Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole i Rambo pomažu Brazilu

    Petković je početkom oktobra održao konferenciju za novinare, koje je Novak iznenadio preko video linka, kada im se obratio na tečnom portugalskom.

    "Zdravo, momci. Radujem se meču sa Gustavom, Gugi je teniska legenda i neverovatna osoba. Jedan od retkih igrača s mnogo harizme", rekao je Novak prilikom uključenja, i oduševio prisutne.

    Comment


    • Za svaku pohvalu!!
      Osim španskih, Nole je bio jedini teniser koji je našao za shodno da prisustvuje Huan Karlos Fererovom oproštaju od tenisa. Nole, naglo ti skače ugled kod španaca Bravo majstore, tako i priliči pravom asu!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ima li Beogradjana koji bi da coporativno gledaju finale finala sa drugarima i drugaricama forumskim pionirima?

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ima li Beogradjana koji bi da coporativno gledaju finale finala sa drugarima i drugaricama forumskim pionirima?
          Ja sam to mislio za AO, ali kako god..
          Javite

          Comment


          • Nole
            Presrećan sam što sam po prvi put u polufinalu ovde u Londonu. Sve od sada je ili pobeda ili poraz, nema više prostora za popravni. Inače, potpuno sam impresioniran ovolikim brojem gledalaca u publici tokom cele nedelje i tokom svakog meča! Hvala svima koji dolaze da nas bodre, zadovoljstvo je igrati u takvom okruženju i baš se nadam da svi uživate i da se lepo zabavljate gledajući mečeve. A znam ja ko se još odlično zabavlja - moj ljubimac Pjer Dobio je od organizatora turnira i ATP-a veliku korpu punu poslastica i igračaka pa je potpuno pošašavio! Za njega je Božić stigao ranije ove godine ;) Moram da im se iskreno zahvalim na gostoljubivosti i darežljivosti. Mnogo hvala!
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Pijer je medenjak
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Evo me u O2 areni, jeste li spremni za polufinale?


                  Ajdeee
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Kod psihologa, Novace, sto pre...

                    Comment


                    • Ne razumem
                      Da je početak nekog turnira, da je napravio veliku pauzu, da ga nešto , ne daj Bože boli.. ovo je i bezobrazno na kraju krajeva.
                      Ne kažem da ne želi, ali to ne pokazuje i izgleda kao ono što bi rekli u našim krajevima.. ko strina.
                      Igraj majku mu kao što si igrao do sada, šta ti je čoveče?
                      Ti si No.1!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja
                        Naravno da ga boli, ali ti to ne vidiš. Onog trenutka kada to budeš video, dobiće meč.
                        E to je problem sto sve cesce moramo da cekamo taj trenutak. Kao da je upao u neki mazohisticki fazon( a i mi svi zajedno sa njim )
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Uopšte ovo ne razumem. Moraću i ja kod psihologa, majke mi, ili onog gastro...kako se beše zove...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Skrillex
                            Ne treba njemu psiholog, znam da moze i ovo da izvuce, evo brejk lopte. Kad je izvukao dva zadnja meca protiv Mareja, ovo je maciji kasalj.
                            Protiv Murraya nije imao toliko padova, stavise u sredu protiv Murraya jedini mu je greh sto je lose poceo. To je nista... Danas sa toliko malodusnih poena, cak i kad nije bio u rezultatskom deficitu, necu biti zadovoljan ni ako nekim cudom pobedi. Osim ako drmne 3. seta sa krompirom...

                            Ono sto je prosle godine, po mom lazno skromnom misljenju, bio najveci napredak u odnosu na ranije je stav, kad meceve koje mora da dobije igra da ih dobije, cak i ako mu se tog dana ne igra. OK, razumem sve, niko od njih ne ocekuje da mu se svaki dan igra tenis, da na njih ne uticu problemi svakodnevnice, ali tako je i svima ostalima koji se bave nekim poslom. Imas posao, tvoja je duznost prema poslodavcu, musteriji, sta god, da ga odradis. Ako uzmemo navijace kao musterije (sto bi bilo verovatno i najbolje uporedjivanje u ovoj situaciji), Novak ne postuje svoje musterije takvim stavom. Ono sto mu fali, i mislim da ce mu faliti do kraja karijere, je taj profesionalni stav da izadje an teren, batali malovolju koja ga uhvati i odigra mec kako treba. Po svim parametrima, danas je MORAO i TREBAO da dobije mec u 2 seta. To nece uraditi, a mozda ce biti sasvim suprotno...

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Uopšte ovo ne razumem. Moraću i ja kod psihologa, majke mi, ili onog gastro...kako se beše zove...
                            Gastroenterolog?

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post

                              Gastroenterolog?
                              E taj! Ubi me želudac kada gledam ovako nešto, ali nema predaje... il' on (poraženi Delpo) il' ja.... (prolupala sam)
                              Last edited by miloolja; 11-11-12, 15:58.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako tebi nesto bude falilo, jos cu se vise naljutiti na Novaka.

                                Comment

                                Working...
                                X