Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Is iskre je buknuo plamen, sirenje potpisa vise nista ne moze zaustaviti
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Što bi rekao pecaros - Novakovanje tek počinje
      sigpic

      Comment


      • Noletu svaka cast na komentaru za Rogera . To sam cekao! One roze patike ne podnosim -.-.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Ništa niste uradili dok ne nagovorite NI-a.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Last edited by Vanja #66; 01-03-13, 08:43.

            Comment


            • Jao Barni . Nije valjda da gledas seriju ? Ja sam ogroman zaludjenik .

              A sad o Noletu.

              Dominacija se nastavlja!
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Još jedno finale..
                Na 5:3 i gubitak gema umalo TV da postane zbir delova..

                Ajde sutra zavrni Rodžera i pošalji ga na lep dvomesečni odmor..

                Comment


                • Mogao je majstor i nešto ranije da završi meč ali dobro može i ovako, najvažnije je da se pobednički niz nastavlja i da sutra idemo po četvrti pehar
                  I da ne zaboravim da pohvalim opremu



                  Bonomo za potpis
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo Nole!Odlicna igra naseg sampion,osim onaj mali pad kada je servirao za mec,ali sve u svemu igrao je bas kako treba.A sutra idemo po 4 titulu u Dubaiu,idemo majstore!!!
                    Last edited by MiljanVR; 01-03-13, 16:08.
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • Novakovanje
                      sigpic

                      Comment


                      • testing, testing...

                        Comment


                        • lepo lepo Novak po obicaju uvek nas malo iznervira ali sve dodje na svoje mesto i nbt ko je sutra mu protivnik Nole ce to da zbrise u 2 seta
                          da nece milicice opet da vrati sutra onu njegovu pidzamu

                          Comment


                          • Nole:
                            Veceras su me na press konferenciji posle meca pitali da im ispricam sta mi se desava u glavi kada treba da odserviram za mec, jer mi se desilo par puta da nisam uspeo da zavrsim mec svojim servisom ovde u Dubaiju. Nista strasno, nekada nam ne polazi bas sve za rukom kada zelimo, ali najbitnije je da verujemo da mozemo i nastavimo da dajemo sve od sebe. Doduse, nadam se da sutra necu imati ovakav propust ukoliko dodjem u situaciju da serviram za mec Radim na tome! Hvala na podrsci, srecan sam sto sam ponovo u finalu!






                            Ledeni, nadam se da neće i ne prizivaj je
                            sigpic

                            Comment


                            • Akcija grupe pink out uspesno izvedena - Zeka promenio patike
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X