Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zestoko tenisu fali Nadal, nema tu sto da se prica.

    Pralica

    http://www.sportklub.info/blog/ajvar
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Valjda cemo jednom i vidjeti Novaka koji izlazi na teren protiv Murraya onako kako je izasao protiv Ferrera i kako cesto izlazi protiv Ferrera na betonu.
      Sve što si rekao kao da su moji prsti pisali.
      A sada da vidim šta je pobegulja napisala.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        I mene zabrinjava to sto non stop u finalu malo padne... Zasto je to tako ? Jedino finale gde je usao apsolutno siguran i zastrazujuce je dobar bio je bilo finale 2011 ste godine Australian Opena. Unistio je Mareja tada... Ali nakon toga... Uvek je malo losije igrao finale nego ceo turnir...
        Ako me secanje ne vara ni u tom mecu u 1.setu nisu stvari isle kao po lojumoje je misljenje da je najbolji moguci ulaz u finale GS imao u 1. i 2. setu na Wimbledonu 2011 pored onakvih statistika Rafe na servisu i protiv dvostrukog sampiona u svom prvom finalu ,mislim da to vise nemoze ponoviti.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Valjda cemo jednom i vidjeti Novaka koji izlazi na teren protiv Murraya onako kako je izasao protiv Ferrera i kako cesto izlazi protiv Ferrera na betonu.
          Verujem da se svi (mislim na Novakove navijace) ovome nadamo. Ja danas nisam ocekivala da Novak tako izadje na teren, a razlog vidim u tome sto je danasnji protivnik Novaku prosle godine naneo dva vrlo bolna poraza (OI i USO). Iako je Novak pobedio u Sangaju i Londonu, nisam ubedjena da su te dve pobede bile dovoljne da se zaborave prethodni porazi. Da je danas nekim slucajem izgubio, te dve pobede ne bi imale tezinu kakvu imaju posle danasnjeg meca. Zato smatram da je ova pobeda jako vazna za Novakovo samopouzdanje (nije da mu nedostaje, al' od viska glava ne boli ).
          Jedan veliki ispit polozen, titula odbranjena, nova stranica istorije ispisana, a to je sada najbitnije.

          Comment


          • Aca nam je pojasnio "misteriju" Mr. Spejsija

            Aca Stojanović ‏
            Rooted for Andy Murray, celebrating with Novak Djokovic. Kevin, aka "if you can not beat them, join them":
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by juventus View Post
              Ako me secanje ne vara ni u tom mecu u 1.setu nisu stvari isle kao po lojumoje je misljenje da je najbolji moguci ulaz u finale GS imao u 1. i 2. setu na Wimbledonu 2011 pored onakvih statistika Rafe na servisu i protiv dvostrukog sampiona u svom prvom finalu ,mislim da to vise nemoze ponoviti.
              Na WB-u je izgubio set... Na AO-u nije izgubio set a u igri je bio mnogo mnogo dobar... Mozda samo prvi set malo kocio ali ipak je bio dosta sigurniji nego danas kada je imao preko 60 prokletih neiznudjenih gresaka... I to ne zbog agresivnosti. Nego tek tako greske...



              Evo malo podsetnik da vidis kako je poene sa njim igrao tada ... A gledaj sad...
              Last edited by Bonomo; 27-01-13, 23:06.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Bonomo,
                ako me zelis ubediti da je to finale bilo kvalitetnije odigrano sa Novakove strane,unapred se slazem sa tobom,takodje i proslogodisnje SF je EP u odnosu na ovo danas,ali ne zavisi sve ni od Novaka kako ce se odvijati mec,moje misljenje je da ce uvek finala protiv Rafe ili Rogera biti kvalitetnija i zanimljivija zbog samog tipa igraca i njegove igre, a posebno destruktivna ,neki je zovu i grobarska igra Marija

                Comment


                • Slazem se sa svime sto si rekao . Zato zelim da se Nadal vrati sto pre . Dobili smo revans Novak - Marej danas a sad zelim Novak - Nadal na RG-u .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment




                  • Dragi moji prijatelji, evo me najzad u krevetu posle nekoliko ludih sati. Imao sam brdo intervjua za TV i novine, ali još nisam stigao vama lično da se obratim. Ne brinite, nikako vas nisam zaboravio. A i nekako vama moram posebno da se obratim - ipak se mi najbolje razumemo, na našem jeziku Prvo da vam čestitam svima Svetog Savu, našu školsku slavu. Verujem da su mnoge škole ovih dana pripremile lepe priredbe za roditelje i porodice. Sveti Sava je danas bio uz mene, sve do pobede!

                    Još uvek me drži uzbuđenje i verujem da će to trajati danima. Voleo bih da imam malo više vremena da se opustim i dozvolim sebi da uživam u ovom uspehu, ali tenis je vrlo brz sport kako na terenu, tako i van njega. Odmah pakujem torbe i moram da idem dalje... Sledeća stanica je Belgija i Dejvis kup. I verujte mi, jedva čekam!

                    A do tada, da se malo osvrnem na proteklih par nedelja i sumiram utiske kako vama, tako i sebi.

                    Iako sam bio jako daleko, čak u Australiji, nisam se osećao ni malo usamljenim. Imao sam tim koji je uvek bio uz mene i pomagao mi da budem spreman za mečeve, a imao sam i vas i vašu podršku od početka do kraja. Hvala vam što ste dolazili u tolikom broju da me gledate! Znam da večeras nije bilo dovoljno karata da svi uđete na stadion i pratite meč, i hvala vam što ste uprkos tome bili ispred i navijali. Čuo sam vas i puno mi je značila vaša podrška! I srećan sam što me je tenis povezao sa milionima ljudi širom sveta, što mogu da ih inspirišem da počnu da se bave sportom i bore se za svoje snove. Lepo je što nas sve spaja ljubav prema tenisu, a zajedno možemo da učinimo divne stvari! Da širimo ljubav, motivišemo ljude da budu bolji, da rade, uče, bave se sportom... Imamo veliku moć

                    Jos jednom bih želeo da vam se svima zahvalim na neprospavanim noćima, na velikoj podršci i ljubavi koju mi šaljete. Znam da vas moji uspesi raduju i inspirišu, pa mi je to dodatna motivacija da budem još bolji. A ova godina je tek počila, velike stvari nam tek predstoje... već od sutra ujutru

                    Vidimo se!
                    Last edited by miloolja; 28-01-13, 00:26.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Tek sam sad ugrabio priliku da citam sta ste pisali, kazem sad, a to je pocelo pre jedno 2-3h! Jos dok podelih lajkove i reputacije.. forum se naljutio na mene i kaze da sam ih dao previse u roku od 24h Nego.. jedan od najboljih sportskih dana za mene od kada znam za sebe, mozda i najbolji, a potpuno mi je bilo svejedno kakav ce biti posle pobede naseg velikog majstora! Ne znam kako bih opisao kako sam se osecao i kako se i dalje osecam.. probacu ovako: Ko razume shvatice.

                      Nije, medjutim, sve tako bajno krenulo, Novak je malo sporije usao u mec, a onda kada se cinilo da je bolji igrac na terenu, nije uspeo da materalizuje to i brejkom, iako je imao dosta prilika za to i kako to obicno biva, kaznjen je za to u TB-u koji je zaista odigrao ocajno. U drugom setu se desila slicna stvar, samo Mareju, 3 vezane brejk lopte je propustio, i to je jedan od dva najbitnija trenutka u mecu. Posle toga videli smo manje-vise isto sto i u prvom, usledio je novi TB. A onda se to desilo... Is it a golub, is it a galeb? Sta god da je, to Bozije pero (feather of God, kako vam je volja) je promenilo sve! Da li bi se stvari isto odigrali da nije palo necemo nikada saznati, ali je sigurno imalo uticaja na duplu gresku koja je usledila i koja je bila prekretnica ovog meca, drugi bitan momenat istog. Ovamo smo se salili svaki put kad bi Marej bacio pogled na gore posle toga da je pogledom trazio tu pticu, da je ne izgubi iz vida, te da ce posle meca traziti vazdusnu pusku. Usledilo je izjednacenje u setovima, i moram priznati veliko olaksanje. Do tada nije bilo puno razloga za optimizam, a vracati se posle 0-2 bi bilo verovatno previse.. Verujem i da je Novaku tada pao kamen sa srca, u trecem setu je zaigrao bolje, napravio taj dugo iscekivani prvi brejk u mecu, a stvarno je neverovatno da su do tada odigrali 32 gema (cini mi se) bez brejka. Pricamo o dva najbolja riternera na svetu. Odjednom je sve izgledalo mnogo lepse, disalo se lakse, rezultat je bio povoljan i cinilo se da se smesi nova GS titula. Novak je briljantno odradio mec do kraja, nije Skotu dao nikakvu nadu za povratak sto je za svaku pohvalu, uradio je neverovatnu stvar time sto nije dozvolio Mareju brejk u celom mecu i na kraju cak i ubedljivo slavio. Veliki Novak Djokovic nam je opet doneo veliku radost.. po ko zna koji put nam je stavio osmehe na lice i ucinio nas srecnim i ponosnim!

                      Jedno veliko hvala za sve Noletu, pocastvovan sam sto zivim u njegovom vremenu i nadam se da svi ovde shvatamo koliko smo srecni zbog toga.. ko zna da li cemo i kada sledeci put imati tenisera poput njega! Ako mene pitate - nikada. On ce uvek biti jedan i jedini Novak Djokovic - nas NOOOLEEEEEE Covek koga cemo prepricavati i prepricavati svojoj deci i unucima sve dok ih zesce ne smorimo.

                      Australian Open ☑
                      Roland Garros ☐
                      Wimbledon ☐
                      US Open ☐

                      Idemo u novo stikliranje Nole!

                      Comment


                      • Mislim da nije bilo

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Odličan avatar, ali onaj prošli je bio ekstra.

                          Ko će da primeti potpis u tom šarenilu, ako ne skreneš pažnju.
                          Ja bih rado stavio dve trepcuce strelice da skrenem paznju, ali moze samo jedna slika u potpisu...

                          Comment


                          • Novak je bio veoma kratak na konferenciji... imao je puno slikanja i intervjua posle meča i izvinio se zbog otkazivanja tradicionalnog ponedeljka, kada se pobednik slika svuda po gradu, jer je već krenuo put Evrope i takmičenja u Davis Cupu.

                            “I tried to be more aggressive. So I went for my shots, especially in the third and fourth; came to the net quite often. I was quite successful in that percentage, so it worked well for me. I needed to be the one who dictates the play, and I’m really glad that I’ve played my best.”
                            “…there is still four or five months till the French Open. Of course, I want to go all the way in French Open. I went to the finals last year and had a great match against Rafa, but he’s always the favorite on that surface and he’s the ultimate player to beat on clay. But I think if I continue on playing well, stay healthy, I can have a chance.”
                            “I never want to underestimate the rest of the field, the rest of the players, especially the ones in the top 10, the top 15. I was a few points away from losing the match against Wawrinka in the fourth round here. That says enough about the competitiveness of the sport and the quality that other players bring. And he’s around 15 in the world.”

                            He was asked on Sunday if his good humor was a conscious effort: “I try to enjoy what I do, and every moment of the life that I have is a blessing,” he said. “What else can you do but to be happy and try to bring that joy to the other people around — especially in the tournaments.” “Everybody has bad days,” he added. “I’m not always funny or laughing.”

                            Novak Djokovic apologized for canceling the winner’s traditional day-after news conference scheduled for Monday:
                            “The main reason for that is because I want to get to Europe as quick as possible so I can be ready for the Davis Cup tie. I hope I find your understanding for that."

                            "In the end, there is a little tradition that we try to initiate in World Tour Finals in London, the end of the year, the last press conference, gave chocolate to all the people who were in the press. I want to start the year with the same thing, if you allow me. Let’s keep it sweet.”
                            “Please, take two,” Djokovic said, offering his box of treats to one reporter at a time.
                            “I see nobody’s on a sugar-free diet,” he joked as the chocolates began to disappear.
                            Veseli i šarmantni šampion, naš šampion.

                            Post Match Interview: Novak Djokovic with Jim Courier (pogledati obavezno!)
                            Last edited by miloolja; 28-01-13, 09:14.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Čestitke Novaku i njegovim navijačima na istorijskom uspehu!
                              Baš mi je drago!

                              Comment


                              • jedan savrsen mec Novaka protiv Nadala 2007 ..tada se znalo ko ce biti nas Novak



                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X