Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Biljana link=topic=478.msg51974#msg51974 date=1235641900]
    [quote author=Roger link=topic=478.msg51973#msg51973 date=1235641738]
    A ja mislio da je puni naziv knjige Moj prvi I JEDINI GS! ;)
    [/quote][/quote]

    pa mlad je Nadal,osvojice on jos koji GS ;D ;D
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • [/quote]
      Naravno Ve? RG

      Comment


      • [/quote][/quote]

        Zasto onda da pise knjigu?


        ;D ;D ;D
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • [/quote]

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51944#msg51944 date=1235601595]
            [quote author=Biljana link=topic=478.msg51939#msg51939 date=1235601193]
            Ma hajte, da se nije Nole nekom od vas li?no zamerio? ;D
            [/quote]

            Jeste.
            Nemam gde da parkiram kad dodjem kuci sa posla.
            Sve BMV-ji i Mecke ispred onog njegovog kafica

            [quote author=ninoslav vitosevic link=topic=478.msg51941#msg51941 date=1235601387]
            Jbg, covek jeste olicenje naseg mentaliteta, sklon padovima. Takvi smo mi Srbi.
            Ipak Cilic pada nema mu spasa.
            [/quote]


            Izmedju njega i Hrvata, on.
            Ako sutra izgubi, razbicu mu kafic.[/quote]

            E Goldi sa tobom uvek smejanje..bilo da kritikujes Rafu ili kazes nesto drugo ja se uvek smejem
            Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

            If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

            Comment


            • [/quote][/quote]

              Zasto onda da pise knjigu?


              ;D ;D ;D
              [/quote]


              Biljana kojem teniseru je bilo upuceno ono moj posljednji GSM,pa normalno da ce nadal osvjiti jos gs,to ne dolazi u obzir........

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=fc nadal link=topic=478.msg52009#msg52009 date=1235658890]
                Biljana kojem teniseru je bilo upuceno ono moj posljednji GSM,pa normalno da ce nadal osvjiti jos gs,to ne dolazi u obzir........
                [/quote]

                Comment


                • Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    jok ti ces...ma nole osvaja i RG i Wibledon i US open...
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52019#msg52019 date=1235667698]
                      jok ti ces...ma nole osvaja i RG i Wibledon i US open...
                      [/quote]

                      Nema potrebe prema damama na forumu biti grub.
                      Mislim na sve ne samo na Biljanu.

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Vazno je da kafic ostade citav! ;D
                          Barem za sad. ;D
                          Dobro je odigrao, konacno se videlo da mu bar malo znaci da pobedi, kao da je video sta se pise ovde. ;D
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=mr.gold link=topic=478.msg52020#msg52020 date=1235667930]
                            [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52019#msg52019 date=1235667698]
                            jok ti ces...ma nole osvaja i RG i Wibledon i US open...
                            [/quote]

                            Nema potrebe prema damama na forumu biti grub.
                            Mislim na sve ne samo na Biljanu.
                            [/quote]
                            mozda to i nije dama...poznato je da se ljudi na intrnetu predstavljaju sa drugim identitetom...tako recimo na fejsbuku covek od 40 godina se predstavljao kao tinejdzer i stuupio u kontakt za nekom balavaicom slicnih godina kao taj pedofil sto se prestavljao...i tako se oni nasli i ovaj je sexualno zlostavljao...ima bre svacega nemojte sve uzimati zdravo za gotovo...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52048#msg52048 date=1235680695]
                              [quote author=mr.gold link=topic=478.msg52020#msg52020 date=1235667930]
                              [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52019#msg52019 date=1235667698]
                              jok ti ces...ma nole osvaja i RG i Wibledon i US open...
                              [/quote]

                              Nema potrebe prema damama na forumu biti grub.
                              Mislim na sve ne samo na Biljanu.
                              [/quote]
                              mozda to i nije dama...poznato je da se ljudi na intrnetu predstavljaju sa drugim identitetom...tako recimo na fejsbuku covek od 40 godina se predstavljao kao tinejdzer i stuupio u kontakt za nekom balavaicom slicnih godina kao taj pedofil sto se prestavljao...i tako se oni nasli i ovaj je sexualno zlostavljao...ima bre svacega nemojte sve uzimati zdravo za gotovo...
                              [/quote]


                              Oj price cccc.....Nisam to znao........

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52048#msg52048 date=1235680695]
                                [quote author=mr.gold link=topic=478.msg52020#msg52020 date=1235667930]
                                [quote author=danilo994 link=topic=478.msg52019#msg52019 date=1235667698]
                                jok ti ces...ma nole osvaja i RG i Wibledon i US open...
                                [/quote]

                                Nema potrebe prema damama na forumu biti grub.
                                Mislim na sve ne samo na Biljanu.
                                [/quote]
                                mozda to i nije dama...poznato je da se ljudi na intrnetu predstavljaju sa drugim identitetom...tako recimo na fejsbuku covek od 40 godina se predstavljao kao tinejdzer i stuupio u kontakt za nekom balavaicom slicnih godina kao taj pedofil sto se prestavljao...i tako se oni nasli i ovaj je sexualno zlostavljao...ima bre svacega nemojte sve uzimati zdravo za gotovo...
                                [/quote]


                                Sad si se jos gore ukopao. Daj da svi slikamo svoje gace i da okacimo, pa da znas sa kim imas posla.

                                I da jeste i da nije dama postoje nepisana pravila ponasanja. Kojih se naravno i ne moras priidrzavati.

                                A da li neko pod "zenskim" pseudonimom ima potrebu da godinama laze za svoj indentitet?
                                Cisto sumnjam.

                                I potpuno nepotrebno si pisao o tom slucaju. Nit je ovo face, nit se ovde ikada povela ikakva druga tema osim o tenisu i slicnim stvarima.

                                Ako te je mrzilo da napises izvini, nisi zbog toga morao da panicis sa teorijama zavere.

                                Comment

                                Working...
                                X