Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja sam pronašla, a on nek vidi šta će... spremno čekam novo finale
    Ma nasao je i on, ne bi dolazio do brejk lopti tako obilato da nije. Samo ga nije sproveo sasvim u delo i to je to. To je taktika za defanzivnog Andy-a, za ofanzivnog nije toliki problem, em se lakse udara, em Andy vise gresi.

    Comment


    • A ovo je tek pocetak sezone... Videcemo kako ce ici na sledecim turnirima ali cenim da ce sve biti ok . Kad se Nadal vraca ? Zeljno iscekivani rival.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        A ovo je tek pocetak sezone... Videcemo kako ce ici na sledecim turnirima ali cenim da ce sve biti ok . Kad se Nadal vraca ? Zeljno iscekivani rival.
        Vec cetvrtog februara, koliko ja znam na turniru u Cileu
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Cao ljudi!Nisam mogao do sad se javim imao sam dosta obavez,nije bitno... Svaka cast za naseg kralja,pise stranice istorije!I da Nole mi je odgovorio na twitteru malopre ! MiljanNOLE
          @DjokerNole well done Novak for the message!You are our champion,our hero,our pride,we are truly honored to be your fans! #NoleFam loves you
          Novak Djokovic
          Hvala Miljane!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            A sto bi se ja vec veceras nerviralaocu,ocu ako sutra mec bude triler,ima da arlauknem ko Nole kad pobedi,ima da cuje cela zgrada,komsinica je sredjenaa familija zna sta je ceka ima majice da im cepam:a vec im je pripreceno s dijagonalom
            Tako je Olja,ok veceras,spavacu veruj mi ko beba,a sutra...pa pisacemo ko sto si ti rekla
            Idemoooooooooooooooo Noleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
            Ovo je post u kom sam najavila Noletovu pobedu,izmedju redova,u prethodnom sam napisala -da mi se nesto javlja,zato sam i napisala-samo opusteno i spavala sam ko beba
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Eto na zapadu nista novo Nego,najprije da se konstatuje da je Novak Djokovic vjecno najbolji!Uvjek ce biti najbolji!Vjecno Novak Danas je dokazano da je ipak onaj USO bio cista sreca koja je tog nesretnog ponedeljka bila saveznik dosadnom cupavcu! sto bi onaj nesretni komentator rekao koji je prenosio proslogodisnje finale posle poslednjeg Novakovog poena,'Novak Djokovic je covek,Novak Djokovic je dokazao da je covek' kakav raspad,kakva budala od komentatora ej,on je kaze covek!No dobro,znaci Novak je masina,nesto iz buducnosti,bez namjere da se zaustavi,nesto sto se tesko opisuje!Jbt,toliko je nas Nole mocan,snazan,ekstremno fizicki spreman!Niko takav nije nikad bio,realno!!!Kao Agasi sto kaze 'Djokovica samo tucom mozes pobjediti' hahahaAgasi legenda!Cupavac je danas imao samo dobar servis i toga je drzalo odnosno odrzavalo!Novak je ubjedljivo najbolji teniser ikada i on to neprestano dokazuje! Dakle,6 GS titula i potvrda citavoj svjetskoj javnosti ko je apsolutno bez premca i najava novih rekorda!!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kakav delirijum ili bolje reći histerija ispred....

                Last edited by miloolja; 27-01-13, 19:47.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Najpozitivniji sportista danasnjice! Najkompletniji i najbolji!Smekercina!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment
















                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • opet cokoladice

                      Comment






                      • Ništa bez čokoladica....

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • kad ih vidim krenu mi voda na usta

                          Comment


                          • Oljice da skoknem do Tempa po cokoladice

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              A ovo je tek pocetak sezone... Videcemo kako ce ici na sledecim turnirima ali cenim da ce sve biti ok . Kad se Nadal vraca ? Zeljno iscekivani rival.
                              Khm..... to.
                              To je moj odgovor na pitanje, koga želite kao rivala u sledećem finalu? Rafa je sledeći....
                              Tako jednostavno mora da bude.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Svaka mu čast !!! Nole je fenomen ali ovo je tek početak sezone mada ne sumnjam u to da će da mu padne forma ! Jedva iščekujem povratak Rafe.Svetski tenis bez njega i Novaka nije u potpunosti tenis
                                ♥Љубав према клубу не може да престане♥
                                http://media.gorannecin.rs/2010/10/P...A0-2010-11.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X