Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Torima View Post
    a da ti mozda znas ko me izbrisao iz ankete gde sam glasalada je sezona Noletova -odlicna
    Vidim vise njih citiralo,a mene nema
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Ooo, veklo M Torima


      Tja, kako je sve besmisleno, kada se pomisli na neki drugi sport, mislim pre svega srpski, pa recimo sledeća kvalifikaciona utakmica onih nesrećnih fudbalera.. ili klupski fudbal...
      Totalno bez ikakvog smisla i bilo kakvo prisustvo želje da gledam i pratim šte se dešava.
      Šta ću sada?


      Last edited by miloolja; 13-11-12, 19:46.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Hocete novu anketu?
        isto pitanje, sve isto, samo ponovo da glasate
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ooo, veklo M Torima


          Tja, kako je sve besmisleno, kada se pomisli na neki drugi sport, mislim pre svega srpski, pa recimo sledeća kvalifikaciona utakmica onih nesrećnih fudbalera.. ili klupski fudbal...
          Totalno bez ikakvog smisla i bilo kakvo prisustvo želje da gledam i pratim šte se dešava.
          Šta ću sada?
          Aj vidi molim te sto mene nema u anketi gde sam glasala za Noletovu odlicnu sezonu,vis da niko nece da odgovori
          Mora da je do administracije
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Hocete novu anketu?
            isto pitanje, sve isto, samo ponovo da glasate
            Ja sam glasala-da je odlicna sezona ali me nemaeto i dokaza,sad sam stvarno
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Hocete novu anketu?
              isto pitanje, sve isto, samo ponovo da glasate
              Deplasirano je, glasalo se, ispravljalo, vreme je za novu anketu - Koliko ce GS titula Novak osvojiti 2013. god. Nagrade za najbolje prognozere obezbedjuje Zavod za transfuziju
              sigpic

              Comment


              • Kako god zelite, samo mi javite
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • @ tuta -mozda ti zns,ti si lutajuci reporter,ides na te konferencije,mozda nesto znas
                  Ajd tuto pomozi da se ovo resi zasto me nema u anketi,a tri puta citirali istu
                  Sigurno si video kako sam ti dala podrsku kad su te onomad banovali,kad si se borio za pravdu ,zbog Torime i svih clanova ovog foruma,ajde sad pomozi
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Nema pravde ,vidim ja
                    Sad nova anketa,hocu da se ispravi ona greska u anketi gde sam glasala,a sad me nema,radila zaprska
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      a da ti mozda znas ko me izbrisao iz ankete gde sam glasalada je sezona Noletova -odlicna
                      Vidim vise njih citiralo,a mene nema
                      to su oni mali gremlini, ma opasna gamad, ja ti kažem.... uuuuu kad se napate ne istera ih ni Raid

                      Comment


                      • Originally posted by Torima View Post
                        to su oni mali gremlini, ma opasna gamad, ja ti kažem.... uuuuu kad se napate ne istera ih ni Raid
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ooo, veklo M Torima


                          Tja, kako je sve besmisleno, kada se pomisli na neki drugi sport, mislim pre svega srpski, pa recimo sledeća kvalifikaciona utakmica onih nesrećnih fudbalera.. ili klupski fudbal...
                          Totalno bez ikakvog smisla i bilo kakvo prisustvo želje da gledam i pratim šte se dešava.
                          Šta ću sada?
                          mani se ćorava posla, kolko puta treba da ti se kae

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Nema pravde ,vidim ja
                            Sad nova anketa,hocu da se ispravi ona greska u anketi gde sam glasala,a sad me nema,radila zaprska
                            Samo da ne zovu onog majstora sto brka dugmice
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Torima View Post
                              mani se ćorava posla, kolko puta treba da ti se kae
                              Pa pazi, meni je fudbal prva ljubav..tako da... kazao, neko ne kazao.. ništa nema smisla posle ovoga, ne samo srpski us..ni fudbal

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • "... ma sve je to Ana s..nje..."

                                nema tu ničega od sporta, samo ga održavaju manijaci iz kladionica i velika lova koja se tu vrti.

                                Kad je Brazil poslednji put bio prvak sveta, a oni su igrali uvek najbolji fudbal?

                                da ne spamujemo mi ovde, haa;)

                                Comment

                                Working...
                                X