Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa čudno bi bilo da ima drugačiju trenerku od ostalih... sigurno da postoje neke klauzule, uostalom na treninzima je u Uniclo opremi, a biće i na mečevima.

    ST jeste sponzor reprezentacije.
    Last edited by miloolja; 31-01-13, 19:31.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pisalo je u nekim novinama da je ST sponzor,tj. imaju ugovor s TSS kad igra reprezentacija
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Upravo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pa znam, ali sigurno mora da postoji nesto u ugovoru, jer sigurno nece Japanci da daju silne pare, a da se ovaj pojavljuje u ST opremi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Starost teniskih šampiona kada su osvojili šesti GS:

            Bjern Borg (11) 22 godine i 1 mesec
            Rafael Nadal (11) 22 godine i 8 meseci
            Mats Vilander (7) 23 godine i 10 meseci
            Pit Sampras (14) 23 godine i 11 meseci
            Rodžer Federer (17) 24 godine i 1 mesec
            Džon Mekinro (7) 25 godina i 7 meseci
            Novak Đoković (6) 25 godina i 8 meseci
            Džimi Konors (8) 26 godina
            Stefan Edberg (6) 26 godina i 8 meseci
            Ivan Lendl (8) 27 godina i 6 meseci
            Boris Beker (6) 28 godina i 10 meseci

            (U zaradi je ukupni broj Gren slemova koje su igrači osvojili)
            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=682629
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nisu stavili Agasija na ovu listu a on je svoj sesti gs osvojio upravo u Melburnu 2000 sa 29god i 9 meseci. I najstariji je na ovoj listi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Novakov krajnji limit po broju slamova je?

                Sa moje tacke gledista u nekom najgorem slucaju to ce izgledati ovako.
                Posto sumnjam da ce Novak moci osvajati slemove posle 30 godine, mada kakvi klinci sada igraju ne bi bilo cudno, recimo da ima jos 5 vrhunskih sezona to je ukupno 20 slamova.

                Sigurno ce u karijeri jurisati na RG i verujem da ce ga jednom uzeti u narednih 5 godina, ako Nadal ne bude bio na nivou mozda i dva puta. Ali ajde racunamo jednom.

                Na Wb-u isto tako. Uz servis kao na AO moze da ga osvoji makar jednom u pet sezona. Msm da je ovo skromno.

                Na USO, ocekujem bar 3 finala u narednih pet godina. Od ta tri neka uzme jednu titulu.

                U Australiji ce uvek biti favorit, sa obzirom da ih ima vec 4 smatram da moze dogurati do 6.

                Znaci u principu za ovih pet sezona Novak, sa skromne tacke gledista, uz sto vise objektivnosti moze uzeti jos 5 GS titula. Sto ga dovodi na ukupnih 11. I sa one slam wondera doci do 10, 11 trofeja je fenomenalan uspeh.

                Vase misljenje?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Svrha ovog što sam postavila sa B92 jeste bila ta da apsolutno ne mogu da se oslonim na statistiku ako tražim nešto po našim izvorima, znači moraju da se dobro zavrnu rukavi.
                  Nije ovo prvi put.

                  Što se tiče Novakovog limita, ili bilo čijeg, mislim da je to nezahvalno prognozirati i da već zalazi u domen želja, a ne onoga šta će stvarno da se desi.
                  Od mnogo faktora zavisi, naravno da je pre svega zdrav, a u idealnim, mogu slobodno da kažem sadašnjim uslovima, biće ih još.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Tih 11 (ukupno) je odlican rezultat (ma sta odlican fenomenalan), ali kada se uzme u obzir kako mu se sve "otvara" moze on mnogo vise od toga. Uvek treba biti "nezasit" i zeleti jos, pogotovu od tenisera za koga navijas a on je u vrhunskoj formi i najboljim godinama za tenis ( trenutno). Ne zelim da pucam na Fedov rekord jer on (za sada) deluje nestvarno i tesko dostignut, ali samo neka je Nole zdrav i sve ce biti kako treba. Njemu jeste bilo najteze, jer je morao da se pati i "sa trona skida" dvojicu koja su OGROMNI sampioni i zaseli su tu gde jesu neko poduze vreme, ali sada kada ih je (konacno) "skinuo" sve mu se otvara - Ako mu glavni konkurent za naredne slemove bude bio ovakav Marej, onda ce se nakupiti on samo tako ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • 12-13 komada

                      Comment


                      • Bio bih prezadovoljan kad bi dosao do 10. To bi bilo nesto nenormalno. Mada nikad nisam ocekivao da ce i ovoliko imati. Mislio sam 3 u vr' glave.
                        Kad sam poceo da ga pratim nisam vjerovao ni da ce biti clan TOP 20 drustva, ali je stalno podizao ljestvicu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto je najgore, to jest na zalost CW-a, ne vidim neko tinejdzersko cudo koje moze do GS-a tenis se iz korena promenio i nemaju pre svega snage da se nose sa iole ozbiljnijim igracima.
                          Ja bih licno bio zadovoljan sa 11. Sasvim dovoljno sa obzirom na eru Nadala i Federera.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Da, da stalno podže lestvicu, ko zna zapravo gde su mu limiti, možda to još ne znamo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne bi mene iznenadilo ni da on Rogera zaganja

                              Comment


                              • sve sam vise i vise ubedjena da je ovaj shminka skriveni Novakovac
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X