Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma samo da bude zdrav titula ce biti

    Comment


    • Vladane,

      Umrtvio je Novaka, za to treba raznovrsnost. Ovo je bio odlican mec Novaka. Naravno on moze znatno bolje. Pisacu analizu kasnije.

      Comment


      • Nole barabo. Čestitam. Ako je iko zaslužio OZ Open ove godine, to je bio Nole.

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Pravi klipova kakve oces, i kolko oces, samo nemoj vise uzivo da komentarises ko brata te molim;)
          Da komentarisem ne moze niko da mi zabrani,zbgo ovoga i nisam hteo da se vratim na forum.Ispade da sam ja jedini danas bio iznerviran,a dosta njih je pisalo danas svasta za Novaka,pa ne vidim da je neko njih molio da batale komentarisanje.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Vladane,

            Umrtvio je Novaka, za to treba raznovrsnost. Ovo je bio odlican mec Novaka. Naravno on moze znatno bolje. Pisacu analizu kasnije.
            Kao i uvijek, samo tako moze da se nada pobjedi protiv Novaka, kad je agresivan redovno gubi. Samo sto je danas Novak za svoje standarde bio prilicno prosjecan. Nikakav poseban napredak ja tu ne vidim, mozda je do mene.
            Pisacu i ja, kasnije...
            sigpic

            Comment


            • Cestitam Novakovci!

              Comment



              • 3 in the row!!!!!!!
                Oljaaaa, Laroo
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Dje mu je bila ta raznovrsnost danas, pomogla mu je u zestoko vjetrovitim uslovima i to posto je Novaku trebalo dva i po sata da zaigra kako treba, zamisli da je od pocetka igrao kao treci i cetvrti set. Zamisli sto bi bilo da je danas igrao kao protiv Ferrera. Covjek je napravio bijednih 29 vinera, a udarao je ravnije od Novaka, Novak sa masu spina, ni blizu agresivan koliko moze pa je imao 20-ak vinera vise.
                  Jednostavno se vidi da zestoko kaska za ovom trojkom. Najbolji Novak bez izgubljenog seta ga dobija, najbolji Nadal i Federer isto. On mora da ceka da najbolji ne budu na nivou da bi iscupao pobjedu, Novak nije bio na USOu, Federer ovdje, mada se Novak najvise muci protiv njega jer igra takticki umjesto da izadje i udara po lopti i tako ga unisti. I danas smo u rijetkim situacijama vidjeli kako to izgleda. Na travi je jedino konkurentan, tu moze da se mjeri sa njima.
                  Ja stvarno mislim da je danas igrao proslogodisnji Nadal protiv Murraya da bi mu prepustio mozda 10 gemova, vjerovatno ni toliko.
                  Na koncu je veliki hipohondar, uzasan glumac.
                  Izvini Vladane, dok dođoh do tebe, a podelih usput poprilučno, kažu da sam dala previše rep. za danas. Ali sutra za ovo.
                  Još jednom kako često mislimo skoro isto.

                  Dumrem danas i to vam je, da umrem posle prvog, pa još kada Škot uze brejk na početku drugog.... oooo, bože, bože...dal te ima, dal gledaš ovo.
                  Ubeđena sam bila juče 100%, ruku sam mogla da dam da Endi nema šanse danas, samo to nisam htela da napišem iz najbezazlenijeg razloga: uroka. I taj snažni predosećaj sam imala ne samo zbog instikta ili neke moje kugle , već po prikazanom na AO, po onome što znam kako igra Endi, a kako može Novak.
                  Da dobro sam rekla, kako može. A zašto to ne radi, nemam pojma.
                  Računala sam u vrh glave 4 seta, nikako maraton, i to taj jedan da izgubi zbog nekog trenutnog pada, ali nisam računala da opet uđe onako u meč, što taktički, što zbog promaje u glavi.

                  Endi mnogo umrtvljuje igru, šalje meke i spore lopte, generalno Novaku to ne odgovara, menja ritam, ima odličan BH slajs, dobro se brani i stiže svašta, ali one mlake lopte sa Đokovićev strane, po sredini, ono što je dozvolio da ga dobar deo meča drži daleko od osnovne, što nije napadao i kada je bilo izglednih prilika, e to stvarno..... Jedno te isto evo koji put više.
                  Na drugi servis, koji je i dalje smešan prvo Fed nije koristio u SF, a danas u prvom i delom u drugom ni Novak. Endi je u prva dva svoja gema, u prvom setu imao samo jedan prvi servis, a oba je osvojio sa nulom.
                  Čim je Novak počeo da pogađa i da igra agresivnije, Endi više nije imao nikakve šanse. Zašto tako nije ušeo u meč? To je ono čega sam se samo i isključivo pribojavala.

                  Iskreno ne znam ko može da voli Marejevu onakvu igru, jednog tenisera koji pretenduje da bude prvi. Izuzev dela kada lepo i jako krene iz defanzive u ofnazivu, sve ostalo je ponekad tragikomično. Ono razvlačenje po terenu, zbog furstracija, jer mu ne ide ni igra ni rezultat trenutno na ruku, pa onaj govor tela kao kada naglo pustite marionetu, samo se oklembesi, kao da je neko naglo pustio konce. A već grimase tipa...boli me, nije mi dobro iako imam 40:0...smešno.

                  Meč sam odgledala posle onog lošeg prvog servis gema u drugom, tako što sam skuvala vino, i bilo mi je podnošljivo, do kraja, i valjada zato sada ne osećam preveliku euforiju. Valjda sam kljoknula kao ovaj Škot, ali naravno Novak je učinio da ipak ne popijem svo vino... kuku meni da me videla moja mila majka.

                  Novak je veliki, najveći šapion koga nećemo naći ni za... pa da ne preterujem, ko zna koliko godina i obožavam ga zbog mnogih stvari koji ga krase, ne samo kao tenisera, već pre svega kao čoveka. Ali definitivno jesam za benificirani radni staž, kao strastveni i veliki Novakov navijač. Možda je u vinu, ne samo istina, već i lek...pripremiti ga za sledeće finale, pre početka.

                  Čestitam nam i nek nam je sa srećom! Da u veselju i radosti dočekamo još mnoge, mnoge trofeje, kao ovaj ŠESTI GS, treći u nizu na AO! Živeli!
                  Last edited by miloolja; 27-01-13, 14:21.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravo kralju, u glavi si jaci od svih duplo, sada lagano skupiti GS ove godine i onda radi sta hoces, sledeci godina, samo to
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Cestitke navijacima, zasluzeno!

                      Comment


                      • Al vrište Sunce im..

                        http://vine.co/v/bJKVwV6OhZ5

                        Ooopaaaa, Novak stajl...

                        Last edited by miloolja; 27-01-13, 14:32.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Al vrište Sunce im..

                          http://vine.co/v/bJKVwV6OhZ5

                          Ooopaaaa, Novak stajl...

                          a gde si ti u ovoj rulji

                          Comment


                          • To je ta desnica... proradi, kad-tad....

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Užasno težak meč pre svega mentalno, kako za Novaka tako i za sve nas. Trebala nam je jedna ovakva pobeda protiv igrača iz Top 4, u važnom meču i posle silnih izgubljenih finala prošle sezone. Pretilo je u jednom trenutku da sve ode dođavola na 0:40 početkom drugog seta ali srećom se majstor sabrao, smirio u glavi i preuzeo kontrolu. Čudnih, veoma čudnih dva sata igre, prvi put sam danas rekla dosadnih čak i za publiku, stidim se zbog toga ali ako je to bilo potrebno da se prelomi situacija u glavi oprošteno mu je sve
                              Rekoh onomad posle Šangaja da se nadam da će taj meč biti prelomni, vetar u leđa i da će u naredne mečeve koje igra pod pritiskom ulaziti rasterećeniji, nije dobro započeo ali završio ga je kako treba, šampionski i zato veliko bravo i kapa dole majstore
                              Strašna serija, strašan niz pobeda na AO, brojimo i dalje

                              Noto, Torima, Tuto, Borderka i ostali drugari, čestitam nam svima i nadam se da ćemo se još mnogo puta radovati majstorijama našeg Šampiona. Živeli










                              sigpic

                              Comment


                              • Tri uzastopna, ehej...TRI UZASTPNA AO.... rušimo granice, pomeramo limite i mozgove...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X