Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Bojana, prvo postavi jos jednu anketu da vidimo koliko ljudi zeli novu anketu...

      Spoiler


      Protiv nekih poriva jednostavno ne mogu...

      Comment


      • Originally posted by Torima View Post
        "... ma sve je to Ana s..nje..."

        nema tu ničega od sporta, samo ga održavaju manijaci iz kladionica i velika lova koja se tu vrti.

        Kad je Brazil poslednji put bio prvak sveta, a oni su igrali uvek najbolji fudbal?

        da ne spamujemo mi ovde, haa;)
        Ja jok, a ti daaaa

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Bojana, prvo postavi jos jednu anketu da vidimo koliko ljudi zeli novu anketu...

          Spoiler


          Protiv nekih poriva jednostavno ne mogu...
          palo mi je i to napamet
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ja jok, a ti daaaa

            Pusti, vidis da covek nema pametnija posla...

            Ajde administratorka, zaradi lebac...
            Last edited by Vanja #66; 13-11-12, 20:31.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da, da, čuvena anketa, prerano postavljena... Beše NI je postavio posle US?
              Vladan se pokajao...ima li vas još...znam da vas ima....
              Vidi Navrasa

              Nisam to ja vec moj zli brat blizanac koji se povremeno loguje na forum

              Elem, svakako da bih sada glasao drugacije jer imamo ceo paket, tada je sezona ipak bila krnja. Iskreno, nisam mislio da ce deo nakon USO-a nesto znacajno promeniti, obicno ta zavrsnica najboljima sluzi za otaljavanje, ali ovaj put je bilo drugacije iz nekoliko razloga. Najpre, nije bilo dominanacije jednog ili dva igraca tokom godine koji bi pokupili gro najavaznijih turnira vec su oni manje vise pravilno rasporedjeni izmedju velike cetvorke. Svi su mogli biti zadovoljni postignutim, ali svako od njih imao je za cim da zali tako da im apetiti nisu bili u potpunosti namireni, sto je zavrsnicu ucinilo veoma kvalitetnom, a utisak je i da odavno nije bila znacajnija.

              Skot je nakon osvejenih OI i USO jasno istakao napad na pozicju br1 u 2013. kao primarni cilj i trebala mu je dobra zavrsnica ne bi li uhvatio zalet i uverio teniski svet da je tako nesto ostvarivo i realno. Rafe nije bilo jos od poraza na W, pa je knjiga spala na tri slova, ali on je svoje osnovne ambicije ostvario na sljaci, a poznato je da zavrsni deo sezone nikada nije igrao narocito dobro. No, falio je svakako. Roger je, uprkos ostvarenim primarnim ciljevima, imao itekako motiva da se dokaze, a jos je teoretski bio u igri za poziciju br1.

              Novak, mozda i najveci tragicar do tada, uprkos osvojenom slemu i dva mastersa, te brojnim finalima i zavrsnicama, skoro garantovanom prvom mestu do kojeg je mogao doci i bez velikih titula na kraju, imao je pred sobom jasan zadatak: ako cu da budem prvi na kraju godine onda moram biti najbolji, zvanje samo po sebi nista ne znaci ako nije praceno konkretnim rezultatima, a najbolji se postaje pobedama nad najvecim rivalima i osvajanjem titula. To je i uradio. U velikom finalu sezone pobedio je najveceg ovogodisnjeg konkurenta. Na talonu nije bila samo titula, pobeda nije bila samo stvar prestiza vec je direktno odlucivala o tome ko ce ove godine poneti krunu i oreol najboljeg tenisera planete. Da bi do toga dosao najpre je morao u Sangajskom trileru da se vrati iz mrtvih i savlada zahuktalog Skota, a potom da ga pobedi jos jednom i okrene ovosezonski medjusobni skor na svoju stranu. 4:3 protiv Skota, 3:2 protiv Rogera, brojke ovog puta ne lazu vec oslikavaju pravo stanje stvari. Bolji, konstantniji, sa znacajnijim titulama na svom kontu i sa prilicnom bodovnom razlikom u odnosu na prvog pratioca. Zaista je bio najbolji ove godine, a kako cemo oceniti sezonu nije toliko ni vazno. Sto se mene tice, sacekacu malo sa ocenom, drma me jos uvek euforija, pa se bojim da ne dodelim previsoku Kad se malo smire strasti onda cu hladne glave sve proanalizirati, kriticki razume se

              Veliki pozdrav za Torimu i njegovu odluku da se vrati na forum. U to ime
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Tu se slazem, Navras, nakon onakve lose serije u najvaznijim mecevima ni ja nisam ocekivao da ce se povratiti do kraja godine. Ocekivao sam #1 sa 500 poena prednosti u najboljem slucaju i titulu u Pekingu. Finale u Shangaju i u najboljem slucaju na Finalu. Jako sam zadovoljan time, pre svega jer ce mnogo znaciti na pocetku sledece godine...

                Comment


                • Dobar post,kao i svi tvoji postovi!
                  Sezona je zavrsena,ostajem pri tome da je bila -odlicna,potpuno sam "izbrisala iz glave 2011 kad sam glasala
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Sjajan kraj, za dobar pocetak nove sezone. Do turnira na sljaci bez poteskoca Novak zadrzava vodecu poziciju. Obzirom da mu je RG verovatno prioritet, sansa za uvecanje salda jos je i veca. Samopouzdanje je na `crvenom` a takav Novak i kraj sledece godine docekuje treci put uzastopno na prestolu.
                    sigpic

                    Comment


                    • ajde bre, vidite da gase svetla u rumunjsku kavanu, privodite kraju piće pa da se razilazimo

                      Comment


                      • Još jedan detalj izdvaja Novaka.. Mada nije jedini svakako..
                        Posle jako teškog meča sa Federerom koji je iz njega izvukao maksimum i trošenje do krajnjih limita, Novak je posle pozdrava sa Federerom prišao Larsu Grafu i setio se da mu poželi sve najbolje.. Kakav lik.. Ma možda bi se sutra setio..
                        Nisam primetio ovo oko peškira.. Ne može takav gaf Novaka da izbaci iz ritma..
                        Sledeće godine napad na sva 4 GS!!!

                        Comment


                        • još šank radi, tuta dono neki bućkuriš, da se ne baci...

                          ajd živeli

                          Comment




                          • @tuto,izgleda da je tako kako si reko
                            A i ovo vreme promenljivo,virusi svukuda,bice da je tako,s gumicu me izbrisali a za prste im se zalepilo

                            Originally posted by Torima View Post
                            još šank radi, tuta dono neki bućkuriš, da se ne baci...

                            ajd živeli
                            U zdravlje
                            Izvinte al me uhvatio napad smeha,nesto se providi
                            Ne smem da napisem sta,oma ce me dibidus izbrisati
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Petra, draga, prestani da pišeš u dva minuta post za postom, edituj ga.

                              Navrase, sve što kažeš živa istina.
                              Nekako i ja čekam da se sve slegne i da napišem što mi je mnogo toga na pameti povodom jučerašnjeg fantastičnog finala, tako da za sada samo skupljam po netu razne reakcije i osećam se malko prazno, valjda to tako ide posle euforije.
                              Da pomenem samo nekoliko puta Novakovo pozdravljanje na neke sjajne Fedove reakcije... ali to više nije ništa novo. Novak to uvek radi, čak i u ovako važnim momentima, gde je svaki potez bitan, gde je rat živaca, pa i onaj mali van terena jako važan.



                              Last edited by miloolja; 13-11-12, 21:40.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Eto Nole preokrenuo, opet, al ne samo meč, nego i sezonu Apsolutno Novak TM style ;)
                                Koji je to ratnik....Koliko je sazreo u svim aspektima, najviše u mentalnom. Ova teška godina je bilo pravo vatreno krštenje za njega. Bilo je trenutaka očaja, OI Cinci bagel, USO .... Ne znam šta mi je teže palo i dublje zaparalo srce Strepnja da neće odoleti iskušenju da se preda i da će brod početi da tone... Sav taj enormni talenat, to umeće, ta energija kojom zrači, takva ličnost da nestane, da je nema više ... A razlog tome nikom nije bio potpuno jasan, verovatno ih je bilo više. Dok smo mi o tome razmišljali (i prilično puno kenjkali) , Nole je polako podizao nivo i usavršavao svoj savršeni tenis, ali mu je i ruka i dalje podrhtavala u najvažnijim trenucima i dovodio nas do totalnog ludila. Pritisak pozicije broja jedan? "Prokletstvo" nenadmašive 2011-te? Kompleksi os Rodžera, Rafe pa čak i Endija? Neispunjeni ciljevi? Previsoka očekivanja?
                                Videlo se vrlo jasno, do Shangaja, kako naš junak puca po šavovima kad je pod velikim pritiskom. Ali, konačno je počeo da dolazi sebi i definitivno je sazreo u celini, odjednom, pred našim očima, na našu veliku sreću Ruka mu je još uvek podrhtavala juče na startu, baš je providno bilo kako pušta dežavi filmove o bagelu...Grozno, kao kad dete učiš da pliva pa moraš da pustiš da se naguta malo vode Ali na kraju ispliva! Moralo je tako da bude, i moralo je da bude protiv Rodžera, isto kao što će ponovo morati da se suoči sa strahovima protiv Rafe, i to na šljaci. Znam da će biti gadno, ali isto tako sad znam da će sto posto isplivati.

                                Nole, u glavu: nema ti ravnog, nema ti ravnog i nema, nikad - nikad više nemoj prestati da veruješ u sebe, plizzz
                                Kisss Nolence hvala ti na "ekstremnoj" sezoni prepunoj emocija!
                                Last edited by Larisa; 13-11-12, 21:43.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X