Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Biljanaa View Post
    Pripremljena (uz navijačke zastave), još samo da Nokica našteluje sprave, a ako nas čita evo mu i puno pozitivne energije. Da mi prizovemo Tutu.
    E,takoa za tutu ne brigaj,posmatra on iza coska
    Cita,al zastave nemoze da vidi,vazna je energija,ajde Noleeeeeeeeeee
    ps.odo ja po jos pozitivne energije,a i da cujem sta se desava;)
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      E,takoa za tutu ne brigaj,posmatra on iza coska
      Cita,al zastave nemoze da vidi,vazna je energija,ajde Noleeeeeeeeeee
      ps.odo ja po jos pozitivne energije,a i da cujem sta se desava;)
      Petra necu biti u mogucnosti da odgledam taj mec koji smo svi prizeljkivali a Miljane ja nemam fs
      a sigurno bi dobio moj glas od mene to ti tvrdim

      a Oljica ako je u mogucnosti ili bilo ko kad se vratim sa posla da mi u pp ostavi barem najzanimljivije delove teniskg meca,a neka bolji pobedi (a neka to bude Novak naravno )

      Comment


      • Miljane, gdje ti je potreban glas?

        Comment


        • shminka, moras da imas facebook da bi mogao da glasas
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Trenutno je prva poruka nekog klinca

            Nole, moja mama više voli tebe nego mene Uz tebe i u pobedi i u porazu!!! Srećno )

            Comment


            • MOJE ŽELJE(za Novaka)

              1.Pali turbo motore.
              2.Nanišani sprave.
              3.Ubaci u četvrtu.
              4.Rikverc zablokiraj.
              5.Lagano ubrzavaj.
              6.Na sve ili ništa.
              7.Brzo završi.

              Comment


              • @ Miljanče, pokušavam, ebg, imam neki problem sa aplikacijom, na radi pa da ga....
                Ako stignem da rešim na vreme, glasaću za tebe, što da ne bi, eto čisto da ne ispada da te ignorišem, to baš ne volim
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ta glasanja na fejsu su uvije po principu - ko vise ljudi uspije da iscima, taj pobjedjuje. ;)
                  Miljane, postavi u chat temu ili tadbas ili neke off teme, ne dolaze svi u Djokovicevu temu, a dosta ih ima facebook i glasalo bi za tebe. ;)

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Petra necu biti u mogucnosti da odgledam taj mec koji smo svi prizeljkivali a Miljane ja nemam fs
                    a sigurno bi dobio moj glas od mene to ti tvrdim

                    a Oljica ako je u mogucnosti ili bilo ko kad se vratim sa posla da mi u pp ostavi barem najzanimljivije delove teniskg meca,a neka bolji pobedi (a neka to bude Novak naravno )
                    Sto se sekirasgledaces reprizu na teveju kad se vratis s posla,taman ce repriza,vazno da ti u mislima navijas za Noleta
                    A mozda ti Oljica i putem pp-a posalje delove meca,ne brini nista,samo opusteno,vazno da si uz Noleta svim srcem
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Smekerski potez Novaka kad je novinarima podijelio cokoladice na konferenciji.
                      Simpaticno i originalno, meni se bas dopalo.

                      Comment


                      • Al' navalili na čokoladice
                        Last edited by miloolja; 12-11-12, 19:06.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vole novinari slatkise
                          Sto sporo vreme ideodo da veceram,utim ce i 9 sati
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Sto se sekirasgledaces reprizu na teveju kad se vratis s posla,taman ce repriza,vazno da ti u mislima navijas za Noleta
                            A mozda ti Oljica i putem pp-a posalje delove meca,ne brini nista,samo opusteno,vazno da si uz Noleta svim srcem
                            ma uradice to Oljica znam je ja

                            ma nisam se toliko nervirao dok je igrao protiv Del Potra,jer sam u podsvesti znao kad je vratio onaj brejk zaostatka da ce da ubaci u vecu brzinu ,ali protiv Andy sam u nekim trenucima sizeo,ali nisam hteo da to pokazem

                            Comment


                            • Noćas, a i ujutru će sigurno ići repriza (a pošto će Novak pobediti i više puta u toku dana )...poslaću ti, nema problema, ali ne pre sutrašnjeg dana, neće izaći na YT.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Noćas, a i ujutru će sigurno ići repriza (a pošto će Novak pobediti i više puta u toku dana )...poslaću ti, nema problema, ali ne pre sutrašnjeg dana, neće izaći na YT.

                                ako je tako saljem ti 1komplet lepinju i po koju princes krofnu
                                malo sam uzeo pauzu da nesto pojedem,pa opet bezim na posao do 6 ujutru

                                Comment

                                Working...
                                X