Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    ma gotov je

    Comment


    • Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Ma ne pada,100%,nije uopste u nekoj formi,za osvajanje turnira,zato 100% ne osvaja....Sve je tacno sto je bojana napisala...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Evo ti opis meca:
          U prvom setu je grao kao pi.ka. U drugom je nastavio da igrao kao pi.ka, i tako je odigrao sve do kraja.

          Najmanje 3 puta u toku meca je bio u svojoj cuvenoj situaciji: e cvile mi jaja za sve ovo, odoh ja.
          Nije odustao jer su krajnje rizicne lopte, odigrane u stilu - udaram pa gde ode, zavrsile kao vineri.

          Inace ovo njegovo ponasanje i igra su toliko bezobrazni za igraca njegovog kalibra, da je to za svaku osudu.
          Ako ovako nastavi, ostavice tenis za godinu dve.

          Cim mu se rasproda celokupan tiraz knjige: Moj prvi GS.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Apsolutno se slazem sa zlatnim,ponasa se kao ne vaspitan djecacic............

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Ma hajte, da se nije Nole nekom od vas li?no zamerio? ;D

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Jbg, covek jeste olicenje naseg mentaliteta, sklon padovima. Takvi smo mi Srbi.
                Ipak Cilic pada nema mu spasa.

                Comment


                • sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=Biljana link=topic=478.msg51939#msg51939 date=1235601193]
                    Ma hajte, da se nije Nole nekom od vas li?no zamerio? ;D
                    [/quote]

                    Jeste.
                    Nemam gde da parkiram kad dodjem kuci sa posla.
                    Sve BMV-ji i Mecke ispred onog njegovog kafica

                    [quote author=ninoslav vitosevic link=topic=478.msg51941#msg51941 date=1235601387]
                    Jbg, covek jeste olicenje naseg mentaliteta, sklon padovima. Takvi smo mi Srbi.
                    Ipak Cilic pada nema mu spasa.
                    [/quote]


                    Izmedju njega i Hrvata, on.
                    Ako sutra izgubi, razbicu mu kafic.

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      On u prva tri gema igra na razliku nemoze drugacije,3 teniser svijeta...Pa nema dalje....

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51944#msg51944 date=1235601595]
                        Ako sutra izgubi, razbicu mu kafic.
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Jeli stvarno to za auto ili se zezate,samo on neka kupuje auto,moda,itd itd..A tenis u ku**c-.......

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=fc nadal link=topic=478.msg51948#msg51948 date=1235601940]
                            Jeli stvarno to za auto ili se zezate,samo on neka kupuje auto,moda,itd itd..A tenis u ku**c-.......
                            [/quote]

                            Istina

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51929#msg51929 date=1235599040]
                              Evo ti opis meca:
                              U prvom setu je grao kao pi.ka. U drugom je nastavio da igrao kao pi.ka, i tako je odigrao sve do kraja.

                              Najmanje 3 puta u toku meca je bio u svojoj cuvenoj situaciji: e cvile mi jaja za sve ovo, odoh ja.
                              Nije odustao jer su krajnje rizicne lopte, odigrane u stilu - udaram pa gde ode, zavrsile kao vineri.

                              Inace ovo njegovo ponasanje i igra su toliko bezobrazni za igraca njegovog kalibra, da je to za svaku osudu.
                              Ako ovako nastavi, ostavice tenis za godinu dve.

                              Cim mu se rasproda celokupan tiraz knjige: Moj prvi GS.
                              [/quote]

                              A ja mislio da je puni naziv knjige Moj prvi I JEDINI GS! ;)

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=Roger link=topic=478.msg51973#msg51973 date=1235641738]
                                A ja mislio da je puni naziv knjige Moj prvi I JEDINI GS! ;)
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X