Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo.... Ako neko nije video, (ja na pr, nisam, odmah po završetku sam istrčala iz kuće, ljudi me čekali) Malecki sažetak današnjeg meča protiv Stana i intervju. Min 4:40 mislim, ako je neko zabrinut za njegovo fizičko stanje, preteran umor, oporavak i tako to

    Mi se pojeli, a njemu lepo
    Last edited by Larisa; 20-01-13, 21:45.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Tesko je bilo danas prvotiv odlicnog, inspirisanog protivnika, svoje losije igre,ali ponovo se sampinoski duh vinuo u visne koje retki mogu postici.
      Poslednji poen- poezija. IDEMOOOO DALJE
      [ATTACH=CONFIG]9594[/ATTACH]
      Ne vidim Prilog 9594
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment



      • Ako je sada bolji prilog
        Moram primetiti da nam nedostaje Tuta, pa ako nekako nekad virne ovde
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Kaže Vladan u AO temi.... Novak ovakve mečeve igra u polufinalu i finalu.

          Anegdota sa današnje slave, na koju sam kasnila dobra dva sata (malo zbog dužine meča, malo zbog onog "SPA centra" - morala sam da dođem sebi)..... elem...
          Kažem ja u jednom trenutku, a nismo još počeli da pričamo o sportu (a malo i pod utiskom da sam odgledala malo i od ovonedeljnog fudbala) ... dakle kažem ja...
          Jao pa šta ću od sutra da radim, nema nekog sporta, završio se AO?.

          O reakciji drugih ne bih .... jer Novak ovakve mečeve igra u polufinalu ili finalu, onom gde sam ga ja već smestila, a i dodelila titulu.
          Sluđena totalno.

          Neću ni o kakvim prognozama, željama i sl.... samo moram da analiziram i da vidim detaljno šta je bio uzrok onom katastrofalnom i šokantnom prvom setu i dobrim delu drugog, a šta ste i vi napisali. Ono meni ne izlazi iz glave.
          Last edited by miloolja; 20-01-13, 23:54.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=679145

            Ovo potpisujem. Isti utisak sam i ja imao. Jbn vjetar i njegovo razmisljanje o uslovima. Zbog toga sad Murray ima Slam i morao ga je uzeti preko njega
            sigpic

            Comment


            • To sto mu smeta vjetar i sto mu se ne igra ga ne cini boljim igracem od Mareja. Slazem se da je Djokovic bolji igrac od Mareja i da je u prednosti nad njim (iako je meni Endi drazi), ali te price o vjetru, losem danu i cinjenici da mu se ne igra su sramota i drago mi je sto se sam Djokovic nikad ne vadi na to i ne potencira te glupe price.
              Isto tako mislim da je Marej zasluzio taj slem, vjetar je duvao na obe strane terena, a to kad se kome igra ili ne igra i kakav ko ima dan je samo njegova stvar. ;)

              Comment


              • Covjek koji je toliko zavisio od drugih na tom turniru, kojeg je Lopez unistavao u dobrom dijelu meca, kojem se poklopilo milion stvari nikako nije zasluzio taj Slam. Vise je zasluzio onaj W pa smo vidjeli da Federer nije dao. Da su u tom finalu bili Federer ili Nadal naravno da Andy sa onakvom igrom ne bi dosao do titule. Mora on to preko Novaka da odradi i da ovaj obavezno ocajno odigra. Kao sto je i prvi Masters uzeo preko Novaka i tada je Novak zastrasujuce odigrao protiv Nadala, odlozio za nedelju dana prvo mjesto Spanca da bi potom odigrao ne zna ni on sto u finalu.
                sigpic

                Comment


                • Da, da to je taj reket...



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Јак рекет кад за мало да га Вавринка испраши

                    Comment


                    • Kako ti ono meni tamo u h2h.... dobro si rekao ZAMALO (piše se sastavljeno :P)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • @Vladan
                        Opet dvostruki arsini, tom logikom se i mnoge Djokoviceve titule mogu osporavati, jer su se i njemu mnogo puta poklopile neke stvari.
                        To ko je sta zasluzio su price za malu djecu, zasluzio je onaj koji je osvojio, nije pobjednik kriv sto mu je protivnik ustao na lijevu nogu, sto mu je neko otvorio put do titule jer je pobijedio boljeg igraca (kao, poklopile se neke stvari), sto duva vjetar, sto nekog bole trepavice ili ima ljubavnih problema. Toga je uvijek bilo i to je normalno, nekom se manje toga poklopilo, nekom vise, ali ne mozes nikad tu bito 100% objektivan, ono sto je sigurno da se ni kod koga nikad nije spominjalo nego kod Djokovica...
                        Ne zelim kvariti fan temu, govorim generalno i ne zelim osporavati Djokoviceve uspjehe nego ne znam kad si se ti od realnog/objektivnog navijaca transformisao u navijaca ove vrste.

                        Comment


                        • Ovdje ne pricamo o titulama nego o Slamovima. Mastersi i sve ostalo je malo, nista prema SLamovima. Upopste ne mogu da se sjetim da neko sa tako ocajnom igrom dodje do Slama. Nadal, Djokovic, Federer nikad, ali nikad sa tako losom igrom nisu uzeli neki Slam. To moze samo ona skotska dosada. Ali dobro neka uzima Masterse medjutim da uzme Slam sa takvom igrom, da mu se toliko stvari poklopi, a znam da nikad ne bi dobio u onakvom finalu Federera ili Nadala me opasno nervira. On je imao sjajnih Slamova, dje je prikazivao odlicnu igru, ono sto je prikazao na USOu je smijesno realno. Novak je citav turnir odigrao na jednom mnogo vecem nivou pa smo vidjeli kako se raspada protiv Ferrera kad je bio vjetar. Ne moze njemu toliko vjetar da odmaze, to je u glavi. Sve je u glavi.
                          Svi oni imaju po neki los mec na Slamu, ali to sto je Andy izvukao je stvarno previse. On je imao vise losih nego dobrih meceva i dosao do titule. Crni Delpo se opucio da dodje do Slama, igrao zastrasujuci tenis, a ovaj sa najgorom mogucom igrom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kako ti ono meni tamo u h2h.... dobro si rekao ZAMALO (piše se sastavljeno :P)
                            Волим Ђоковића, Ђоку, више волим Типсу, али волим и Ђоку, него се тако плашим да Чех не пробије својим сервисом овај крш од рекета

                            Comment


                            • Post-match press conference
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X