Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde se lepo vidi šta piše na trofeju koji je dobio u IW od Nolefam http://novakdjokovicfanclub.com/


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Na jučerašnjem snimanju za UNIQLO

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bio sam srećan kada sam čuo da je Đoković poražen od Del Potra jer smo ga tako eskivirali u finalu. Što se Rafe tiče, njegove partije u Indijan Velsu potvrdile su da se vratio u staru formu. Pobedio je tri igrača iz top 10 i igrao je na veoma visokom nivou. – rekao je Toni Nadal.

          Strikan u retkom nastupu iskrenosti odaje familijarne traume.
          Fedal je prošlost, NOdal kolenima preti.
          sigpic

          Comment


          • Nole:
            Evo slike sa vecerasnje zurke za igrace. Svratili smo na kratko da se pozdravimo sa prijateljima i kolegama
            sigpic

            Comment


            • Ala su se ušareniliiiiii

              Jao Miličice, kada te vidim...
              Nadam se da nećeš dugo još da se patiš, a i mi sa tobom
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jaooj samu sebe kad vidim a do nedelje ćemo se patiti zajedno
                Jedino ako se Navras smiluje pa mi smanji kaznu
                sigpic

                Comment


                • Eee kada te tvoj nagrdi, a šta onda čovek da očekuje od drugih.... ne smem ni da pomislim...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • While Pierre and Dusan are chilling, somebody is working hard in the gym just doing some stretching after good work out

                    Dule I Pjer uzivaju dok ja vredno radim u teretani bas njih briga

                    Comment


                    • ma jeste Nole u Majamiju, ali ipak palme na sakou..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Jao milicice . Zelim ti da sto pre skines taj uzasan avatar .

                        Saosecam se sa tobom .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Kao u sred tropske oluje



                          P.S. Baš im zavidim
                          Last edited by miloolja; 20-03-13, 23:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sta vi ljudi mislite kako ce Novak proci na sljaci? Ja sam ocekivao dosta ali sad kad Nadal cepa ovako... Sljaka je opasna. Da li je Novak sazreo dovoljno da mu se greske iz proslog finala RG-a ne desavaju? To je glavno pitanje ... Barem ja o tome razmsiljam tako...
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment

                            Working...
                            X