Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Ako osvoji brod oce li to biti 4 u kolekciji ? Dubai mu inace lezi kao turnir tako da mislim da moze da osvoji .

    Cuj mene mislim . Znam da moze!
    koliko brodovaako sam dobro izracunala ovo bi Noletu bio 4-ti brod koji bi uzeo u Dubajijuhuuuuu
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Ja ne znam za vas ali ove godine jedva cekam RG. Prosle godine sam se pribojavao tog turnira sada ne mogu da ga docekam... Nadal iako je bio odsutan nema sanse a da sebi nije postavio RG kao prioritet ...
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Ja ne znam za vas ali ove godine jedva cekam RG. Prosle godine sam se pribojavao tog turnira sada ne mogu da ga docekam... Nadal iako je bio odsutan nema sanse a da sebi nije postavio RG kao prioritet ...
        Prosle godine je RG trebao zavrsiti kao Novak slem ali je pritisak i ostale okolnosti bio previsok pre svega veliki trag na Novaku su ostavili 2 vezana meca u 5 setova sa spasavanjima mec lopti to je Novaka suvise potrosilo za ravnopravnu borbu sa Rafom na njegovom terenu iako je u tom finalu stvari lako mogle otici u drugom smeru da je mec zavrsen u nedelju ali mu nije sudjen.Naravno da u finalu ocekujemo Rafin vrhunac u ovoj godini i ako Novak ne zakomplikuje fizicki dolazak u finale,mora sa sto manje provedenog vremena na terenu do finala sa eventualna 2 meca u 4 seta ili 1 u 5 setova ali nikako vise ako zeli fizicki ravnopravnu borbu sa najboljim Rafom a onda ce odlucivati nijanse i nadamo se da ce tas prevagnuti ovog puta na Novakovu stranu ,a onda mozemo ocekivati naslov -Kralj je mrtav ,ziveo kralj!!!

        Comment


        • http://www.tennis.com/your-game/2013.../#.URa_MWdn1GU

          Zanimljiva analiza...

          Comment


          • 578062_311879135601116_711297754_n.jpg

            Dzumhur i Novak, prije par godina pretpostavljam

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              [ATTACH=CONFIG]9947[/ATTACH]

              Dzumhur i Novak, prije par godina pretpostavljam

              Ta je slika objavljena na njegovom profilu ovog datuma May 7, 2009

              Inace evo jedne sa mojim kraljem iz 2010. i sa John Morrissey-em



              Shminka, Bojana dobro kaze, promjenio si klan cccc
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nije promijenio, odavno je imao to u sebni, napokon je sad cuo glas djecaka u sebi i presao na pravu stranu. Desava se, cak i cesce nego sto mislis.
                sigpic

                Comment


                • Vlajko ja bar znam da Dzumhur navija za Feda, a shminka i mali djecaci, pihh nije svako Robin van Persie da napravi oca lazljivcem
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • ^
                    Ukoliko je Zekina slika u ovoj bari pokusaj edukacije navijaca Novakovih, to znanje je apsolutno nepotrebno
                    Ukoliko navedena slika ima misiju prosvetljenja teniskog za dobrodusnog shminku, jos jedan corak
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      ^
                      apsolutno nepotrebno
                      jos jedan corak
                      Ma ćorak, sve je to ćorak, optužuju Olju i mene da smo ovo mesto pretvorile u pravu žensku fan temu, al brate, kad nas dve nema, vidi u šta se ovo pretvara :
                      Feca Dzumhur Robin Van Persie raspredanja o kojekakvim "važnim" analizama.... i ništa više, mislim, ništa smisaono

                      E neće moći ove noći ;)





                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ta je slika objavljena na njegovom profilu ovog datuma May 7, 2009

                        Inace evo jedne sa mojim kraljem iz 2010. i sa John Morrissey-em





                        Shminka, Bojana dobro kaze, promjenio si klan cccc
                        Sklanjajte ovo smece sa svetog topika!

                        Comment


                        • I jujujuuu.... ..
                          Mole se navijači drugih igrača da ne postavljaju ovde fotografije svoje ljubimce ukoliko na istim nije NOVAK!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ajd neka im. Lep je slagvort da se obnovi gradivo.

                            Za poplavu serotonina u amigdali:

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Ajd neka im. Lep je slagvort da se obnovi gradivo.

                              Za poplavu serotonina u amigdali:

                              Najsladja pobeda ikad.

                              And those famous last words...

                              I didn't hit the best serve, but uhhh... It's just the way he returns that, it's just not, you know... For a guy who believes much anymore in winning. To lose against someone like that, it's very disappointing, because you feel like he was mentally out of it already. Just gets the lucky shot at the end, and off you go.

                              ...

                              Confidence? Are you kidding me? I mean, please. Some players grow up and play like that – being down 5-2 in the third, and they all just start slapping shots. I never played that way. I believe hard work's going to pay off, because early on maybe I didn't always work at my hardest. For me, this is very hard to understand. How can you play a shot like that on match point? Maybe he's been doing it for 20 years, so for him it was very normal. You've got to ask him.
                              Last edited by Vanja #66; 10-02-13, 16:21.

                              Comment

                              Working...
                              X