Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Dodao bih jos da se pred sam pocetak RG-a pojavila vest da Goran Djokovic vise nije direktor SO-a. Evedentno da su odnosi u porodici uticali na losa izdanja, a RG je odigrao losije nego Rim. Medjutim, kao sto rece Torima, to ne moze biti opravdanje, ali da je uticalo, svakako jeste.
    Nije opravdanje, ali jeste objasnjenje.

    SO mu samo stvara probleme.

    Comment


    • Sa tim kriterijumima i kategorijama "najbolji" ne stojim baš dobro, a i ne volim ih. Ali pošto je Novak u pitanju, pravim izuzetak.
      Prvo što mi je palo na pamet je meč protiv Delpa, ali glasam za AO, a evo i zašto:

      1. Nastavak kontinuiteta najuspešnije prethodne godine (i to kakvog kontinuiteta)
      2. Ovo je ipak bilo finale jednog GS, od skoro 6 sati
      3. Jedini osvojen GS o.g.
      4. I podjednako važno... prethodio je težak polufinalni meč protiv Mareja (u polufinalu i finalu proveo ukupno 643 minuta na terenu u teškim i neizvesnim bitkama)


      Najbolji meč... ne svakako, ali od svih možda najvažniji zbog svega navedenog.
      Last edited by miloolja; 19-11-12, 22:50.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Da je bio na vrhunskom nivou, ne bi bilo potrebe da se ikakve granice pomijeraju

        NI, nisam gledao u cjelosti mec u Sangaju
        Onda da biramo da "najbolji meč" bude onaj sa najviše bagija?!

        Comment


        • Sad bas lepo vidim razliku izmedju prosle i ove sezone. Realno nijedan od ponudjenih meceva nije bio nista spec. Verovatno cu izabrati AO finale, ne zbog kvaliteta naravno, vec zbog kolicine volje i srca koje je Novak pokazao u tom mecu. Moderna verzija gladijatorske borbe.
          A zato prosle sezone ne bih mogao da odlucim iskljucivo zbog kvaliteta meceva. AO finale, US open SF i F, protiv Monfilsa na mastersu u Kanadi, RG SF, Wimbledon SF i F, sva finala protiv Rafe na mastersima....
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Turnir u Abu Dabiju ubrajam u ovogodisnju sezonu, a mec sa RF za mene je najbolji ove sezone.
            Istina je da ne nosi bodovnu satisfakciju, i da je u pripremnom periodu, no bez obzira ni blizu nije egzibicioni.
            Opusteni Novak pokazao je mogucnosti i potencijal strasnih razmera.

            Najbolji u anketi po igri, taktici bi bilo finale u O2 areni.
            Last edited by pecaros; 19-11-12, 20:31.
            sigpic

            Comment


            • Ja sam glasala za mec protiv Delpa jer je to jedini mec kog se sjecam pored polufinala i finala AO, ostale ili nisam gledala ili mi nisu ostali u nekom sjecanju. Prije bih glasala i za polufinale AO nego za finale protiv Nadala. U tom mecu pored snage, srca, neizvjesnosti i one tragikomicne slike na kraju meca kad su im donijeli stolice jer su umalo popadali od umora, nije bilo nista posebno za vidjeti, kvalitet i ljepota tenisa nikako nisu bio na specijalno visokom nivou da bismo mogli reci da mu je to najbolji mec ove godine...
              Mozda bi to trebalo da bude i njemu i njegovim navijacima najdrazi mec, vjerovatno i jeste, ali najbolji - nikako. ;)

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                U tom mecu pored snage, srca, neizvjesnosti...
                To su tri stvari koji pogadjaju posred centralnog nervnog sistema svakog navijaca, zato je skroz logicno da taj mec ljudima puno znaci.

                Comment


                • Pitanje je šta je svakome od nas ponaosob najbolje, da li gladijatorska borba do iznemoglosti u trajanju od preko šest sati, pobeda 3:0, pristup meču, dobar tenis ili nešto sasvim drugo.
                  Finale AO je za mene posebno, dobio ga je na emocije, silu tj borbu do poslednjeg atoma snage i njega uopšte nisam uzimala u obzir. Sam za sebe je već najbolji jer je doneo najvredniji trofej ove sezone.
                  Dvoumila sam se između polufinala RG-a i Šangaja kojeg smatram veoma važnim za dalji tok i možda prekretnicu pred narednu sezonu i odabrala RG jer je bio fokusiran i u glavi stabilan od samog početka meča, bez obzira na sve okolnosti koje ste već pominjali u svojim postovima, gurao je ka svom zacrtanom cilju i imam utisak da je taj meč od svih nabrojanih najlakše odigrao. Na ostalim mečevima koji su navedeni previše je bilo momenata kada bih ga najrađe istukla u toku samog meča pa je donekle i to presudilo
                  sigpic

                  Comment


                  • To bre milicice, to se ceni.

                    Uspeo sam da zaboravim mozda i najbitniji detalj - potpuno sam ubedjen da bi pruzio jos bolji tenis da je Zeka igrao bolje jer je izasao sa zeljom da ga satre. Voleo bih da tako izadje na teren u pola bitnih meceva godisnje, utrosio bi pola energije koju inace trosi u njima, a tad se najvise trosi...

                    Comment


                    • a
                      meni tije lično
                      ai personalno dabome
                      najbolje bilo ono
                      kad jeono ondak onom jednom
                      noak opalijo dizvinete onu jednu
                      a onaj je samo gleda
                      ma nebi jeon bijo stignijo ni smotorom mlažnjakom u dupetu
                      a kamoli sonolickom nekom malom reketom




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Finale AO-a je antologijski mec u kojem su dva tenisera na teren iznela ne samo svoje veliko tenisko znanje vec i gladijatorski pristup, neverovatne emocije, celicnu volju i cvrstu resenost da sa terena u Melburnu izadju s njim ili na njemu. Mesto u istoriji za njega je rezervisano. Zbog toga taj mec mozda i nije trebalo stavljati u anketu jer zbog pomenutih parametara odskace od svih ostalih. Sto se samog kvaliteta tice, on uopste nije bio los kao sto se zeli prikazati ali je sestocasovna predstava uticala da se on donekle razvodni. Iluzorno je ocekivati da se u tako dugom vremenskom intervalu moze igrati na najvisem nivou. S druge strane, mogao je to Novak resiti u cetiri seta, ali ne treba zaboraviti da je preko puta mreze bio covek koji se nikada ne predaje i koji i najmanji pad u igri itekako ume da iskoristi.
                        Last edited by Navras 16950; 19-11-12, 22:04.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Finale AO,definitivno je mec Noleta ove godine za mene.
                          Prvo odbranio je slem i to na kakav nacin.
                          Svako gleda iz svog nekog ugla kvalitet meca,ali se ne moze raci da taj mec nije bio kvalitetan,ali posto je igran 6 sati normalno je da ne moze da se drzi konstantnost u igri i da toliko dug mec bude ceo lep za gledanje sa puno dobrih poena.
                          Rafa i Nole su pristupili tom mecu s namerom da ga dobiju,izvukli iz sebe valjda sve sto se moglo izvuci,normalan je pad koncentracije,ali zelja,ta silna zelja Noletova,umece,mentalna snaga su presudili,bolji je tada pobedio-Nole.
                          Rafa je posle silnih poraza u finalima zeleo tu pobedu vise nego ista,njegova radost posle osvojenog 4 seta je to pokazala,medjutim u tom trenutku nije mogao jos da dobije Noleta.
                          Svaka cast oboma,mec jeste antologijski i bas zato mislim da mu je mesto u ovoj anketi,zato sam i glasala za taj mec.
                          Drugi mec po vaznosti ove sezone je pobeda Noleta u Sangaju u finalu Mareja,po meni vrlo bitna pobeda,a zatim finale Londona i pobeda nad Federerom.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • 1.finale AO-zato sto je GS,zato sto je prethodne runde pobedio Mukicu,Rudara i Hjuita
                            2.cetvrtfinale USO-strasan mec,Delpo odlican
                            3.finale Shanghai-spaseno 5 mec lopti i vraceno poljuljano samopouzdanje
                            4.finale WTF-meni najdrazi jer je i zvanicno potvrdjen status najboljeg,a sem toga 40-15 po ko zna koji put i brejk

                            Comment


                            • Vanja, najvažnije si zaboravio izgleda da volimo ''istog'' Novaka, Novaka u takvom raspoloženju, sa onim čuvenim pogledom, hladnog sa ubitačnim udarcima i taktikom, kad ga ništa drugo ne zanima sem svoje fokusiranosti i sa jasnim ciljem ''ne dam meč'' jer onda znamo da nema zime. Bilo je takvog Novaka na momente u finalu Londona, a iskreno se nadam da će ga takvog sve više biti i naredne sezone
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Ja sam glasala za mec protiv Delpa jer je to jedini mec kog se sjecam pored polufinala i finala AO, ostale ili nisam gledala ili mi nisu ostali u nekom sjecanju. Prije bih glasala i za polufinale AO nego za finale protiv Nadala. U tom mecu pored snage, srca, neizvjesnosti i one tragikomicne slike na kraju meca kad su im donijeli stolice jer su umalo popadali od umora, nije bilo nista posebno za vidjeti, kvalitet i ljepota tenisa nikako nisu bio na specijalno visokom nivou da bismo mogli reci da mu je to najbolji mec ove godine...
                                Mozda bi to trebalo da bude i njemu i njegovim navijacima najdrazi mec, vjerovatno i jeste, ali najbolji - nikako. ;)

                                Toliko o kvalitetu tenisa u finalu... ne sporim da je bilo i kvalitetnijih meceva sa Novakove strane ove godine, ali reci da da ovde nije bilo nista posebno za videti....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X