Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aman, neko ko navija za Djokovica nece isto gledati na njegove meceve kao oni sto ne navijaju. Emocije dodaju iracionalnost zakljucivanju.

    Mada meni je zao one koji ne navijaju za Djokovica bas zato sto nikada nece doziveti ono sto smo mi doziveli u finalu AO. I razumem odakle gorcina kod njih.

    Comment


    • Big ja to potpuno neutralno gledam (iako sam Novakov navijac) i dovoljno je samo pogledati prvih 5 min od dvadesetominutnog klipa vezanog za finale AO i sve (cak i potpuno neutralnom posmatracu) postaje jasno o kvalitetu poena koji su se tu igrali ...
      Last edited by Sandugp; 20-11-12, 12:28.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Big ja to potpuno neutralno gledam (iako sam Novakov navijac) i dovoljno je samo pogledati prvih 5 min od dvadesetominutnog klipa vezanog za finale AO i sve (cak i potpuno neutralnom posmatracu) postaje jasno o kvalitetu poena koji su se tu igrali ...
        Preko 30 vinera posle sjajnih razmena u ovih dvadesetak minuta potvrda su kvaliteta meca.
        Istorijski mec o cijem kvalitetu ne bi smelo biti polemike. Moze se govoriti o kvalitetu igre aktera u pojedinim fazama meca, ali generalna ocena samog meca mora da bude vrlo visoka. Igrati protiv Nadala i njegove ponekad vanzemaljske odbrane zadatak je koji cesto rezultuje greskom. Ovakav mec i njegov kvalitet ne moze odredjivati statistika, ovo je bila bitka dva vrhunska igraca, a scena sa dodele nije mucna vec potvrda davanja maksimuma dva `gladijatora` modernog tenisa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Preko 30 vinera posle sjajnih razmena u ovih dvadesetak minuta potvrda su kvaliteta meca.
          Istorijski mec o cijem kvalitetu ne bi smelo biti polemike. Moze se govoriti o kvalitetu igre aktera u pojedinim fazama meca, ali generalna ocena samog meca mora da bude vrlo visoka. Igrati protiv Nadala i njegove ponekad vanzemaljske odbrane zadatak je koji cesto rezultuje greskom. Ovakav mec i njegov kvalitet ne moze odredjivati statistika, ovo je bila bitka dva vrhunska igraca, a scena sa dodele nije mucna vec potvrda davanja maksimuma dva `gladijatora` modernog tenisa.
          Najbolje se to primecuje u kvalitetu razmena, kakvih je tu udaraca bilo.... i sta su stizali i jedan i drugi i iz kakvih pozicija "zabijali" vinere... mec je bio odlican ...
          Last edited by Sandugp; 20-11-12, 13:20.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sandugp
            Odličan klip..
            Izabrani poeni i usporeni snimci pokazuju finale na pravi način.. Odlična muzika.. Jedino bih ubacio poslednji poen 11. gema u petom setu kada je Novak napravio brejk.. To je bio konačan udarac koji je odlučio meč..

            Comment


            • Poen koji je odlucio mec je promaseni Nadalov zicer na 4:2 u 5.setu, mislim da je bilo 30:15 za njega.
              Da je Nadal to ubacio, mislim da bi lako sacuvao svoj servis i ne verujem da bi se Djokovic vratio. Ali to je ipak sbbkk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ljudi u vezi one aplikacije nisam uspeo u proslom krugu da udjem u top5.Zasto?Zato sto su imali toliko puno glasova da je to nenormalno!Prva osoba je imala 2200 odprilike Eto nova runda je pocela pa glasajte ko hoce za moju poruku http://apps.facebook.com/novak-i-pri...0&fb_bmpos=3_0
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Poen koji je odlucio mec je promaseni Nadalov zicer na 4:2 u 5.setu, mislim da je bilo 30:15 za njega.
                  Da je Nadal to ubacio, mislim da bi lako sacuvao svoj servis i ne verujem da bi se Djokovic vratio. Ali to je ipak sbbkk
                  Bojana i sbbkbb,
                  pre toga ima i poen u TB 4. seta pri rezultatu 5:4 za Novaka kada šalje u mrežu( poen pre tog lak FH šalje nekoliko cm od linije)..
                  Tačno je da je sedmi gem petog seta jako važan..

                  Comment


                  • Mmm ne znam, evo gledam peti set i Nadalov promaseni zicer i cini mi se da ta neiznudjena nije previse uticala ni na Rafu ni na Noleta, obojica se uglavnom bez problema fokusiraju na naredni poen.

                    Ipak posle te greske sledi Noletov BH viner na koji Rafa nije nikako mogao da stigne i brejk lopta, a zatim jedan ritern pod noge koji Noletu donosi taj slazem se, veoma bitan sedmi gem.
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Poen koji je odlucio mec je promaseni Nadalov zicer na 4:2 u 5.setu, mislim da je bilo 30:15 za njega.
                      Da je Nadal to ubacio, mislim da bi lako sacuvao svoj servis i ne verujem da bi se Djokovic vratio. Ali to je ipak sbbkk
                      a sta cemo sa cetvrtim setom kad je Novak imao 4:3 i 40:0...Tu se Nadal izvukao i izborio dramu.Zasto ti Novak nikad nije cist pobjednik,nego je uvjek nesto zbog necega ili slicno...mozes li ikad normalno nesto prokomentarisati kad je Novak u pitanju..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        a sta cemo sa cetvrtim setom kad je Novak imao 4:3 i 40:0...Tu se Nadal izvukao i izborio dramu.Zasto ti Novak nikad nije cist pobjednik,nego je uvjek nesto zbog necega ili slicno...mozes li ikad normalno nesto prokomentarisati kad je Novak u pitanju..
                        ne
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • U teniskom mecu uvijek ima poena koji su vrlo vazni. Vise je vaznih poene, prije zadnjeg poene, koji je u tom mecu ipak bio najvazniji, propustio Novak nego Nadal. Svaki je od tih poena mogao da poveca, vec prilicnu, prednost onoga ko ga je promasio. Ni jedan od njih ne bi presudio meca sam za sebe.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Vise je vaznih poene, prije zadnjeg poene, koji je u tom mecu ipak bio najvazniji, propustio Novak nego Nadal. .
                            eto to je meni razlog zbog čega mi AO nije najbolji nastup Novaka ove godine
                            veliki meč ali Novak je tada bio mnogo puta na ivici

                            Comment


                            • Zar to nije super stvar koja daje dodatnu draz?

                              Da se vratis u mec kada si vec bio na kolenima ili nakon sto si propustio veliku sansu. To su stvari koje karakterisu najvece sampione, a to pored Novaka ima samo Nadal.

                              Comment


                              • Odgledao sam ponovo Novak -DP na USO i Novak-Mari u Sangaju. Nemam dilemu da je bolji mec u Sangaju.

                                Mec protiv DP je bio jako dopadljiv i Novak je uspio, izmedju ostalog, da nadvisi DP i u FH-Fh razmjenama. To nije lako. Svejedno DP je ogranicen igrac.

                                U Sangaju je mec bio odlican. Kad je bio na pragu pobjede u prvom setu, Novak je neshvaljivo pao. Potom je uspio da savlada demone koji su ga progonili mjesecima, spasi 5 mec lopti i konacno nadvisi odlicnog Marija. U trecem setu je Mari bio umoran i to je jeina falinka mecu

                                Comment

                                Working...
                                X