Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tennis Panorama News
    Novak in press says he has input in his kit. Asked us if we didn't like it. Said we did, but he wasn't convinced. Says he can change haha.
    Djokovic also says he won’t wear pink, and will leave that to Federer.

    Last edited by MiljanVR; 28-02-13, 16:49.
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment




    • Ne mora pink ali neka za početak batali ove pidžame
      sigpic

      Comment


      • Lol, pidzama

        Comment


        • Ta pidzama siva je standardna boja ratno vazduhoplovstva SAD poznatija kao Light Ghost Gray... Mislim da ga jeko dobro opisuje, ne bih ja tu nista dirao... Meni je u sobi kombinacija boja siva-zuta, jel neko ima problem sa tim?

          Ovo za Zeku ni ja ne bih bolje rekao...

          Comment


          • Djokovic also says he won’t wear pink, and will leave that to Federer.
            Ovo moram u potpis

            Comment


            • Vanja, nemam ja ništa protiv tih boja, čak i volim ''žuto cveće'' nego mi nekako ne ide na opremu broja jedan
              Za nijansu je bolja od one prve u kombinaciji sa crnom, ali mi je i dalje k'o pidžama

              Da me ne shvate drugari pogrešno, samo neka on bije sve redom kao što je počeo pa bilo to i u pidžami I neka ne nosi pink nikako

              Nole:
              Del Potro je fantastičan teniser, veoma je snažan i ima vrhunski servis. Voli ovaj teren, igra veoma agresivno i zato ću morati da da budem na svom maksimumu ukoliko želim da prođem u finale — bio je iskren Nole.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Big Nole View Post
                Ovo moram u potpis
                Dobrodosao u klub.

                Ovim putem pozivam sve Novakovce na ovaj potez, narocito naseg najnovijeg drugara shminku.

                Sve OK, milicice, ako neki brojevi jedan mogu da nose pink i ljubicasto, moze i on zuto...
                Last edited by Vanja #66; 28-02-13, 20:13.

                Comment


                • Pidzama sluzi da se protivnici uspavaju
                  sigpic

                  Comment


                  • E, jos Olju, Miljana i Navrasa da nateramo i spremni smo za novo kidanje zivaca opoziciji.

                    Comment


                    • Sa mnom imate problem, meni pink ne smeta.

                      EDIT: Kada može da navija za Milan... pored mene Interovke.
                      Last edited by miloolja; 28-02-13, 21:40.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne smeta ni meni, samo mi smeta na meni.

                        A ovo nije nas protest protiv pink boje, ovo je nase ujedinjenje kao navijaca... Secas se, bili su beli avatari na W 2011, sljaka na sve strane na RG 2012, idemo sad malo sa potpisima.

                        Comment


                        • Pogrrešno usmereno ujedinjenje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Samo da se prijavim u klub
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Prijavljujem se i ja u klub

                              Comment

                              Working...
                              X