Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, gde da se ljutimo na Novaka, ne možemo, malo da ga izgrdimo... to da....
    A da ne može, da ne ume, pa da ga čak i ne grdimo, ovako...
    Ajde sad...treći ...ideeeemoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooo!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E, ja mogu da se ljutim na njega, meni to nije problem... Znas da sam surovi perfekcionista. Mozda nije najlepsa stvar na svetu, ali tamo gde sam sebi zacrtao ciljnu liniju samo takvi uspevaju...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        E, ja mogu da se ljutim na njega, meni to nije problem... Znas da sam surovi perfekcionista. Mozda nije najlepsa stvar na svetu, ali tamo gde sam sebi zacrtao ciljnu liniju samo takvi uspevaju...
        Tako je Vanja!
        Još jedan gem

        p.s. sada može da igra..moreeee....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sada mogu da ga prizovem...gde je ZIX?
          Jesi li ti video ovo danas... od vrata pakla, do vrata raja, a sutra, ko živ, ko mrtav.. pravo po 34. trofej!
          Last edited by miloolja; 11-11-12, 16:56.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ništa me ne boli, tebe cura voli...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dragi Dr. Novace istina je da smo se postepeno navikli, ali ako ikako mozes ponekad smanji dozu adrenalina.



              Zahvalni navijaci
              sigpic

              Comment


              • to se oljice ovako kaze Bum Trasss

                Comment


                • ja sam samo umorna.. cirka sat i frtalj mišići u grču, želudac u kontrakcijama.. onda delimično olakšanje i optimistički pogledi sa nešto blažim kontrakcijama.. na kraju radost.. a dobro nas on pitao pre početka da li smo spremni.. ja, očigledno, nisam bila..

                  nešto mislim, cela ova godina mi je bila tako napeta.. ako ne računam prošlu godinu kad je sve bila uživancija, nisam se ranije toliko nervirala, iako je realno mnogo više gubio nego sada..

                  valjda je postavio više standarde i sad su nam svima veća očekivanja..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Bravo sampione nas!Jos jednom je nas Nole pokazao koliko je jak u glavi!I pitam se zasto li mu treba da je skorz na ivici pa da zaigra tako dobro,ali nema veze vazno pobedjuje!A u finalu kao sto sam rekao na temi svim silama i bez padova u igri i da krunise ovu sezonu na najlepsi nacin,titulom!!!
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • I posle mnogo muka,pobedi Nole.
                      Sunce ti zarko na sta je ovo danas licilo,njemu se uopste nije igralo,pred kraj ko da mu se upalile lampice-ej pa igram polufinale.
                      E, danas Nole nisi uspeo da me iznerviras,cvrc-fala ti al da dobijem cir nece da moze
                      Ipak,svaka mu cast kad je uspeo da izvuce ovaj mec,pobede se broje,ali sutra ovakvom igrom Nole neces proci,nema kasnog paljenja
                      Idemo Noleeeee
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Dragi Dr. Novace istina je da smo se postepeno navikli, ali ako ikako mozes ponekad smanji dozu adrenalina.



                        Zahvalni navijaci
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • majstore i ako može sutra samo malkice manje napeto da bude jer smo svi već na ivici. Dijagnoze imamo i koliko vidim možemo svi na kolektivno lečenje ali tek nakon što uzmemo titulu

                          Nebitno je protiv koga će igrati sutra, važno je samo da igra i da se ne glupira a mrzovolju i malodušnost neću ni da pominjem







                          sigpic

                          Comment


                          • Svaka čast Novače na pobjedi i Z A S L U Ž E N O M ulasku u finale.

                            Comment


                            • E,ovako-ja se od danas vise ne nerviram,od sada cu da Noletu pratim izraz lica,narocito oci i kad vidim onaj njegov specifican zar i pogled,onda sta bude,veruvacu da ce pobediti,ako i zgubi,bar se borio ostavio srce na terenu,idemo Noleeeeeeeee
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Novak za B92: Sada ću da stanem

                                "Prezadovoljan sam, ali ovde ću da stanem. Ne pada mi na pamet da dam sve od sebe, jer sam svestan da je u pitanju poslednji meč u godini i siguran sam da ću izaći na teren u ponedeljak sa nedostatkom optimizma. Imam malo vremena, ovo je bio dnevni meč, već je 17 sati, a mislim da je finale sutra u 20h. Imaću malo vremena od sledećeg rivala i uradiću vrlo malo da maksimalno spreman dočekam meć“.
                                Najozbiljnije, Novakove izjave sve vise lice na Anine.
                                Last edited by Big Nole; 11-11-12, 17:58.

                                Comment

                                Working...
                                X