula naseg sampiona 575666_224109384398654_1336307040_n.jpg

                  Comment


                  • Kako poraste oružje u rukama pravog junaka

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by straxx90 View Post
                      Prva titula naseg sampiona [ATTACH=CONFIG]10299[/ATTACH]
                      Ova slika me podsetila na detinjstvo..
                      "ellesse"
                      Kao klinac sam imao nekoliko tih majica.. Ništa im nisi mogao.. Trajale su kao peć na drva.. Lepo su izgledale bele sa kragnom..
                      Kod nas ih neko vreme nema.. Šteta.. Mada ne znam kakve su sad sa kvalitetom..

                      Čeka se Haas.. Biće "has" od strane Novaka.. Onako bez puno žvakanja..

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nole ne pre 21h po njihovom, što može biti i oko ponoći ili oko 5h po našem.
                          Pre njega dva WTA i tri ATP meča.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Da li mi ase to samo cini Olja, ili aludiras na neki zanimljiv jutarnji termin ?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Samo razmišljam koliko ću da spavam.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X