Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo sam srecan
    sigpic

    Comment


    • Mene interesuje da li bi Novak dobio Endija sa igrom u SF i da li bi Roger dobio Endija iz F ?
      Cestitke Novakovim navijacima!

      Comment


      • Ja nesto i nisam, pravo da ti kazem... valjda sam navikao pa mi normalno...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Mene interesuje da li bi Novak dobio Endija sa igrom u SF i da li bi Roger dobio Endija iz F ?
          Novak bi agresivnog Murraya tek unistio, a Federer jednostavno nije bio na nivou na ovom turniru cim je izgubio onako od Murraya i mucio se protiv Tsonge, bio zestoko iza. Podsjeticu te ako im oduzmemo asove Federer je imao 38 vinera,a Murray 41. A malo ko pamti toliko pasivnog Federera, koji tako mlako udara po lopti. Zamisli sto bi mu pravi Federer napravio taj dan. Medjutim za Rogera je mozda i dobro sto nije igrao finale, ne bi on mogao ni do seta protiv Novaka. Danas je jedan sasvim prosjecni Novak rutinski slavio, trebao je 3:0. Jos je gori mec bio na USOu...
          sigpic

          Comment


          • Australian open
            All eyes on #Djokovic tonight. #ausopen #3pete
            BBniGNXCYAAE7tO.jpg


            Cestitke Novaku!! Po mom, skromnom, misljenju jako, jako, jako bitan mec. Drago mi je sto je Novak pokazao svoj pobednicki mentalitet, krizu iz prvog seta ostavio iza sebe i bio najbolji onda kad je bilo najvaznije. Sad mali odmor, pa idemo dalje po nove titule!

            Comment


            • Vladane,

              Da li je u rangu ostale trojice?

              Po lijepo sam rekao da nema 6. brzine, zanaci nije ravan Novaku i Federeru jer je oni imaju. I peta mu je u bitno losija od Federerove i Novakove.

              Ali zato ima cetvrtu kojom uspijeva da zadrzi Novaka dosta dugo u Novakovoj cetvrtoj. Andijeva cetvrta je bolja od Novakove.

              Federer stari (oprosti Bojana), znaci u buducnosti ce Mari da bude bolji od njega.

              Ostaje dakle Nadal. Zivo me interesuje njihov sljedeci mec. Mari je u proslosti bio losiji od Nadala ali ima potencijal da bude bolji.

              Konacno Mari je raznovrsniju igrac od svih i ima najbolji pregled igre. To mu daje daleko bolju takticku lepezu.

              Comment








              • Comment


                • Kazite mi kako je igrao ja sam otisao posle drugog seta,nisam imao vise snage da gledam.Sta se desilo,jel pao Marej ili je NOvak digao igru?

                  Comment


                  • i jedno i 2

                    Comment


                    • A sad cekamo da vidimo kakav ce Nole na sljaci biti. Ovo moze biti godina cuda! Jos bolja nego 2011-ste.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Tutooo, eve ga jope peharce!!!

                        Last edited by pecaros; 27-01-13, 13:18.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Vladane,

                          Da li je u rangu ostale trojice?

                          Po lijepo sam rekao da nema 6. brzine, zanaci nije ravan Novaku i Federeru jer je oni imaju. I peta mu je u bitno losija od Federerove i Novakove.

                          Ali zato ima cetvrtu kojom uspijeva da zadrzi Novaka dosta dugo u Novakovoj cetvrtoj. Andijeva cetvrta je bolja od Novakove.

                          Federer stari (oprosti Bojana), znaci u buducnosti ce Mari da bude bolji od njega.

                          Ostaje dakle Nadal. Zivo me interesuje njihov sljedeci mec. Mari je u proslosti bio losiji od Nadala ali ima potencijal da bude bolji.

                          Konacno Mari je raznovrsniju igrac od svih i ima najbolji pregled igre. To mu daje daleko bolju takticku lepezu.
                          Dje mu je bila ta raznovrsnost danas, pomogla mu je u zestoko vjetrovitim uslovima i to posto je Novaku trebalo dva i po sata da zaigra kako treba, zamisli da je od pocetka igrao kao treci i cetvrti set. Zamisli sto bi bilo da je danas igrao kao protiv Ferrera. Covjek je napravio bijednih 29 vinera, a udarao je ravnije od Novaka, Novak sa masu spina, ni blizu agresivan koliko moze pa je imao 20-ak vinera vise.
                          Jednostavno se vidi da zestoko kaska za ovom trojkom. Najbolji Novak bez izgubljenog seta ga dobija, najbolji Nadal i Federer isto. On mora da ceka da najbolji ne budu na nivou da bi iscupao pobjedu, Novak nije bio na USOu, Federer ovdje, mada se Novak najvise muci protiv njega jer igra takticki umjesto da izadje i udara po lopti i tako ga unisti. I danas smo u rijetkim situacijama vidjeli kako to izgleda. Na travi je jedino konkurentan, tu moze da se mjeri sa njima.
                          Ja stvarno mislim da je danas igrao proslogodisnji Nadal protiv Murraya da bi mu prepustio mozda 10 gemova, vjerovatno ni toliko.
                          Na koncu je veliki hipohondar, uzasan glumac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma dzabe i raznovrsnost ... Mari ce uvek biti u senci velike trojke. To ce mu do kraja karijere biti peh.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Vratio se noto, jos samo da se vrate Torima i tuta i kompletni smo
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • cestitke
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X