Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ★ Nole je danas prisustvovao meču prvog kola kvalifikacija za turnir u Dubaiju, u kome je igrao njegov brat Marko.

    sigpic

    Comment


    • Ja ne ocekjem da Nole igra u najboljem izdanju.Mislim da se nece previse trositi. Cini mi se da mu je Dubai nesto kao pripremni turnir za Indijan Vels i Majami.Ici ce on na titulu ali bez opterecenja,ali ne po svaku cenu,u tom slucaju ce biti zadovoljan polufinalom,odbrana poena,ali nisanice -brod
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Novak Djokovic G+ Hangout

        ATP LAUNCHES RANKINGS CELEBRATION AS PART OF NEW ATP HERITAGE CAMPAIGN
        http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Launched.aspx
        Last edited by MiljanVR; 24-02-13, 12:24.
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Petra, titula je najbolja priprema...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Petra, titula je najbolja priprema...
            Normalno,zato sam i napisala "nisanice " brod,to ja malo protiv uroka
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Olja jel ono sutra 70-ta nedelja kako je Novak na 1 mestu atp-a

              Comment






              • Fina okrugla brojka sa tendencijom nezaustavljivog rasta

                Novakovanje
                Last edited by pecaros; 24-02-13, 16:51.
                sigpic

                Comment


                • Brojimo dalje
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne stoji mu ovako kratka kosa...

                      Danas igra u dublu, sutra u singlu, jel?

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        odlicno. uskoro i po tom parametru upada medju 10 open ere

                        bas sam sinoc nasiao na zanimljivu projekciju koja pokazuje koliko je jos novaku teoretski potrebno da bude br.1 da bi prestigao igrace koji su vladali duze

                        edberg (72) - 18 mart 2013 (3 sedmice od danas)
                        hjuit (80) - 13 maj 2013
                        agasi (101) - 7 oktobar 2013
                        nadal (102) - 14 oktobar 2013
                        borg (109) - 2 decembar 2013
                        mekinro (170) - 31 avgust 2015
                        konors (268) - 12 decembar 2016
                        lendl (270) - 26 decembar 2016
                        sampras (286) - 17 april 2017
                        federer (302) - 14 avgust 2017 (4 i po godine od danas)

                        neka ih pola apsolvira vec ove godine, a preostale opusteno.. natenane
                        Last edited by cssr; 25-02-13, 09:19.

                        Comment


                        • Mislim da je realno ocekivati da prebaci McEnroe-a. Ako uspe da dodje do Jimmy-a, onda moze da se iscima i za tih 40-ak nedelja... Tomic ne deluje kao neko ko ce za manje od 2 godine (u najboljem slucaju) moci da napadne #1, a Murray moze da ostane zakucan #2 na kraju ove godine, s tim sto na tome treba raditi pazljivim nabijanjem kompleksa u finalima, mislim da za nekih 3-4 meseca vise nece moci pre finala da se sastaju... Standardna prica - pustim te set-dva fore, a onda mozes da napustis teren, jer isto ti dodje.

                          Comment


                          • Jos posle proslogodisnjeg USO sto iz direktnih izjava, ili opservacijom `izmedju redova` evidentno da je cilj Endija dostizanje vrha ATP liste. Njegova promocija u `velicine` teniske igre nije adekvatna, bez makar jednog dana, provedenog na vodecoj poziciji. Tvrdnja o `velikoj cetvorci` po meni, nikada nije imala utemeljenje u igri i rezulatatima E. Marej-a. Medijska masinerija pocesto zna da svojom moci i neprestanom ponavljanju izvrnutih cinjenica, zamagli stvarnost, stvarajuci iluziju koju svojim sredstvima instrumetalizuje u realnost. Novak je `odskocio` od kolega, preteci da novija desavanja u svetu tenisa, pretvori u stereotip sa izglednim ishodom.
                            Medijima treba rivalstvo kao `hleb nasusni`, kojim ce hraniti medijsku scenu. Izbor je pao na Endija jer mladjarija je nekoliko stepenika ispod, Federera stizu godine, Nadal zdravstveno vrlo upitan i neizvesne teniske buducnosti. Endi kao idealan pandam Novaku, generacijski jednak, promovise se i ustolicava u rivala koji u narednim sezonama treba da bude Novakova protivteza. Na osnovu uporednog skenera, mogucnosti napretka i trenutnih mogucnosti, misljenja sam da ce Endi dostici one visine koje mu Novak dozvoli. Samo od Novaka zavisi, samo se Novak pita. A ovih 70 nedelja pa puta 7 nije neostvarivo.;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Hjuit se prelazi to je sigurno,a onda idemo dalje

                              Comment

                              Working...
                              X