Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav drugari...nismo se dugo culi,videli...Uhvatio sam danas nesto od meca,ali nekako mi mrsko gledati kad igraju nasi...Novak posle duze pauze boga mi deluje kao da je dosao da se ipak ukrca na onaj mali brodic. Sta ce,moze mu se...Ajd neka mu je sa srecom pa da uzme i taj cetvrti Dubai...

    Comment


    • Protiv koga Novak igra sutra?

      Comment


      • Protiv Batistute. Ovaj, Batiste! Pu, koji mi je... Protiv Bautiste.

        Comment


        • Ocekivano,rutinski Nole ide daljeeeeeee
          Sutra oko 18h po nasem vremenu Nole igra protiv - R. Bautista Agut
          Idemoooo Noleeeeeeeeeeeeee
          Last edited by Pertla; 26-02-13, 21:49.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Ivane ispravila sam, moja greška.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Rutina.

              Idemo ovde po trofej... Ne brani mnogo poena ali bilo bi lepo da uzme i cetvrti brodic .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Posle meča Novak je rekao da je zadovoljan kako je igrao posle mesec dana pauze.

                "Nisam igrao neko vreme i bio sam ekstremno koncentrisan od samog početka meča. Igrao sam zaista dobro u prvom setu, dobro sam čitao njegov servis i bio sam agresivan. Generalno sam zadovoljan svojom igrom, nadam se da ću nastaviti u istom ritmu“.

                "Ovo je jedan od najbržih tvrdih terena na otvorenom i zato je neophodno da od starta budtete fokusirani na svakom poenu", dodao je najbolji teniser sveta.

                Na pitanje da li može da ponovi seriju pobeda sa početka 2011. godine (43 u nizu), Đoković je odgovorio:

                „Definitivno sam u seriji, ali ne razmišljam o tome da pokušam da nadmašim niz od pre dve godine jer je zaista teško da tražim od sebe nešto što je možda nemoguće. Ipak, ta serija daje mi prednost na mentalnom planu i samopouzdanje koje mi je potrebno kako bih samouvereno došao na svaki turnir“, rekao je Novak posle pobede nad Troickim.

                Roberto Bautista-Ahut, Novakov protivnik u drugom kolu, trenutno je 55. teniser na svetu, a šira teniska javnost za njega je prvi put čula početkom ove godine, kada je u Čenaju pobedio Berdiha i Pera pre nego što je u finalu izgubio od Tipsarevića.

                Na Australijan openu je eliminsao Fonjinija, ali je u drugoj rundi u pet setova izgubio od Jirgena Melcera. Bautista-Ahut ima 24 godine, visok je 183cm, a zanimljivo je da je do 14. godine igrao fudbal u mlađim kategorijama Viljareala, da bi se tada opredelio za tenis.
                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=690356

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kažem ti ja Indigo juče... žurka, žurka

                  Juce posle meca sam ostao na zurki za igrace sa Maretom i timom, i iskoristili smo priliku da se opustimo i zabavimo uz dobru muziku i hranu Bilo je malo trbusnog plesa, malo Gangnam style-a, malo druzenja sa sokolima... svega po malo. Sada se spremam za vecerasnji mec. Pozelite mi srecu!


                  Spoiler
                  Ali pazi,pre toga je i radio...

                  Last edited by miloolja; 27-02-13, 13:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Žurka žurka

                      sigpic

                      Comment



                      • Last edited by Žika; 28-02-13, 13:24.
                        sigpic

                        Comment


                        • I nema više trbušnih plesačica i žurki
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment



                          • Last edited by Žika; 28-02-13, 13:23.
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X