Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je mnogo veci problem od slika koje zagusljuju net to da ova tema postaje sve necitljivija zbog njih.

    Comment


    • Lično nemam ništa protiv da ova tema bude "čitljivija", ali osim prozivki potivnika i vrlo često neumerene nadmenosti, retko se šta drugo može kvalitetnije videti, čast izuzecima.
      Ali zato su slike uvek tu, da popune prazninu ili da pokažu šta šampion trenutno radi. Zato valjda i služe ove svetske i belosvetske fan teme, i tako je baš na svim forumima.
      I izvinjavam se zbog velikih slika, jednostavnbo ne mogu da im odolim.

      Last edited by miloolja; 08-03-13, 18:36.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma nemas na cemu da se izvinjavas, ovo je grupa posvecena odredjenom igracu.... znaci u prvom redu fan-grupa, tako da je ovo pravo mesto za tako nesto. Trulo bi bilo da se ovakve "sliketine" nadju na nekom od generalnih thread-ova, ili thread-ova posvecenim odredjenim turnirima.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Divim se damama iz mnogo razloga: moja majka je bila tako strastvena podržavajući me celog života; moja Jelena mi daje snagu i ljubav u svim izazovima sa kojima se suočavam svakog dana; imam sestre i tetke, prijateljice i saradnice - sve divne i kreativne dame! Na današnji dan želim da kažem HVALA VAM svima, hvala svim ženama širom sveta na vašoj hrabrosti, na vašim inicijativama, na vašim toplim i ljubaznim osmesima, na vašim sjajnim doprinosima u biznisu ali i u razvoju civilnog društva. Ovaj je svet lepši zbog sinergije koju kreiramo zajedno kao nezavisna i ravnopravna bića!

          Na kraju - dajem svu svoju podršku ovogdišnjoj temi Ujedinjenih nacija za 8. mart - Obećanje je obećanje: vreme je za akciju u okončanju nasilja nad ženama.
          sigpic

          Comment





          • 08. 03. 2013. · Fondacija najboljeg tenisera sveta danas je objavila otvoreni poziv volonterima-blogerima da na zvaničnom blogu Fondacije podele svoja iskustva i razmišljanja na teme od značaja za dalju uspešnu realizaciju njenih ciljeva.
            Imamo velike planove i mnogo ljubavi i želje. Osećamo podršku hiljada plemenitih ljudi za ciljeve koje smo postavili. Imamo jedni druge i zbog toga je Novak Đoković Fondacija tačka koja spaja. Kada se spojimo i svi povežemo, jači smo i glasniji.
            Želimo da proširimo glas još dalje. Da pričamo i pišemo o razumevanju i osnaživanju mališana, o značaju predškolskog obrazovanja, o značaju zdravog i srećnog života u odrastanju najmlađih; želimo da proširimo glas o važnosti sporta, igre, zabave i o prihvatanju i uključivanju. Potrebna nam je vaša pomoć.
            Opširnije na web sajtu Novak Đoković Fondacije i zvaničnim Fejsbuk i Tviter profilima.

            http://novakdjokovicfoundation.org/sr/
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ma nemas na cemu da se izvinjavas, ovo je grupa posvecena odredjenom igracu.... znaci u prvom redu fan-grupa, tako da je ovo pravo mesto za tako nesto. Trulo bi bilo da se ovakve "sliketine" nadju na nekom od generalnih thread-ova, ili thread-ova posvecenim odredjenim turnirima.
              Najbolje bi bilo ono sto sam vec predlozio da se napravi posebna tema za slike. Najiskrenije, na forum dolazim najpre da vidim sta ima novo u vezi Novaka, ali cesto mi presedne jer beskonacan broj slika ubija u pojam koliko smara. Jbt, ne mogu da zamislim veceg Novakovog navijaca od mene, a potpuno mi je bezveze da gledam 1000 njegovih slika sa obicnog treninga, kako izgleda ujedno s leve i desne strane ili sto se slikao s Kurtom i Murtom. Ako navijamo za njega ne znaci da smo u njega zaljubljeni, mislim ko je zaljubljen nek pravi temu gde ce skupljati i gledati njegove slike.

              Comment


              • Big, onda to isto treba za svakog tenisera i teniserku. Ako te slike toliko smaraju, imas opciju pod (na engleskom) Settings->General settings->Thread display options->Show images i to odcekiras...

                Posebna tema ne ide, a ne ide ni poseban tretman... Mozda neko od admina moze da ti napravi i da ti se samo na ovoj temi slike ne prikazuju. Raspitaj se...

                Comment


                • Big Nole, obzirom da sam neko ko ovde kači Novakove slike moram da kažem da se ne slažem sa tobom oko ovog ''zaljubljeni'' jer to svakako nismo a mislim da je tema ovako lepša i potpunija, što reče Olja valjda je zbog toga fan tema jednog igrača. Koliko sam primetila manje više je slično i na ostalim fan temama.
                  Ukoliko veličina fotki stvara neke probleme onda se, takođe, izvinjavam.

                  Kada kažeš kako ne možeš da zamisliš većeg navijača od sebe samog i tu se ne slažem, jer će to svaki Novakov navijač za sebe reći. Meni, recimo, presedne kad dođem ovde i vidim neka prepucavanja i provokacije kojima nije mesto ovde i daleko više smaraju od slika na kojima je naš Šampion. No, svi smo mi različiti i teško nam je svima ugoditi, te ne vidim da postoji neko rešenje gde bi svi bili zadovoljni
                  sigpic

                  Comment


                  • Da Novakovi navijaci preteruju sa slikama - PRETERUJU. Big je totalno u pravu kada kaze da sa jednog Novakovog treninga/meca ovde mozemo da pogledamo njegove slike is svakog moguceg i nemoguceg ugla. To su cinjenice, a sada da li to neko kaci zato sto je zaljubljen u Novaka ili zato sto jednostavno nema ukusa - osecaja za meru, je sasvim druga stvar. Mora se takodje uzeti u obzir da mnogi ljudi ovde zele (iz raznoraznih razloga) da okace neku noviju Nolovu fotku, pa kada vide da vec postoji (neko je pre njih okacio) oni stave slicnu, da se iste slike ne bi ponavljale. To dovodi do onoga sto sam malopre napisao tj do nebrojeno mnogo slika. Nekoga to nervira da gleda, nekog ne ... zavisi od osobe, ali su takodje cinjenice, da bi ova tema bila "siromasnija" bez slika. Tako da iako nekada Novakovi navijaci ovde (iz najbolje namere-to je sigurno) preteraju, opet gora stvar bi bila da uopste ne postave nista: klip, sliku, link za odredjenu vest o Novaku, itd ...
                    Last edited by Sandugp; 09-03-13, 06:07.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Najveci je problem sto ova tema ima potencijala da bude informativna o Noletu kao malo koje mesto na netu, ali je zezaju bas slike koje nemaju narocitog smisla. Zvuci pateticno i laskavo od cega se inace jezim, ali tako je. Na njoj su ljudi koji vreme na netu provode uglavnom u potrazi za novim informacijama o Novaku* i tenisu uopste*. Ali u toj potrazi kao da se malo zanesu pa na jednu super sliku dodje 100 bezveznih.

                      Inace ja sam predlagao da se otvori ceo potforum rezervisan samo za slike.
                      Last edited by Big Nole; 08-03-13, 21:58.

                      Comment


                      • Originally posted by Big Nole View Post
                        Najbolje bi bilo ono sto sam vec predlozio da se napravi posebna tema za slike. Najiskrenije, na forum dolazim najpre da vidim sta ima novo u vezi Novaka, ali cesto mi presedne jer beskonacan broj slika ubija u pojam koliko smara. Jbt, ne mogu da zamislim veceg Novakovog navijaca od mene, a potpuno mi je bezveze da gledam 1000 njegovih slika sa obicnog treninga, kako izgleda ujedno s leve i desne strane ili sto se slikao s Kurtom i Murtom. Ako navijamo za njega ne znaci da smo u njega zaljubljeni, mislim ko je zaljubljen nek pravi temu gde ce skupljati i gledati njegove slike.
                        Zadivljuje me tvoja ''skromnost'' ''ne mogu da zamislim veceg Novakovog navijaca od mene'' e pa znas sta ? Svi smo mi ovde njegovi VELIKI navijaci. Deal with it -.-. I ako neko hoce da postavi sliku ima to pravo i sve slike su super i svaka ima svoj smisao. Ne volis ? E pa ne moras da volis.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment




                        • Novak Djokovic talk with the press on Friday

                          “It feels the same (as it did in 2011) … the way I started the year,”. “I have great memories from 2011. That was by far my most successful year in the career. But it’s very early still to say what’s going to happen, so I don’t want to predict anything.”
                          “My mindset will stay the same, and that is to enjoy the moment, to be in the moment, to try to do my best in the present, take it step by step and then see how far I can go.”
                          “I couldn’t ask for a better start of the season, winning Australia and Dubai, playing on hard courts, which is my most successful and most preferable surface that suits my game the best.” “Obviously winning in Australia for the last couple of years gives me a strong sense of confidence which I carry into this tournament. I think that’s one of the big reasons why I tend to play my best in this period.”
                          “I won this tournament in the past and I like spending time here and in Miami these few weeks,”
                          . “Hard courts are my favourite surface. This is where I feel most comfortable and confident on the court.”
                          Djokovic expressed delight that his good friend and rival Nadal, also a double champion at Indian Wells, was back on the ATP Tour after being sidelined for seven months last year due to a left knee injury.
                          “It’s really great to see him back for our sport in general, for fans, for everyone who loves tennis because he’s such a popular and charismatic player,” “I have seen a few of his matches … he’s still very impressive on clay, you know. Not much has changed. That’s his favourite surface. He’s the king of clay, he’s so comfortable playing there.”
                          On Friday he also was with BNP Paribas Open past champions Ana Ivanovic, Rafael Nadal, Roger Federer, and Victoria Azarenka at the unveiled expansion plans targeted for the 2014 tournament announced by Raymond Moore, chief executive officer.


                          Šta mu radi Miljan

                          Spoiler



                          I da se ne bi nepotrebno raspravljali, jer generalno teško je svima ugoditi...ovde imate svašta od radim-gradim... do žurke...

                          https://www.facebook.com/NovakDjokov.../photos_stream
                          Last edited by miloolja; 09-03-13, 10:11.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hoces da kazes: Sta Nole radi Miljanu..... ne verujem da mu je (Miljanu) bas prijatno na onoj drugoj slici - pri bliskom susretu sa Novakovim carapama
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Iz zadnje prilozene slike, evidentno je da Miljan ima sklonost ka laksim opijatima
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post


                                Novak Djokovic talk with the press on Friday

                                “It feels the same (as it did in 2011) … the way I started the year,”. “I have great memories from 2011. That was by far my most successful year in the career. But it’s very early still to say what’s going to happen, so I don’t want to predict anything.”
                                “My mindset will stay the same, and that is to enjoy the moment, to be in the moment, to try to do my best in the present, take it step by step and then see how far I can go.”
                                “I couldn’t ask for a better start of the season, winning Australia and Dubai, playing on hard courts, which is my most successful and most preferable surface that suits my game the best.” “Obviously winning in Australia for the last couple of years gives me a strong sense of confidence which I carry into this tournament. I think that’s one of the big reasons why I tend to play my best in this period.”
                                “I won this tournament in the past and I like spending time here and in Miami these few weeks,”
                                . “Hard courts are my favourite surface. This is where I feel most comfortable and confident on the court.”
                                Djokovic expressed delight that his good friend and rival Nadal, also a double champion at Indian Wells, was back on the ATP Tour after being sidelined for seven months last year due to a left knee injury.
                                “It’s really great to see him back for our sport in general, for fans, for everyone who loves tennis because he’s such a popular and charismatic player,” “I have seen a few of his matches … he’s still very impressive on clay, you know. Not much has changed. That’s his favourite surface. He’s the king of clay, he’s so comfortable playing there.”
                                On Friday he also was with BNP Paribas Open past champions Ana Ivanovic, Rafael Nadal, Roger Federer, and Victoria Azarenka at the unveiled expansion plans targeted for the 2014 tournament announced by Raymond Moore, chief executive officer.


                                Šta mu radi Miljan

                                Spoiler



                                I da se ne bi nepotrebno raspravljali, jer generalno teško je svima ugoditi...ovde imate svašta od radim-gradim... do žurke...

                                https://www.facebook.com/NovakDjokov.../photos_stream

                                Je li mu ovo Fedov dzemper il sam ja corav ?
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X