Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stigao sad..
    Bravo ljudino!
    Bilo je zvekete na kraju!
    Još jedan upis u istoriju legendo.
    Kasnije malo šire.. Gledalo se i pilo na poslu pa se valja uljuditi..

    Comment


    • Comment


      • Dobar ti avatar Vanja
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Evo opet mene









          Zar nije Kevin Spejsi na USO bio u Marejevom boksu?

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Dobar ti avatar Vanja
            Potpis jos jaci.

            Comment


            • Odličan avatar, ali onaj prošli je bio ekstra.

              Ko će da primeti potpis u tom šarenilu, ako ne skreneš pažnju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ovo sa Sandrom Mackom je foto za avatar
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • A fitting final for the sport,
                  On the Australian true blue court.
                  A battle of the best backhands,
                  Endurance is what their game commands.

                  Murray fought hard and true,
                  But there seemed no way through.
                  For as Novak ran and skid,
                  On Murrays dreams he closed the lid.

                  For Andy this was quite a blow,
                  Now Djokovic has three in a row.

                  There were some matches we will savour,
                  From the players graft and labour.
                  The outstanding performer of the slam,
                  For many people is Stan the man!

                  After all their work and toils,
                  To Novak Djokovic go the spoils.

                  No longer need for any wonder,
                  He now owns the slam down under!

                  Da da! Novak Djokovic sampion Australije!
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Evo opet mene

                    Zar nije Kevin Spejsi na USO bio u Marejevom boksu?
                    I meni se cini da je bio i na USO i na WTF-u.

                    Comment


                    • Valjda cemo jednom i vidjeti Novaka koji izlazi na teren protiv Murraya onako kako je izasao protiv Ferrera i kako cesto izlazi protiv Ferrera na betonu. Nicim me Skot nije ubijedio da je postao bolji igrac, vjerovatno je do mene ali te varijacije i raznovrsnost nemaju nikakvog uticaja ako se ne koriste. Pusher, teski defanzivac, ne moze parirati najboljima klasom pa mora da im kvari igru. I to je oruzje naravno ali mi je milo sto takav tenis nije prosao i nadam se da nece ubuduce. Nadal kad se vrati jos su manje sanse da on dodje do jos nekog Slama, ima u sebi bolju igru ali je jasno da udarce nema da pravi razliku sa njima kakvu ova trojica imaju. Radi se jos uvijek o jacoj i vecoj verziji toliko osporavanog i omalovazavanog Davida Ferrera.No dosta o njemu.

                      Olja stvarno odavno nisam bio mirniji sto se finala Slama tice, ali to naravno ne smijem napisati, izbaksuziracu imao sam neki osjecaj da bi bas moglo da padne gazenje, da prodje malo bolje od Ferrera. Vjerujem da bi tako i bilo da je Novak bio na iole nivou na kakvom je bio protiv Ferrera ili Harrisona. Taman da mu da 2, 3 i 3 npr. Medjutim to nije bilo moguce cim nije iskoristio one silne sanse u prvom setu. Imao ga je i pored masu gresaka, a te greske nisu dolazile iz agresivnosti, to je ono sto je zabrinjavalo i to je ono sto se ponavlja u finalima Slamova zadnjih godinu dana.
                      Servis odlican, to je na cijelom turniru funkcionisalu, jer kad ti Ferrer i Murray ne uzmu servis znaci da si dobro radio na njemu. Ali zato ritern neprepoznatljiv, bilo je turnira na kojima bi riternirao zastrasujuce, pa i na ovom je bilo dobrih meceva ali generalno vise nije agresivan kao prije. Tesko je reci zasto. Danas cak nije ni vracao u polje ono sto moze zmureci.
                      Dok ovo pisem u pozadini cujem Ivana Bosiljcica koji kaze polufinale nije vrijeme za maksimum, vec finale. Tacno. Ne i u Novakom slucaju naravno. Nekad bude kasno kad se probudi, danas srecom nije bilo, ali je moglo biti. Sto bi bilo da je Andy iskoristio one sanse na pocetku drugog seta, Novak ni do poena nije mogao maltene do kraja tog seta na Andyev servis, otisao bi na 2:0 najvjerovatnije, a onda bi bilo uzasno tesko. Shvatio bih zasto je u problemu da je Murray igrao neki strasni tenis, ali smo danas svi vidjeli krajnje limitiranog igraca za najbolje, jos uvijek. Tako je bilo i na USOu i mislim da se potvrdjuje ono sto je Mats rekao. Novak je jednostavno bolji igrac, koji taj dan nije bio u mecu. To ga je i danas moglo kostati. Razmisljanje o klizavoj podlozi, o patikama, o duploj na pocetku TBa...
                      Ipak bio je pravi na pocetku drugog seta, spasio u velikom stilu tri vezane brejk lopte, tu se vratio, a okrenuo je u TBu, odnosno i par gemova ranije, posebno na svoj servis. Tada je poceo da diktira igru, da salje duboke i nesto jace lopte i sto je najvaznije da ne promasuje toliko. To Murray nije mogao da prati, tu igru nije mogao da pokvari. Posle izjednacenja Skot je vec poceo da trazi opravdanja sto kola izdu nizbrdo, nikako ne moze neko da ga nadigra, to je zbog koljena, clanka, kuka, ledja, danas i stopala. Vec vidjeno toliko puta ali Novak nije nasjeo, ma niko ne nasjeda na te njegove fore. Valjda mu je lakse tako, da trazi opravdanja, znao je da je gotov, da ne zavisi nista od njega, da samo Novak moze danas sam sebe da pobijedi. Tako je i bilo.
                      To sto on pati fizicki vise od Djokovica i Nadala, a racuna se kao jedan od najspremnijiih igarca na touru mi je posebna prica vazda bila. To je covjek koji je nabildovan, koji ima misicnu masu, ali on ne moze da izdrzi teske meceve kao sto to mogu Djokovic i Nadal, nikad nije i nikad nece moci. Jos ako napada u odredjenom dijelu meca tek ima posledice kasnije, zato je mnogo opasniji na dva nego na tri dobijena seta, zato ce biti opasan na Wu jer ce fizicki igrtati manje zahtjevne meceve.
                      Imao je Novak danas jednu fizicku krizu, dosla je posle nekoliko dugih i teskih poena, kako to kod njega biva. Potrebno mu je tada da igra sto krace poene na servisu i da sjedne. Vise nije imao ni jednu. Mats malo prije rece da je Novak jedini igrac na touru koji kad nadje igru moze da igra tu igru najduze od svih na touru. Sa tim bih se skoro pa slozio, jedino Nadal moze duze da igra na svom najvecem nivou. Ipak kad je pojacao i podigao nivo igre, a Murray ostao tu dje jeste stvarno je izgledalo smijesno finale prilicno.
                      Jasno je da voli ovaj teren najvise, da je njemu Melburn ono sto je Pariz Nadalu, London Federeru.
                      Zadovoljniji sam igrom ove sezone na AOu nego prosle, samo kad ne bi taktizirao toliko vjerujem da bi mu mecevi manje trajali, da bi mu zivot bio laksi. Danas je dosta puta imao situaciju da izadje na mrezu, iako je on izlazio itekako i bio sjajan na mrezi danas mogao je dosta vise. Andy se mora napadati na BH sad kad se izlazi, FH mu je masu bolji udarac trenutno. Novak dosta stegnut u ramenima, zato i nije povlacio BH po paraleli toliko dugo, skoro dva i po sata.
                      Vrlo, vrlo vazna pobjeda. Da je izgubio i ovo finale od Murraya pao bi sigurno, osjetilo bi se i u narednim mecevima, ne bi drzao nijedan pojas, a bio bi prvi. Pritisak je veliki i prosle godine se bas nije izborio. Danas nije bio u nokautu ali je bilo blizu toga i odgovorio je, onako kako najbolje zna. To ce biti vazno za ostale turnire, posebno Slamove. Posle Shagnhaija i Londona jos jedna velika titula, ova je naravno osjetno veca od te dvije ali posle onoliko razocarenja prosle godine vratio se na pravi put. Samo je to bitno, sampioni nadju put. Novak ga je nasao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja tebi i noti lupila lajk..a sada da čitam. .D
                        Mogli ste i nešto kraće baš.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vratio se cika Notooo!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Panda View Post
                            I meni se cini da je bio i na USO i na WTF-u.
                            Jeste,bio u Marejevom boksu,navija za Mareja ali dosao kod Noleta u svlacionicu da mu cestita i iskoristio priliku da se slika s Noletom
                            Kakav je AS Nole
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • I mene zabrinjava to sto non stop u finalu malo padne... Zasto je to tako ? Jedino finale gde je usao apsolutno siguran i zastrazujuce je dobar bio je bilo finale 2011 ste godine Australian Opena. Unistio je Mareja tada... Ali nakon toga... Uvek je malo losije igrao finale nego ceo turnir...
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kakav delirijum ili bolje reći histerija ispred....

                                Od ovoga može da se rikne..
                                Na početku natpis "Roland Garros".. To je to.. Ove godine ga napadamo kao nikad do sada!

                                Comment

                                Working...
                                X