Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momce Morao sam da prekinem slavski rucak i vratim se kuci ne bih li odgledao zavrsnicu jer sam video da je vrag odneo salu Sta mu je ovo trebalo nije mi jasno, ali najvaznije da se iscupao. Igrao je i Stan kao nenormalan, a da je preko puta bio dragi mu zemljak gace bi bile skinute jos u svlacionici Sve cestitke Novaku, izvukao je ovo na cistu snagu volje. Sampionski mentalitet je jos jednom odneo prevagu. Sta ce biti dalje videcemo, ne treba o tome mnogo ni razmisljati. Sta bude, bice. Jeste da nam je priredio triler kada smo to najmanje ocekivali, ali to je Novak, uvek pun iznenadjenja
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • ja sam 1 dobar deo prespavao (nemojte se ljutiti ) samo 3h sam spavao nocas i jos otisao da radim,pa me auto poceo khm khm ali sam se probudio bas kad je pocela ludnica u 5 setu i svaka cast Wawrinki,ali sam predosecao da ce Novak nesto specijalno da ostavi za kraj i sad sampione na zasluzeni odmor,pa na megdan Berdihu i u nadi da necemo imati prilike da se protiv njega toliko nerviramo

      Comment


      • BRAVO BRE . Verujem u njega sve vise i vise svakim prokletim danom posle svakog prokletog meca. Verujem da moze do trofeja i da svima zapusi usta!

        Nole sampion!
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Bravo momce Morao sam da prekinem slavski rucak i vratim se kuci ne bih li odgledao zavrsnicu jer sam video da je vrag odneo salu Sta mu je ovo trebalo nije mi jasno, ali najvaznije da se iscupao. Igrao je i Stan kao nenormalan, a da je preko puta bio dragi mu zemljak gace bi bile skinute jos u svlacionici Sve cestitke Novaku, izvukao je ovo na cistu snagu volje. Sampionski mentalitet je jos jednom odneo prevagu. Sta ce biti dalje videcemo, ne treba o tome mnogo ni razmisljati. Sta bude, bice. Jeste da nam je priredio triler kada smo to najmanje ocekivali, ali to je Novak, uvek pun iznenadjenja
          Skinuo bi gace i pokazao metu, tek da Zeka ne moze da promasi... ;)

          Comment


          • Izdrzasmo nekako. Sledeci je Berdih i uzasno ce biti tesko odmoriti se posle ovakvog meca. Prvi Novakov mec na razliku i dobija ga! Idemo do GS titule, bre!



            Comment


            • Idi bre u tri picke materine Nole, zasto nam uvek to radis, zasto!? Ne verujem kakav smo mec gledali, jos manje da ga je Wawrinka igrao. Mislim da su mu se svi dobri udarci iz karijere skupili u ovom mecu, kako je coveka sralo to nije realno. Jos neko kaze nije ga sralo, ma da bre, pa on kad bi ovako igrao bio bi top 5 igrac, ne bi gubio od Aljaz jebenog Bedene-a nedelju dana pre. Sto ne znaci da nije zasluzio pobedu, zasluzio je, ali mu se nije dalo, podsetilo me na Del Potrov poraz protiv Rogera na OI. To sto je njega sralo je ipak manji problem, mnogo veci je Novakova igra, ono je bilo ocajno, jako jako slaba partija za njegove standarde, ni sam ne znam kako je pobedio danas protiv onakvog Stana, stvarno mi nije jasno. Ali valjda je zato on #1 a Wawrinka samo jos jedan dobar teniser. Ne znam kako, ali alal ti vera sto si ovo izvukao Nole, po ko zna koji put kad je izgledalo da je mec izgubljen, ti si ga dobio.. nikad necemo nauciti lekciju izgleda.

              Ljudi moji, ja kapiram da neko iz nase zemlje navija za nekog drugog, kapiram i da navija za tog nekog drugog kad igra protiv naseg coveka, ali mi stvarno nisu jasni ljudi koji su navijali za Wawrinku danas, u stvari vise je to navijanje protiv Noleta.. kakvi su to ljudi bre? Jos ja imam jednog takvog u kuci, koji mi kida zivce tokom celog meca sa svakakvim izjavama, pa mi je skroz ono..

              Cujem i da je cepanje majice "gluma", ej.. samo neko ko se ili nikad nije bavio sportom, ili mu nikad stvarno nije bilo stalo da u istom pobedi moze tako nesto da kaze. Ono se ne glumi, ono je cista luda zelja za pobedom i ogromno odusevljenje posle tesko izvojevane, a nema puno stvari koje vise volim da vidim od toga i nadam se, a i znam da se Nole nece promeniti.
              Last edited by p4p1; 20-01-13, 15:41. Reason: typo

              Comment


              • Molim, ne zamerite, avatar ce stojati dok ne nadjem odgovarajuci klip za gif cepanja majice. Doticnog cu okaciti i ovde, u sto vecoj formi, da se ne zaboravi...

                Comment


                • Comment


                  • Kralj Bogova!!! Potvrdio svoju strahovitu mentalnu snagu,karakter!Sta reci,Vavrinka odigrao mecinu zivota!Nestvarni Nole opet rasturio jos jedan maraton Najjaci ikada!!!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Novak
                      3:00am ponedeljak. Još jedan radni dan u kancelariji Hvala vam svima na podršci, divni ste! I izvinite... znate vi zbog čega ;) #nolefam
                      184650_504814339571422_1481790464_n.jpg

                      Comment


                      • Jos sampremotavam po glavi mec,onog sto mogu da se setim
                        Ludnica od meca,Nole nas ne pusta tako lako,trenira zivce sve u sesnaest
                        Vavrinki cestitke,mislim da nikad vise nece odigrati ovakav mec,sta je sve ispogadjao,koji servisi
                        Nole je uspeo da izvuce mec,svaka mu cast,iako je igrao ne znam ni ja kakoal pobede se broje
                        Bice strasno tesko u nastavku al sta god uradi,zauvek je sampion,idemoooooo Noleeeeeeeeeeeee
                        Moram sad da odgledam reprizu,pola nisam videla od nerviranja
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Ja nemam reči...Ma koliko htela da ostanem kul, kako god okreneš, ovo su ipak šokovi.
                          Tako da nemam šta pametno da kažem danas, oporavi se kako znaš i umeš (valjda tvoji znaju kako to treba) i teraj dalje...
                          Valjda će biti okej...
                          Uvek uz tebe

                          edit

                          Rekoh, valjda ovi tvoji znaju kako treba ekspresno da te oporave....
                          Al čitam na AO uživo hahahahaha littlemrmot:P je pronašao rešenje:

                          ima dan i po odmora pa nek mu sad ti vrhunski fizioterapeuti daju lepo da posisa fetus i bice ko nov
                          e ova ti dobra!
                          Last edited by Larisa; 20-01-13, 19:24.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Idi bre u tri picke materine Nole, zasto nam uvek to radis, zasto!? Ne verujem kakav smo mec gledali, jos manje da ga je Wawrinka igrao. Mislim da su mu se svi dobri udarci iz karijere skupili u ovom mecu, kako je coveka sralo to nije realno. Jos neko kaze nije ga sralo, ma da bre, pa on kad bi ovako igrao bio bi top 5 igrac, ne bi gubio od Aljaz jebenog Bedene-a nedelju dana pre. Sto ne znaci da nije zasluzio pobedu, zasluzio je, ali mu se nije dalo, podsetilo me na Del Potrov poraz protiv Rogera na OI. To sto je njega sralo je ipak manji problem, mnogo veci je Novakova igra, ono je bilo ocajno, jako jako slaba partija za njegove standarde, ni sam ne znam kako je pobedio danas protiv onakvog Stana, stvarno mi nije jasno. Ali valjda je zato on #1 a Wawrinka samo jos jedan dobar teniser. Ne znam kako, ali alal ti vera sto si ovo izvukao Nole, po ko zna koji put kad je izgledalo da je mec izgubljen, ti si ga dobio.. nikad necemo nauciti lekciju izgleda.

                            Ljudi moji, ja kapiram da neko iz nase zemlje navija za nekog drugog, kapiram i da navija za tog nekog drugog kad igra protiv naseg coveka, ali mi stvarno nisu jasni ljudi koji su navijali za Wawrinku danas, u stvari vise je to navijanje protiv Noleta.. kakvi su to ljudi bre? Jos ja imam jednog takvog u kuci, koji mi kida zivce tokom celog meca sa svakakvim izjavama, pa mi je skroz ono..

                            Cujem i da je cepanje majice "gluma", ej.. samo neko ko se ili nikad nije bavio sportom, ili mu nikad stvarno nije bilo stalo da u istom pobedi moze tako nesto da kaze. Ono se ne glumi, ono je cista luda zelja za pobedom i ogromno odusevljenje posle tesko izvojevane, a nema puno stvari koje vise volim da vidim od toga i nadam se, a i znam da se Nole nece promeniti.


                            Izgleda nikad necemo izvuci lekciju,al to je Nole
                            Ja sam jos u soku,dobro napisa,Vavrinka ko da je sve dobre udarce iz karijere skupio danas i raspaljivao,al ni to mu nije uspelo,jedan je Nole iako je danas igrao ajd da napisem lose,ali je pobedio,a to je vazno.
                            Kako ce dalje,videcemo,verujem da ce izvuci snagu,pripremiti se nekako a i mi da se pripremimo
                            Za ovo sto sam obojila crvenom bojom -svaka rec ti je na mestu,bravo.
                            To je Nole i ne treba da se menja,a kome se ne dopada nek ne gleda njegove meceve
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Svaka čast majstore!!!
                              Novak mi opet skraćuje godine života..
                              Ljudina je "Bog Otac" tenisa i mentalne snage.. Kako čovek igra odlučujuće momente, pa je to nešto neviđeno.. Alal vera majci koja ga je rodila!
                              Samo kada se pogleda zadnji poen.. Ludnica totalna..
                              Vavrinki hvala za odličan meč.. Mogao je da bude junak godine.. I bilo bi zasluženo.. Pokazao je da može.. Na njemu je da se ponavlja..
                              Puno sreće Novaku protiv robota Berdoća..
                              Živeli!!!

                              Comment


                              • Tesko je bilo danas prvotiv odlicnog, inspirisanog protivnika, svoje losije igre,ali ponovo se sampinoski duh vinuo u visne koje retki mogu postici.
                                Poslednji poen- poezija. IDEMOOOO DALJE
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X