Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ovih klipova za sada sa egzebicije,a sa Marianom jos nema nista
    Last edited by MiljanVR; 14-11-12, 21:22.
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Jedan vazan rezultat:

      Djokovic/Vajda - Klizan/Hrbati 7:5

      Comment




      • Sila je bila na našoj strani! Pobedili smo i uz to se i dobro zabavili. Ako su svi uživali koliko i mi onda je ovaj dan bio stvarno uspešan. Bilo je i dosta šale, znate vi mene… a tek kad udružim s Marianom! Au, tu nema pomoći Kako vam se sviđa naša slika? Ne znam kako je ispala ovako, mi smo lepo stali pred kameru sa sve reketima kad ono međutim Na aukciji između mečeva danas je prikupljeno 25,600 eura za Novak Đoković Fondaciju koja pomaže predškolske programe za decu u Srbiji. Hvala puno!

        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Trebali su da stave Vemica kao Obi-Vana...

          Comment


          • Obzirom na trenutni ranking, biće pravo čudo da Novak ne bude i celu 2013g. na mestu broj 1..
            Prosto, ove godine je Novak potvrdio da može(mnogo)..
            Opet mi u glavi trostruki prekret na Finals Tour-u.. Neviđeno..
            Za 2 meseca počinje zvekete..

            Dodatak: http://www.bbc.co.uk/sport/0/tennis/20292221
            Last edited by Panchev9; 15-11-12, 12:14.

            Comment


            • sigpic

              Comment




              • Спортски дан
                Још необјашњена моћ Ђоковића

                „Би-Би-Си”: „Желимо ти брзи опоравак Срђане, да дођеш и гледаш чуда која ствара твој син!” – „Највећа похвала Ђоковићу је да тешко схватамо како то ради”
                Ђоковић са тренером Вајдом у Братислави, пред јучерашњи егзибициони меч са Клижаном и Хрбатијем (фото Агенције)

                Требало је да прође само мало времена, да се стишају навијачке страсти, па да и они који су свим срцем желели победу Роџера Федерера у Лондону, крену са одама. У првим тренуцима после величанственог завршетка сезоне Новака Ђоковића, било је у медијима уздржаних, па и горких закључака да „велика четворка прети да уништи популарност тениса”, а онда су поетски настројени новинари истих извора почели лагано да оштре пера у част најбољег.

                У коментару за „Би-Би-Си”, под називом „Ђоковић предводи изузетну еру”, Џонатан Оувернед, као и многи, повезује чудесни крај сезоне са њеним почетком:

                „Надам се да у освртима на ову изузетну годину никада неће бити заборављен онај запањујући викенд у Мелбурну: Ђоковић побеђује Мареја у готово петочасовном полуфиналу, па се враћа да, после готово шест сати борбе, победи и Надала... За 54 сата, готово 11 часова играо је невероватни тенис против двојице међу најбољима на свету... А, када је завршио меч у Лондону, изгледало је као да може све то да понови испочетка.”

                Поетско тежиште осврта на 2012. пало је на сам крај, на Ђоковићев завршни поен против Федерера, чијим описом „Би-Би-Си” и почиње:

                „Док је Новак Ђоковић истезао сваку жилу и пропињао се далеко ка свом бекхенд углу, готово безобзирно клизећи по тврдој подлози, гледали смо савршени сиже оног што ову еру чини тако изузетном. Симболично је да се финале двојице најбољих на свету заврши једним таквим, невероватним ударцем”

                Своје признање српском тенисеру – кога у једном извештају назива Чоковић, због чоколадица које је делио новинарима – „Би-Би-Си” завршава у личном тону, подсећајући на здравствену ситуацију Новаковог оца: „Желимо ти брзи опоравак Срђане, да дођеш и гледаш чуда која ствара твој син!”

                Амерички колумниста Даглас Пери, почиње осврт на тениску сезону речима: „Највећа похвала Ђоковићу је да тешко схватамо како то ради”, а завршава закључком: „Вимблдонски шампион Федерер имао је фантастичан повратак, олипијски и њујоршки шампион Енди Мареј начинио је фантастичан продор. Међутим, само је Ђоковић био ту сваке недеље, некада стварајући историју а некад као њен сведок, али – увек ту... Мада нам је ова сезона давала сваке недеље исте људе на које смо навикли, можда је била и најузбудљивија и најлепша, још од Агасијевог повратка, 1999.”

                АФП подсећа да су први пут од 2003. гренд-слем титуле поделила четворица, са по пет сетова у Мелбурну и Њујорку, а по четири на Ролан Гаросу у Вимблдону. Затим, цитира бившег британског шампиона Тима Хенмана:

                „Невероватна година завршена је на прави начин: изузетним дуелом двојице најбољих и невероватним завршним ударцем: Ђоковић под притиском, отеран далеко, успева да погоди циљ и тријумфује... Мислим да је тенис јачи него икада, са Ђоковићем на врху и после 2011. године у којој је све контролисао.”
                М. К.
                објављено: 15.11.2012.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • dadnulo ti jopet remprizu teniske utaknice slondona
                  pustilo na terevizoru
                  a moj najbolji konšija milovan
                  aon tije mnogo dobar čoek fin i pametan
                  enoga gleda ko nešprican
                  al
                  onti siroma nume durekne slovo r
                  a dabi komendija bila još i veća navija tion rob razumese za pajtizan
                  toes za naše državne kućne ljubince
                  gjobaj
                  toes mi tiga od milja zovemo gubar
                  pa navija za zeku dabome toes za fedejeja
                  jar po službenoj dužnosti mrzi sve delije
                  po direktivi bjeke toleta dačića i djore
                  pa ondak dabome tako mrzu i noleta
                  i
                  sad
                  dadnulo remprizu jopet
                  ion enoga gleda ko nešprican
                  nada se siroma
                  nebili kako ovaj pu zeka toes fedejej nekako pobedijo pa kako-tako
                  ma
                  štaš
                  budala




                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment


                  • Dobrý deň http://tivi.azet.sk/embed/1459411



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • još jedna sezona je za nama..
                      koje su nam želje za sledeću? evo mojih:
                      -RG
                      -odbrana bodova od ove godine
                      -jedan šljakasti masters i Cincy obavezno
                      -da H2H sa Rafom i Rogerom postane pozitivan..

                      dovoljno..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        još jedna sezona je za nama..
                        koje su nam želje za sledeću? evo mojih:
                        -RG
                        -odbrana bodova od ove godine
                        -jedan šljakasti masters i Cincy obavezno
                        -da H2H sa Rafom i Rogerom postane pozitivan..

                        dovoljno..


                        Moja zelja je prvo da Nole ostane zdrav tokom citave sezone i da nema nekih privatnih problema,jer ce onda biti sto posto mislima na terenu.

                        A za turnire ovako-voleo bi da osvoji 2 slema jer se to najvise pamti,i tako osigurava 90 posto prvo mesto i sledece godine.Najvise bi voleo naravno Rolan Garos i Vimbldon,ali ne bi se bunio da uzme i AO i US

                        Ali akcenat na slemovima...Sto se tice mastersa bilo bi lepo da uzme Monte Karlo i prekine Rafin niz tamo, a i taj prokleti Cincy sto izmice godinama

                        Comment


                        • Originally posted by jagodica View Post
                          još jedna sezona je za nama..
                          koje su nam želje za sledeću? evo mojih:
                          -RG
                          -odbrana bodova od ove godine
                          -jedan šljakasti masters i Cincy obavezno
                          -da H2H sa Rafom i Rogerom postane pozitivan..

                          dovoljno..
                          Ako H2H sa Rafom i Rodzerom postane pozitivan to automatski znaci da ce biti jos puno slemova i mastersa u 2013 godini, tako da mu i ja zelim isto
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Gari NS View Post
                            Moja zelja je prvo da Nole ostane zdrav tokom citave sezone i da nema nekih privatnih problema,jer ce onda biti sto posto mislima na terenu.
                            naravno, to se podrazumeva..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • АО (некако је његов слем), Монте Карло, РГ и Синсинати.
                              Н. Ђ.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                još jedna sezona je za nama..
                                koje su nam želje za sledeću? evo mojih:
                                -RG
                                -odbrana bodova od ove godine
                                -jedan šljakasti masters i Cincy obavezno
                                -da H2H sa Rafom i Rogerom postane pozitivan..

                                dovoljno..
                                Moje zelje za sledecu sezonu Noleta
                                Volela bih da odbrani AO,jer bi vec odmah na startu imao prednost i vetar u ledja.
                                Sto se tice sljakaste sezone,super bi bilo da osvoji Monte Karlo-mada ce to biti teze jer je najsporija podloga,ali moguce,ove godine igrao finale.
                                Rolan Garos,to bi bilo sjajno,ustvari najvise bih zelela da uzme taj slem.
                                Posto su najavili da u Madridu nece biti plave sljake,nije na odmet uzeti taj masters.
                                Sinsinati,vec koje po redu finale,valjda je doslo vreme da uzme i taj masters.
                                E,sad izmedju sta uspe da uzme,koje finale,polufinale,treba napraviti dobar raspored.
                                Mislim da W-don nece uspeti,jer ce ciljati na RG.
                                Drugi deo sezone,US-open i naravno zavrsni turnir.

                                Sve u svemu,moze Nole dogodine da uzme bar dva slema,4 mastersa i ostaje prvi gde mu je i mesto.
                                Naravno,pre svega zelim mu zdravlje,mentalni mir i onda ce doci i trofeji
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X