Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment






    • Ala se Mats topi, što reče Vladan.




      Ala su navalili..

      Last edited by miloolja; 19-01-13, 19:34.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Evo malo da se prisetite dobrih starih vremena,a i mojih klipova :-)

        Comment


        • a di si ostavio onaj stari nik

          Comment


          • ok i nisam te skuzio uopste

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              ok i nisam te skuzio uopste
              Ma brate obracaj mi se kako hoces to je najmanje bitno ;-)

              Comment


              • ma bitno da nam Novak osvoji AO a dalje sta sledi

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  ma bitno da nam Novak osvoji AO a dalje sta sledi
                  Ufff nadam se,samo bice vraski tesko odavno nisam video da vodeci favoriti igraju u ovako dobroj formi,sva trojica kidaju tako da ne znam sta da mislim

                  Comment


                  • ma zavali se u fotelju i uzivaj

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      ma zavali se u fotelju i uzivaj
                      U bre pa naravno,samo cu morati da malo odspavam do Novakovog meca ima dosta da se ceka

                      Comment


                      • Olja je verujem danas bila u ovom fazonu a bogami i mi ostali
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Bravo Novace! Protiv protivnika koji je odigrao vise od meca zivota...

                          Comment


                          • До титуле Ноле!!!
                            Н. Ђ.

                            Comment






                            • I prođe ga na kraju. Ajd' nek' ide sve u Honduras!
                              I tek kada je proigrao u tom poslednjem 22 gemu, kada je proradio ritern, dobio ga, do tada sa pola snage samo se trudio da odradi svoj servis gem.
                              Nije mi problem bio ovaj deo meča, gde je i na ivici snage i protiv odličnog protivnika morao da igra u 5. na razliku, ali onaj početak i dobar deo drugog seta, tačnije do 5:2, prilično je zabrinjavajuće.

                              Ubiće me ovo... ili možda ojačati?
                              Otišao pravo na pres. Logično.

                              I didn't know what to expect. I'm just really full of joy after this match.
                              It definitely ranks right at the top...one of the most interesting and exciting matches I've played in my career.
                              These are the matches that you live for, that you practice for.
                              I wasn't too much worried about the physical part. I was ready to go the distance.
                              I am going to skip the morning hours and stay in the bed.
                              Kasnije u sitna crevca, odoh u neki SPA centar
                              Last edited by miloolja; 20-01-13, 15:10.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako nista drugo, popravlja se rezultat u 5 setova. 18-6, 75%, izjednacen sa Nadalom, ali 3 pobede vise.

                                Naravno, od poznatijih tenisera ispred njih je samo Borg, sa 80% okruglo. A sticice i tu brojku jednom.

                                Comment

                                Working...
                                X