Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Na primer, ako Novak cita.....
    Ali, ako ne čita?
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Puno mi srce kad ga vidim 'vakvog.

      Do titule Nole!!!
      Н. Ђ.

      Comment


      • Pukli ste kad Olja vidi ovo...

        Comment


        • Na twitteru
          Nole going to Chelsea match tonight! Also came out of the gates carrying Pierre in a handbag. Le sigh.
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment








            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                E, sad vidim slike iz tvog posta br 9531 (vidim nešto si izmenila, hvala!) pre se nisu videle.
                A u postu br 9506 i dalje vidim samo crvene krstiće.
                Thanks!
                Za taj post nema pomoći, jer ne vidim više ni ja... i pojma nemam šta je bio.

                Originally posted by MiljanVR View Post
                Slatka, slatka nego šta, ali kao što već rekoh sa ovim Škotom je tek počela epopeja...ko će do kraja njihovih karijera izdržati sve ove slatko-gorke pilule.

                Originally posted by Big Nole View Post
                Naravno da postoje glupa pitanja.

                Meni je ovakvo pitanje glupo jer mi je patetican satro ortacki razgovor sa poznatom osobom i zato sto je u pitanje ugradjena informacija o onom ko pita. Pitanje je u ravni "Je li Novace, znas li ti mog kuma Radojicu Momcilovica iz Donje Sabante?"

                A sabanski je i zato sto pitanje namece laskanje. Na primer, ako Novak cita, verovatno ce osetiti da nije dovoljno reci "Da, citam", vec bi tu bilo i malo pohvala na racun onog sto je pitao i grupe kojoj pripada.

                No da ne filozofiram preterano ljudi sa malo istancajnijim osecajem za neugodne situacije nece postaviti ovakvo pitanje.
                Miljan je mlađani srednjoškolac i njemu sve pristaje, te ti osećaji za neprijatne situacije se tek stiču i uče kroz život. Da ne pričam da iz moje percepcije ovo ne samo da nije ništa ružno, ni loše, već poređenje sa kumom Radojicom nije na mestu. Njega sigurno ne zna.



                I dosta stvarno vas dvojica, imate druga mesta za prepucavanja.
                Last edited by miloolja; 07-11-12, 21:38.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Miljan je mlađani srednjoškolac i njemu sve pristaje, te ti osećaji za neprijatne situacije se tek stiču i uče kroz život. Da ne pričam da iz moje percepcije ovo ne samo da nije ništa ružno, ni loše, već poređenje sa kumom Radojicom nije na mestu. Njega sigurno ne zna.
                  Zamisli umesto "kuma Radojice", "kuma Borisa Tadica" ili neko drugo ime, nije da je bitno.

                  Comment


                  • Silno grešiš. Ta dva kuma po važnosti i funkcijama koje obavljaju nikako ne mogu da se porede, a stvarno mi nije jasno šta ovim pokušavaš. Rekao si šta si imao i što i dalje insistiraš u nekom dokazivanju ...

                    Ovde slavimo našeg šampiona i ne bavimo se trivijalnim stvarima. Bar ne bi trebalo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post

                      Ovde slavimo našeg šampiona i ne bavimo se trivijalnim stvarima. Bar ne bi trebalo.
                      Pa onda nemoj da smaras time sta sam rekao.

                      Comment


                      • Dosta vise spamovanja teme
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jes vala, uživajmo u BH trademark by Novak "preokret/turnover" Đoković..

                          Comment


                          • Danas ja na terapiji kad prati sestra Noletov mec
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Glupo je sto si Olja pomislila da se prepucavam. Samo mi je bilo glupo sto je on tako zakljucio da bi to bilo sabansko pitanje.

                              A svakako ne treba da se raspavlja o tome ovde u ovoj temi.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • jao kako je lep poraz Andy i kako sam se ismejao kad je zatrazio celendz i kad je poskocio u trenutku pomislio da je aut,ALI ima boga i jeste Novak lose igrao 1 set i verovao sam u preokret i pobedu,ali su me poedinci tako iznervirali sa komentarima da sam pomislio da li zaista moze ovo Novakov fan da napise
                                i sve u svemu Sampione ti koliko got nas nervirao mi smo uz tebe
                                Last edited by ledeni 80; 08-11-12, 12:35.

                                Comment

                                Working...
                                X