Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52416#msg52416 date=1235906034]
    [quote author=shexpir link=topic=478.msg52414#msg52414 date=1235904070]
    @fc nadal
    Ne moze Novak da dobije Nadala uvek, ali na hardu kad je Novak spreman i u formi od 4 meca Novak ce da dobije 3 a Nadal 1.

    Sto se tice Federera i Nadala, kao sto je napisala Bojana Federerov bekend jednostavno ne moze da izdrzi pritisak Nadalovog forhenda a u tenisu 80 relija ide po dijagonali. Da bi se dobio Nadal mora da se napada maksimalno agresivno na drugi servis, da mu se menja ritam udaraca, da se hvataju bolji uglovi na njegov bekend.Federer ne moze iz defanzive da kontrira Nadalu iz bekenda(ovde je Djokovic jaci) i igra slajs a to ne prolazi protiv Nadala.

    Jednostavno u zadnjih godinu dana Federer nema igru za Nadala ali ima za Djokovica, dok Nadal ima mnogo vise problema sa Djokovicem (jedino mu je on previo neke probleme na sljaci prosle godine, ne racunam onaj poraz Nadala u Rimu jer je bio povredjen). Ali sve je ovo proslost videcemo kako ce to ici ove godine.


    [/quote]

    Djokovic-Nadal,buduce veliko rivalstvo,oni imaju 22 i 21 godinu,a vec su odigrali jedno 12 meceva,tu ce biti uvjek neizvestno
    Nadal-Federer,federer nema igru za nadala i nikada je nece imati,moga je ga dobiti kada je ovaj bio malac...
    [/quote]
    Veoma glup komentar,naravno da Federer ima igru za Nadala,kad je 100% spreman,a jedino na sljaci su mu izgledi mali.

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Tmac link=topic=478.msg52425#msg52425 date=1235908046]
      Jeste ja ne znam nijedan njihov mec da nije bilo neizvesnosti osim mozda Novakove pobede u Sinsinatiju i Nadalove na RG. U Hamburgu je Novak imao veliku sansu da dobije Nadala na sljaci i slazem se da mu je Novak na sljaci najveca pretnja ali ako zeli da ga dobije mora se popraviti fizicki. On dok dodje do Nadala na RG vec nema snage za neki extra otpor. Doci ce to valjda sa godinama, dobijace se i Nadal na sljaci...
      [/quote]



      Kada???????????????????????????????...Ja samo znam da nadal ima bolji odmjer i od feda,djoke i murraya i tu se sve zavrsava..

      Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Kad? Evo ja ti obecavam ove godine ce Federer i Novak po jednom dobiti Nadala na sljaci. Novak ga je prosle godine imao u Hamburgu ove godine je red da ga dobije, a Federer svi znamo da to moze samo da se fokusira 100% na mec i da zaboravi prethodne meceve sa Nadalom.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Tmac link=topic=478.msg52460#msg52460 date=1235916321]
            Kad? Evo ja ti obecavam ove godine ce Federer i Novak po jednom dobiti Nadala na sljaci. Novak ga je prosle godine imao u Hamburgu ove godine je red da ga dobije, a Federer svi znamo da to moze samo da se fokusira 100% na mec i da zaboravi prethodne meceve sa Nadalom.
            [/quote]


            Ma ne zanima me uopste,neka ga dobiju,ako ne......Mozdaa Novak,ali federer samo ako nadal bude igrao bez noge.....Tada......

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52481#msg52481 date=1235930090]
              [quote author=Tmac link=topic=478.msg52460#msg52460 date=1235916321]
              Kad? Evo ja ti obecavam ove godine ce Federer i Novak po jednom dobiti Nadala na sljaci. Novak ga je prosle godine imao u Hamburgu ove godine je red da ga dobije, a Federer svi znamo da to moze samo da se fokusira 100% na mec i da zaboravi prethodne meceve sa Nadalom.
              [/quote]


              Ma ne zanima me uopste,neka ga dobiju,ako ne......Mozdaa Novak,ali federer samo ako nadal bude igrao bez noge.....Tada......
              [/quote]
              Cuj ako ne bude imao jedne noge,pa poderace Federer njega kad je u top formi i da ima cetiri noge i cetiri ruke

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=ferrari1 link=topic=478.msg52492#msg52492 date=1235934549]
                [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52481#msg52481 date=1235930090]
                [quote author=Tmac link=topic=478.msg52460#msg52460 date=1235916321]
                Kad? Evo ja ti obecavam ove godine ce Federer i Novak po jednom dobiti Nadala na sljaci. Novak ga je prosle godine imao u Hamburgu ove godine je red da ga dobije, a Federer svi znamo da to moze samo da se fokusira 100% na mec i da zaboravi prethodne meceve sa Nadalom.
                [/quote]


                Ma ne zanima me uopste,neka ga dobiju,ako ne......Mozdaa Novak,ali federer samo ako nadal bude igrao bez noge.....Tada......
                [/quote][/quote]

                Stvarno da zavrsimo ovu temu molim vas,ovome nema kraja,Federer je najbolji iza njega djoker i to je to.........Uredu... ;) ;)

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  ...ava ava ava, sudija je krava...slatko pecenje slatko pomirenje...ava ava ava, sudija je krava...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52498#msg52498 date=1235936408]
                    Stvarno da zavrsimo ovu temu molim vas,ovome nema kraja,Federer je najbolji iza njega djoker i to je to.........Uredu... ;) ;)
                    [/quote]

                    Nadal je najbolji.
                    Tako bar tabela pokazuje.
                    E sad, nacin na koji to postize je podlozan diskusiji, ali je cinjenica da je prvi.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=mr.gold link=topic=478.msg52500#msg52500 date=1235937105]
                      [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52498#msg52498 date=1235936408]
                      Stvarno da zavrsimo ovu temu molim vas,ovome nema kraja,Federer je najbolji iza njega djoker i to je to.........Uredu... ;) ;)
                      [/quote]

                      Nadal je najbolji.
                      Tako bar tabela pokazuje.
                      E sad, nacin na koji to postize je podlozan diskusiji, ali je cinjenica da je prvi.
                      [/quote]


                      Druga je stvar kako on dolazi,kvantna fizika ko da je bitno,najvaznije je da je najbolji....

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52509#msg52509 date=1235944052]
                        Druga je stvar kako on dolazi,kvantna fizika ko da je bitno,najvaznije je da je najbolji....
                        [/quote]

                        Makijavelizam - cilj opravdava sredstvo.

                        Znaci - ne slazemo se.

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Muci se Novak protiv Vassalloa,mora ce drasticno poboljsati igru ukoliko zeli da odbrani titulu.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            nikad on ne igra u prvom kolu na nekom fenomenalnom nivou,....

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=ferrari1 link=topic=478.msg54539#msg54539 date=1237153350]
                              Muci se Novak protiv Vassalloa,mora ce drasticno poboljsati igru ukoliko zeli da odbrani titulu.
                              [/quote]Pa ako cemo tako, to se isto odnosi i na Federera. Nije ni on pokazao neku extra igru protiv Gicquela.
                              Ali kao sto kaze Pat ipak su im to prvi mecevi bice bolje kako turnir bude odmicao. ;)
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC


                                Comment

                                Working...
                                X