Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 23:48 Zbog toga ga volim <3
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      23:48 Zbog toga ga volim <3
      zbog ovoga ga svi volimo, a drugi ne podnose

      Comment


      • Od Montreala prosle godine pa zakljucno sa IW-om Novak je odigrao ukupno deset turnira i ovo mu je posle Pariza(mada taj turnir ne treba ozbiljno uzimati u racunicu jer se na njemu samo formalno pojavio) najslabiji rezultat. U tom periodu osvojio je sest titula, igrao dva finala i sada je zaustavljen u sf. Dakle, ako ne racunamo Pariz, Novak je bio u strasnoj seriji od osam finala na hardu i jedan, uslovno receno, slabiji rezultat ne treba mnogo da brine ni njega, a ni nas. Mada vidim da Zile razmislja drugacije Doslo je do zamora materijala sto se jasno videlo od samog starta turnira i onog mucenja sa Fonjinijem, a drugi i treci set polufinala samo su slika i prilika nesto losije forme. Jednostavno, nije mogao vise da pruzi u ovom trenutku, mada i ovo sto je pruzio bilo je skoro pa dovoljno za finale, a mozda cak i za titulu, ali to necemo saznati. Strasna je to serija i morao se desiti pad pre ili kasnije. Fora je sto niko od nas( ja prvi) nije to ocekivao te nas je ovaj poraz iznenadio i zatekao, narocito nakon potpune kontrole u prvom setu.
        Licno sam zeleo da uzme jedan od dva americka mastersa i malo vise sam preferirao IW, ali necu se mnogo buniti ako dodje do trece uzastopne titule u Majamiju
        Last edited by Navras 16950; 17-03-13, 17:47.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment



        • Nole sampion,pravo olicenje sportiste
          Sram ga bilo u poslednjih 6 ili 7 meseci,nisam sad sigurna izgubio,zamislite 2 meca,e sto je mnogo mnogo je
          Idemooo Noleeeee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Slazem se sa svime sto je napisao Navras.Novak je bio u strasnoj seriji pa pogledajte koliko je trofeja osvojio i pobeda imao u poslednjih pola godine.Osvojio je Toronto,Peking,Sangaj,London,Melburn i Dubai.Plus je igrao finala u Sinsinatiju i Njujorku.Dakle 6 trofeja,od toga 1 slem,2 mastersa,2 atp 500 i zavrsni masters.Plus je igrao jos jedno finale slema i jedno mastersa.Jedini kiks je onaj Pariz ali to stvarno se videlo da je bilo planirano...

            Ne verujem da je dozirao ovde u Indijan Velsu,jednostavno odigrao je slabiji mec malo,plus je Del Po odlicno igrao i jednostavno izgubio je.Nista strasno prvi put nije igrao finale u poslednje pola godine,to je skroz normalno i stvarno ne razumem ljude koji ga sad kritikuju.Ubedljivo je prvi na listi,odbranio je poene ove godine na AO i Indijan Velsu plus je osvojio nove u Dubaiu.Sad ide Majami i verujem da ce tu do titule ici.Onda ide sezona sljake tu brani sva finala skoro sem u Madridu gde moze lepo zaraditi poena i napasti titulu.

            Meni je sad vec jasno da ce se ove godine za prvo mesto boriti Novak i Nadal.Marej i Federer ce tesko do prvog mesta ove godine.Novak ima lepu prednost,ali Nadal iako puno zaostaje i dosta brani na sljaci,ce biti opasan posle toga jer nista vise ne brani.Tako da Novak mora imati dobre rezultate zakljucno sa Vimblodonom i mora odrzati razliku ako zeli da zadrzi prvo mesto.Ja verujem da moze to,ali bice velike borbe sa Nadalom

            Comment


            • Nisam zadovoljan kako sam odigrao jučerašnji meč, ali i to je život. Ne može baš uvek sve da nam ide od ruke Delpo je zasluženo pobedio i želim mu sve najbolje. Iz svakog iskustva učim pa ću tako i iz ovog, a prilika za popravni je već iza ugla - u Majamiju.

              Odlazim iz IW sa jednim vrlo dragim i dragocenim trofejom od mojih #nolefam navijača HVALA VAM!

              Comment


              • I posle dužeg vremena da na miru i bez nerviranja odgledam jedno finale.

                An interview with:

                NOVAK DJOKOVIC

                THE MODERATOR: Questions, please.

                Q. It was a tremendous match. What turned it around from Love 3 in the third?
                NOVAK DJOKOVIC: His fighting spirit and my lack of concentration. I just I didn't deserve to win today. You know, whenever I had chances, second, third set, I throw them away with some unforced errors. My movement was poor, and I congratulate to my opponent.

                Q. Was it hard to play today?
                NOVAK DJOKOVIC: Yep.

                Q. Too warm?
                NOVAK DJOKOVIC: Yes.

                Q. Shadows?
                NOVAK DJOKOVIC: Also. (Smiling.)

                Q. He seems to have added a bit more to his game: a little slice here and there, dropshots, not all explosive. Does that mixing up a bit of the game make him the more difficult opponent these days?
                NOVAK DJOKOVIC: Yeah, I mean, he has a big serve; he moves around the court very well for his height; he uses that forehand as a great weapon, you know. Great running forehand, so he's opening that side.
                I didn't use my backhand along the line as I usually do. It's one of my best shots. Today I just wasn't there. My backhand generally wasn't there. It's okay, you know. It happens. It's sport, and I just didn't make it this time.

                Q. You tend to use setbacks as even extra, more motivation, Novak. You've got a long season to come. Streaks have to come to an end, don't they? It just happens?
                NOVAK DJOKOVIC: It happens. I mean, look, all the credit to my opponent today. He deserved to win because he was more composed in the important moments and he played the right shots.
                He stepped into the court, where, on the other side, me, I made a lot of unforced errors and was at back of the court too passive.
                So, yeah, it's sport. Now I need a few days off and moving on to Miami.

                Q. He took an Olympic medal from you. Does that stick into the back of your head or do you put that away?
                NOVAK DJOKOVIC: No, we played too many times after that. We played like four times after Olympic Games. It's normal when you're competing at this level, you know, close matches, especially against somebody of his quality, you know, a Grand Slam champion.

                Q. Can you take a moment and compare his forehand, his weapon, to some of the other great forehands in the game?
                NOVAK DJOKOVIC: Yeah, he's right up there. He has a very flat forehand and he is basically his tactics is to, you know, stay in the backhand corner and try and run around the forehand.
                He's basically inviting you to play on his forehand, so he has a great running forehand crosscourt, you know, depending on the surface, but he definitely use that as a big weapon.

                Last edited by miloolja; 17-03-13, 21:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hello Miami! We landed at the perfect moment - sunset. And with my two loves by my side, it couldn't be better than this #twilight

                  Dobro veče Majami! Sleteli smo u pravom trenutku - pred zalazak sunca. I ne moze biti lepše od ovoga jer su uz mene moje dve ljubavi, Jelena i Pjer. ;)

                  Comment


                  • atp no1 tabela
                    od danas i zvanicno deseti..
                    sledeci koji pada je hjuit, po racunici nakon madridskog mastersa u maju...

                    Spoiler
                    1. Roger Federer 302
                    2. Pete Sampras 286
                    3. Ivan Lendl 270
                    4. Jimmy Connors 268
                    5. John McEnroe 170
                    6. Björn Borg 109
                    7. Rafael Nadal 102
                    8. Andre Agassi 101
                    9. Lleyton Hewitt 80
                    10. Novak Đoković 73
                    11. Stefan Edberg 72
                    12. Jim Courier 58
                    13. Gustavo Kuerten 43
                    14. Ilie Nastase 40
                    15. Mats Wilander 20
                    ....
                    Last edited by cssr; 18-03-13, 17:52.

                    Comment


                    • Nisam imala kade da se javim. Ovom nasem deranu ko kanda nestale raketle protivu onog gaucosa.
                      Nista derane, vidim oco si u otaj Majami , nesumljam da ces nastimovati reketLU i pogoditi direkt mete
                      Derane nas gledimo te u Majamiju , nako sampionski kako samo ti umes.
                      Teraj sve po redu DJoko ;)

                      Comment


                      • Kakvi znaci upisuju ovde u mesto slova

                        Comment


                        • Ima kola ovaj Djokovic kao da je princ

                          Comment


                          • Originally posted by Deki02 View Post
                            Kakvi znaci upisuju ovde u mesto slova
                            ja te naPrimer,ne razumijem..kakvi znaci,i spajaj te rijeci


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ta ima slova kako da nema sve igraju pred ocima

                              Comment


                              • Jedva cekam petak da Nole igra
                                Idemooooooo Noleeeeeeeeee u nove pobede
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X