Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Noletu na osvojenom cetvrtom brodu
    A sad u nove pobede u IW, idemooooo Noleeeeeee

    ps.dugo se nisam javljala,virus me bas uhvatio dobro,temperatura,ali sad sam spremna za navijanje i kuckanje na forumu
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment




      • ne znam da li je ko ovo postavljao,ali obratite paznju na 4 pitanje i Nadalov odgovor

        Comment


        • Nocaske ovaj nas deran igra. Ajde DJoko oderi onog talijanca

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post


            ne znam da li je ko ovo postavljao,ali obratite paznju na 4 pitanje i Nadalov odgovor
            Xaxaxaxaxaxaxa koji je Endi Marej kralj. ,, Ne znam da li su Rafa i Rodzer citali knjige '' xaxaxaxaxx legenda

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Budjenje u pola 2, mislite li da ce biti dosta?
              Šta da ti kažem, opet si u pravu, mislim najbliži, a biće dosta iza pola 2.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A, mis'im, ima li potrebe vise ista da govorim...

                Comment


                • Bravo Nole!Sutra ustajem za skolu,prva sam smena i on je naravno morao da oduzi i da gresi bezveze.Ali valjda nece da mu se desavaju padovi koncentracije u nastavku turnira!Idemo dalje majstore!!!
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Ja nisam ljut uopste zbog toga sto je izgubio set. Bolje sad da se desi da izgubi koncentraciju nego u finalu. Znamo za sta je sposoban i znamo da ce ici do samog kraja zato sto nije nikad kraj dok on ne kaze da je kraj.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Malo se sampion opustio,nista strasno!Zgazice On to sve do kraja kako treba


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Tesko je biti Noletov navijac,ali lepo iako nam kida zivce u sitne nocne sate(ni prvi ni poslednji put),jeste da smo navikli da nije tako to ne bi bio Nole.Vazno da je pobedio,a koliko cemo spavati na prste cemo brojati
                        Napred Noleeeee sampioneeeeeeee
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Znate onaj osjećaj kad vam je neprijatno i kad vas je sramota što ste nešto uradili(kalifornijski krompir).Čini mi se da se Novak baš tako osjećao, otud i gubitak drugog seta.

                          Comment


                          • Originally posted by Biljanaa View Post
                            Znate onaj osjećaj kad vam je neprijatno i kad vas je sramota što ste nešto uradili(kalifornijski krompir).Čini mi se da se Novak baš tako osjećao, otud i gubitak drugog seta.
                            Ne vidim razlog da Noletu bude neprijatno,em mu dao krompir em seti jos treba da mu bude neprijatno,Nole je dobrica,zato je sampion
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Morao je Novak prikociti nakon prodaje krompira u 1.setu tim krompirom dao do znanja svima, sa kojom namerom je dosao u IW a gubitak 2.seta je s razlogom ;)ne treba prerano zavrsiti trening pa mora posle kod grica na dodatni trening,pametno,odraditi trening na terenu

                              Comment


                              • Deljenje Indijanskih slatkih krompira, bogatih secerom i ugljenim hidratima ponekad ima kontraproduktivno delovanje. U prilog ove teorije idu desavanja tokom meca Novaka i Fonjinija. Cim se dograbio krompira i u slast ga smazao, nagli priliv energije doprinosi podizanju nivoa igre Fonjinija, do granica i njemu nepoznatih. Istovremeno Novak gubi energiju, koju mu Fonjini novodobijenim mocima vampirskog karaktera isisava. Srecom po Novaka, dejstvo slatkog krompira je vremenski limitirano i po njegovom prestanku konzument se vraca u normalu.
                                Naravoucenije- Indijanski slatki krompir uputnije je deliti u 2. set-u, a ako vec mora u prvom, odmah u pauzi omlatiti 5,6 cokoladica radi ujednacenja energetskog balansa sa protivnikom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X