Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shardo, Vladane i Bojana,

    Ne vjerujem da svako vecer spava sa drugom, ne zato sto ne bi bilo kandidata, nego zato sto se mora cesto fokusirati na tenis. Jelena je jednako dio tima.

    Ali ja sam aludirao na nesto drugo. Shardo je impicirala da je Jelena sa namjerom dosla do Novaka, da nije bilo spontanosti. Nista strasno ni neobicno. Svejedno to nije moja prva misao.

    S druge strane ja sam odmah implicirao namjeru u incidentu koji je Federer napravio jucer. To nije bila Shardova i Bojanina prva misao.

    Svako je dijelom naivan.

    Comment


    • Nole
      Danas sam imao privilegiju da odigram sa Andrew Lapthornom, teniskim igračem u invalidskoj stolici koji dolazi iz Engleske. Ove godine je izgubio u finalu ali je zato prošle godine osvojio u dublu AO Divno je videti da naš sport ne poznaje granice, a sportisti kao Andrew to dokazuju svakim danom i donose mnogo radosti tenisu. Prelepo iskustvo
      http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ovde se prave opste orgulje...
        Kad se mozeal brojanje slabo ide
        Sutra veliko finale,idemo Noleeeeeeeeee
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Legendarni Boris Beker veruje da će u nedelju Endi Mari pobediti Novaka Đokovića u finalu Australijan opena.

          "Najznačajnija promena u muškom tenisu u poslednjih godinu i po dana jeste Marijev napredak i razvoj, kao što smo videli u njegovoj pobedi nad Federerom. Zato je moja prognoza da će on u finalu savladati Novaka Đokovića“, napisao je Beker u kolumni za Dejli Telegraf.

          „Očekujem da meč bude sličan onom iz finala US opena, drama u četiri ili pet setova, ali duboko u duši Mari zna da ima ono što je potrebno da dobije branioca titule. Razlika je mala – rekao bih da su Marijeve šanse 51%, a Novakove 49%, ali vidi se da je Mari na višem nivou nego prethodnih godina i da je rad sa Lendlom napravio ključnu prednost“, dodao je Nemac.
          Beker je napisao da će Novak i Endi u naredne tri godine osvojiti mnogo GS trofeja i dodao je:

          “Fizički, Mari i Đoković su manje-više jednaki. Način na koji se Đoković kreće na betonu je neverovatan – on je svojim klizanjem po terenu ponovo definisao šta može, a šta ne može da se radi. Ipak, Marijev mentalni pristup mečevima i taktička priprema mogu da budu odlučujući faktor. Osvojio je prvu GS titulu i ima više samopouzdanja, a više se ne muči sa izdržljivošću kao prethodnih godina, nema grčeve u dugim mečevima u pet setova. Drugačijim treningom i radom u Majamiju između sezona napravio je ogroman napredak na tom polju. Sada se čini da je bolje za Marija što meč duže traje”.

          Ipak, Beker ističe i Đokovićeve vrline.

          “Komplikacija u nedelje jeste što i Đokoviću odgovara maraton, to je jasan razlog zašto su njih dvojica trenutno u vrhu muškog tenisa. Jeste, Mari je i dalje treći iza Federera, ali još prošlog leta predvideo sam da će Novak i on dominirati u naredne dve i po godine i to se sada događa. Đoković je veoma popularan kod australijske publike, ipak ima već tri titule ovde i 20 pobeda u nizu. On je bio deo jednog od najboljih mečeva svih vremena u prošlogodišnjem finalu sa Nadalo, pun je samopouzdanja – on je kralj Melburna. Ali ima jedan momak protiv kojeg on ne voli da igra, a njegovo ime je Mari”.

          Prognoze su nezahvalne,pogotovu za ovaj mec,no videcemo koliko je g. Beker u pravu.
          Manje vise,realno pise,Marej je napredovao u igri,narocito servis i jos u nekim segmentima igre. Ako ga servis bude sluzio kao protiv Feda bice tesko,ali da li neko ocekuje lak mec,ne verujem.
          Sto se publike tice,to za Noleta ne vazi,on je navikao da svi navijau protiv njega,zvizde mu,ako je on skoncentrisan,publika je nebitan faktor.
          Skot je imao vise mesta za napredak, to sto je Nole vec apsolvirao,Marej vise nije samo rudar, zna opako da napadne, da odlicno plasira i "crta", a i vidi se napredak u glavi.Sada se ne pogubi tako olako, pristup svakom poenu je sada hladnokrvniji nema toliko frustracija i nerviranja,ali ima jos mesta da ga se omete na psihickom planu.Ponavljam opet Nole je kompletniji igrac,a jos plus toga ko vise iskontrolise glavu-pobeda je njegova!

          Verujem da je Noletu i njegovom timu sve jasno,da su sve dobro izanalizirali,ali-sve zavisi od Noleta.
          Igraj Nole svoju najbolju igru,tvoji navijaci su uz tebe
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Teniska vestina Novakova nema konkurenciju u sadasnjem svetu teniskom.
            Za sutra samo srecu pozeleti mu mogu, sve ostalo je do njega.




            Neka sila bude s` tobom!
            sigpic

            Comment




            • Comment








              • Last edited by miloolja; 26-01-13, 17:45.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Samo malo treba da mu Nole udje u glavu...jel je vec dugo u njoj.

                  Comment


                  • ocekujem sutra da ga ovakvog vidimo kad pobedi Andy i to jos pehar pored njega
                    i na AO su 1 nosioci opravdali ocekivanja,pa zasto to ne bi sutra i Novak uradio
                    Last edited by ledeni 80; 26-01-13, 17:51.

                    Comment


                    • Sve je do Novaka..
                      Ako bude izašao na teren sa "JA", Endi nema šta da traži..
                      Sudbina je htela da na poslu gledam meč.. Do sada je uvek bila pobeda.. Neka bude i sada..
                      Srećno Novače i pisanije istorije se podrazumeva..

                      Ljudino gledaj kao da je sa one strane Ferrer.. Biće nam svima lakše , jer će da krene zvekete party..
                      Živeli!!!

                      Comment


                      • Cini se da je Noki raspolozen, mogao bi Murray biti pregazen sutra

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Cini se da je Noki raspolozen, mogao bi Murray biti pregazen sutra
                            sutra ce Nole da seta skota po terenu

                            Comment


                            • Baš htedoh da kažem, dajte neke analize, očekivanja, kao što je Shminka dao.
                              Ja ne mogu, ono što mislim ostaviću za sebe, samo do sutra, posle meča.
                              Znam samo da neću moći noćas da spavam (zbog velikog isčekivanja i nestrpljenja), jer znam da.... ma ništa......suuuuutraaaaaaaaaaaaaaaa...
                              Last edited by miloolja; 26-01-13, 19:21.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post938457

                                Dodacu da je shminka previse optimistican. Mari mora imati berem jedan sjajan period kad bi trebao da osvoji set.

                                Kladionice kazu:
                                Novak 3:0 26%
                                Novak 3:1 23%
                                Novak 3:2 15%
                                Mari 3:0 9%
                                Mari 3:1 14%
                                Mari 3:2 13%

                                Comment

                                Working...
                                X