Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D....Zadnje dvije recenice u postu se preludo,bolje ostalo zadrzi.......... ;D ;D ;D...........

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=mr.gold link=topic=478.msg51541#msg51541 date=1235259539]
      Nisi ti mene razumela.
      Uopste ja ne ocekujem nekakav napredak. Tacnije ne ocekujem nista.
      On je za mene daleka proslost i nikakvo opravdanje vise ne postoji.
      Znaci: nula, ispljuv, nistica, nekada bio ... i ostali pridevi.

      Samo sto se suzdrzavam da ne iskazem tacno ono sto mislim.
      Te se zadovoljavam sa onim poslednjim iz citiranog teksta.
      [/quote]
      :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Comment


        • Comment


          • sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • [/quote]
              Naravno! On je meni No.1 ovog foruma ! Jedan jedini, najbolji ... :-[

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Pa tako je nema sta. ;D
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Djole je ozbiljno poceo da srlja, ali ovo su one situacije u kojima covek ima priliku pokaze ima li snage da ustane i kakva je licnost. Moje je misljenje da Djole moze da povrati formu. Bice on ponovo onaj stari.

                  Napred Djole, napred Srbijo!!


                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    @Biljana & Tmac

                    Spustite malo loptu. Nema potrebe za velicanjem. Em nije u redu prema ostalima, em se ja ne osecam prijatno.

                    Ja uvek pisem ono sto mislim i kako posmatram stvari i svet oko sebe. Trudim se da budem fer i da ne upadam u vatru. Malo humora i to bi bilo to.
                    Zato nemojte da me hvalite.
                    Hvala na razumevanju

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Gold,necu te hvaltiti,ali pohvalit cu te za pravopis-- ;D ;D ;D

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Na ovoj temi ima malo OFF komentara
                        ili mi se samo cini ;)

                        No, Nole je takav kakav jeste. Ima jos takvih u
                        ovoj nasoj lepoj zemlji, tako da nista novo ne procitah ovde.
                        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Malo vise OFF komentara..

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Hocete da cujete jednu smjesnu rimu vezanu za novaka???

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=fc nadal link=topic=478.msg51580#msg51580 date=1235296974]
                              Hocete da cujete jednu smjesnu rimu vezanu za novaka???
                              [/quote]

                              Jel ti to nastavljas tamo gde je Danilo stao?
                              Ajde baci tu rimu da vidimo kako ti to radis?

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Nemoj Nole suze liti jer i ti ces prvi biti,to ce biti onog dana kad ne bude Nadala... .....Nije losa,za pocetak...

                                Comment

                                Working...
                                X