Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Jedino o tome moze da se komentarise, ostalo je poznato... Jedan je broj jedan i tu zbora nema. ;)
    vanjaa ne nerviraj me


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • ★ Nole:
      Možda se sećate ove slatke devojčice koja me je prošle godine zamolila da prebacim par loptica sa njom posle mog treninga. Video sam je ponovo danas i naravno, nisam odoleo da to ne ponovim i ovaj put
      Nažalost, želeo bih da se osvrnem i na tužnu vest koju sam saznao danas. Brad Drewett, predsednik ATPa je suočen sa jako teškom bolešću zbog koje je primoran da napusti ATP. Želim mu od srca sve najbolje i nadam se da će pobediti bolest. Neka ovaj primer služi svima nama kao podsetnik koliko je zdravlje bitno, jer mnogi od nas to zaborave kada smo zdravi. Imamo samo jedan život i jedno telo o kojem moramo da brinemo jer nikad se ne zna šta sutra donosi. Trebamo da budemo zahvalni za svaki dan koji imamo na ovom svetu i živimo ga najbolje što umemo.
      sigpic

      Comment


      • Bilo me je sramota dok sam citao komentare na domacim portalima na ovu Novakovu poruku...

        Kontam da je i dobar deo ljudi ovde to video, necu da ih replikujem, cisto zelim da izrazim zaljenje zbog toga... Bruka...

        Comment


        • Ne treba se na to obazirati, toga je uvek bilo i bice. Ljudi valjda na taj nacin lece svoje frustracije, sta li, zaista ne bih umeo da objasnim niti da razumem motive koji ih pokrecu prilikom lucenja fekalija po najboljem sportisti Srbije.

          Ja inace to nisam ni video, ali me tvoj post podstakao da potrazim. Ne znam zasto, ali kad god tragam za nekim djubretom najpre skoknem do Blica Moc navike pretpostavljam.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Na Blicu sam prvo i video.

            Navikao sam i ja na to, ali ovo me je jako neprijatno iznenadilo, ne toliko pojava koliko broj ljudi koji su tako nesto pisali. Najgore mi je kad procitam "Lako je tebi van Srbije da nekom solis pamet o zdravom zivotu." i ispod 300+ i 150-

            Comment


            • Da nije bilo vas ne bi mi ni palo na pamet da gledam te idiotske komentare, ali radoznalost je... ovoga puta ostavila i mačku u životu... ja te zlurade komentare ne nađoh, naprotiv
              Ali, moj savet je .. nikada ih ne čitati, osim ako ste trenutno u SM fazonu.
              Drago mi je što ću lepo odgledati meč protiv onog malog Amera.
              Ideeeemoooo!!!!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislim da je ovde Blic najvise kriv, stavi takav naslov, mogu da se kladim da 90% njih nije ni procitalo ceo clanak i nema pojma zasto je Djokovic izjavio tako nesto i onda su samo krenuli da pljuju.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa da, rade na senzacionalizmu i tako stalno... izvuku neki naslov koji često i nema mnogo veze sa tekstom.
                  Štampano izdanje se mnogo, mnogo razlikuje.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • e crkli da bog da,sta ih je navelo na takve komentare,frustrirana gomila besposlicara,koji ne znaju sto ce od zivota! sta bre...


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo ne treba ni komentrisati...ziveti i dozivljavati neke stvari u Srbiji...pa to su jbn. stvarno posebna iskustva.

                      Comment


                      • Ma treba se uvesti neki zakon za medije , pa ne mogu tek tako pisati razne stvari

                        Comment


                        • Ma nemojte da se nervirate zbog novinara samo izmisljaju.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Steta, nista od Monster kombinacije...

                            Comment


                            • Majstor odličan danas Moćno i dominantno, strašno dobra partija
                              16. pobeda za redom, brojimo i dalje, Ideeeemooo

                              Bolja je ova od Monstera


                              sigpic

                              Comment


                              • Aaaaa, ali gornji deo trenerke je assome, što bi rekao Kurijer za Novakovu igru.
                                A tek kako ga nahvalili Kris i Vilander na ES... pokazao zašto je No.1...
                                Tja, majstor je majstor.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X