Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za prvo mesto u grupi!

    Last edited by miloolja; 09-11-12, 16:57.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Ljudi, sad nešto da vas pitam....Ozbiljno....Jel sam ja jedina ovde koja ima utisak, da je Nole pokušao sve da bi izgubio drugi set, sve do 5:1 u taj brejku? Namerno izbacivao, ne bi li otišla u aut, glupo se postavljao, propuštao... al uglavnom su bile dobre lopte, mnoge od njih slučajno....Pokušavao da olakša plavookom po svaku cenu ne bi li uzeo drugi set (al ovom je danas bilo stvarno mnogo teško olakšati ) sve dok kalkulacija nije postala skandalozno očigledna, na 5:1 u TB. I tu je Nole već, prestiža radi, rešio da stavi tačku i povuče svoju "ponudu".
      Hoću reći, da se ja al uopšte nisam ni trgla, toliko sam istripovala tu situaciju, da Nole hoće da izgubi drugi set, al na kraju nije mogao ni namerno protiv ovakvog protivnika.
      Ajd sad recite da sam pukla ;)
      Rekoh vec, morao je malo da zakuva inace od adrenalinske doze nista.
      sigpic

      Comment


      • Čestitke majstoru! Kao da namerno sebe stavi u nemoguću poziciju, pa se onda dokazuje.

        Sad na titulu!!!
        Н. Ђ.

        Comment


        • Hoćeš reći, ovo mi dođe kao delirium tremens?
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Hoćeš reći, ovo mi dođe kao delirium tremens?
            Dozirano sa merom
            Finale Sangaja - konjska doza
            2. kolo Londona - normalna doza
            3. kolo Londona - lagana doza
            do kraja Londona jos dve solidne doze, sto zadovoljava potrebe do AO
            Last edited by pecaros; 09-11-12, 17:16.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Ljudi, sad nešto da vas pitam....Ozbiljno....Jel sam ja jedina ovde koja ima utisak, da je Nole pokušao sve da bi izgubio drugi set, sve do 5:1 u taj brejku? Namerno izbacivao, ne bi li otišla u aut, glupo se postavljao, propuštao... al uglavnom su bile dobre lopte, mnoge od njih slučajno....Pokušavao da olakša plavookom po svaku cenu ne bi li uzeo drugi set (al ovom je danas bilo stvarno mnogo teško olakšati ) sve dok kalkulacija nije postala skandalozno očigledna, na 5:1 u TB. I tu je Nole već, prestiža radi, rešio da stavi tačku i povuče svoju "ponudu".
              Hoću reći, da se ja al uopšte nisam ni trgla, toliko sam istripovala tu situaciju, da Nole hoće da izgubi drugi set, al na kraju nije mogao ni namerno protiv ovakvog protivnika.
              Ajd sad recite da sam pukla ;)
              Ne, ja nikada nemam taj utisak, pogotovu da on kalkuliše ili namerno greši.
              Iznervira se i postane malodušan (što u ovom meču nije bio slučaj) ili mu odsustvo koncentracije, koje je ključno ove godine (cele sezone) pravi probleme ili dolazi do opuštanja, što je na kraju ljudski (ona podsvest govori... gotovo, gotovo..kad ono...).
              I uvek ostavlja utisak, naravno meni kao pristrasnoj, da je svako izgubljeno polufinale i finale ove godine zavisilo isključivo od njega.
              Naravno, ja nisam teniski stručnjak, već laik i njegov navijač, ali Novak je u stanju da protiv ljutih protivnika igra na njihova najača oružja, da li je forsiranje njihovih BH ili FH ili šta god (a to toliko ume da iritira )...tako da sumnjam da pravi ove kalkulacije.
              Svakako da i kod njega postoji neka određena doza sujete, pa je tako dodao malo gas, ali tek u TB i dokazao da mu ni sa tri meč lopte ne može ništa, a na stranu što Čehu stanuje u glavi poodavno.
              Last edited by miloolja; 09-11-12, 19:28.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ma kad je cuo da treba da pocne derbi u vaterpolu,
                odlucio je da zavrsi posao u dva seta

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Ljudi, sad nešto da vas pitam....Ozbiljno....Jel sam ja jedina ovde koja ima utisak, da je Nole pokušao sve da bi izgubio drugi set, sve do 5:1 u taj brejku? Namerno izbacivao, ne bi li otišla u aut, glupo se postavljao, propuštao... al uglavnom su bile dobre lopte, mnoge od njih slučajno....Pokušavao da olakša plavookom po svaku cenu ne bi li uzeo drugi set (al ovom je danas bilo stvarno mnogo teško olakšati ) sve dok kalkulacija nije postala skandalozno očigledna, na 5:1 u TB. I tu je Nole već, prestiža radi, rešio da stavi tačku i povuče svoju "ponudu".
                  Hoću reći, da se ja al uopšte nisam ni trgla, toliko sam istripovala tu situaciju, da Nole hoće da izgubi drugi set, al na kraju nije mogao ni namerno protiv ovakvog protivnika.
                  Ajd sad recite da sam pukla ;)
                  Netacno!a zasto bi on zelio da namjerno izgubi? To je dio Noleta,da se malo opusti,pa rijesi da zgazi protivnika,ako ga nisi do sad upoznala,imaces kad
                  Novak jos jednom pokazao sta je to atomski tenis...Nestvarno je koliko je covjek mocan.Nas Bog,Novak!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Novak za B92: Bolje sam raspoložen
                    http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=659048
                    Н. Ђ.

                    Comment


                    • Ne znam za vas, ali ja racunam da je Novak vec u finalu... Tako da: JOS JEDNA POBEDA I TITULA!!!

                      Comment


                      • Na kraju je ispalo brutalno po Berdiha..
                        Teško njemu gde god naleti na Novaka..
                        Prvi set maestralan..
                        Drugi set opuštanje..
                        Ali onda vrhunac majstora.. TB.. Rezultat 1:5.. I onda razmahivanje.. Najbolji kad je najteže.. I na 3:5 ritern koji niko na svetu nema.. Još jedanput je pokazao da je neverovatan u odlučujućim trenucima..
                        Srećno u 1/2f i nadam se u finalu!!!

                        Larisa: menjaj piće, iće i šta god..

                        Od 44:30s je šesta brzina..
                        P.S. ritern je pri rezultatu 5:6..

                        Last edited by Panchev9; 09-11-12, 19:09.

                        Comment


                        • S.Tignor
                          "Advice for Djokovic.If it`s allowed, forfeit all of the points until you`re down, break pionts, on set point,or match point,or 1-5 in a tiebreaker"
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Tek sad stigoh da cestitam Noletu.
                            Dobro je "izrezirao" mec
                            Berdihov pogled na kraju meca-u stilu"sto mi ovo radis"-ima nocas da sanja TB i,5-1,5-1,pa ispocetka
                            Bravo Nole,idemo dalje
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment

                              Working...
                              X