Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta reći pametno posle ovakvog rastezanja živaca i ovakvog meča, ali valjda zbog toga i volimo toliko našeg Majstora

    Jako važna pobeda za nastavak takmičenja i korak bliže cilju







    sigpic

    Comment


    • Uh rekoh u temi jos jedan mec pun nerviranja,dokle cemo mi izdrzati...Samo neka nastavi ovako Novak(bez ovog vracanja u mec protivnika)Bilo bi dobro da se dobije Berdih da se uzmu jos 200 poena,da sa sto vecom razlikom udje u 2013 godinu!Idemo Nole!!!
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Dobrodošli u svet Novaka "preokret" Đokovića!

        Comment


        • E moj Duka nisam se nervirala na početku već na kraju u 3 setu kad je ovnić vratio brejk.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Šta tačno ne vidiš?
            E, sad vidim slike iz tvog posta br 9531 (vidim nešto si izmenila, hvala!) pre se nisu videle.
            A u postu br 9506 i dalje vidim samo crvene krstiće.
            Thanks!
            Last edited by Larisa; 07-11-12, 19:23.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment



            • Tooooooo Noleeeeeeeee,zamal da udjem u televizor sunce ti zarko,izgleda volis trilereal nema veze navikli mi,samo ti pobedjuj,a sta ce snama biti citaces na forumu
              Idemo dalje
              zaboravih
              Last edited by Pertla; 07-11-12, 17:48.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Pominjete to citanje foruma mnogo

                Miljane, pitaj ga cita li nas, obavezno!
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Miljane, pitaj ga cita li nas, obavezno!
                  Miljane, drugarski savet, nemoj ovo da ga pitas jer je pitanje sabansko.

                  Comment


                  • Pitali su Noleta i mnogo drugih stvari... Tako da ono. Sto se mene tice to nije sabansko pitanje.

                    A i onako ne postoje glupa pitanja nego samo glupi odgovori.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Dobrodošli u svet Novaka "preokret" Đokovića!
                      Zbog ovog posta sam uzeo i pogledao odnos pobeda i poraza u odlucujucem setu za Novaka... Prijatno je iznenadjenje sto je drugi u istoriji po odnosu pobeda u tim mecevima iza Bjorna Ledenog Borga po Fedex Raliability sa atpworldtour.com... Mada su mu zakinuli odnos - 93/130 - 71.5%, ja sam brojuci pobede i poraze u DC i ATP mecevima od 2003. dobio 95/127 - 74.8%, sto je mnogo blize Borgu - 75.9%...

                      Fine sanse da po necemu bude najbolji u istoriji.

                      Comment


                      • Znajuci naseg Novaka odigrace on jos mnogo ovakvih meceva. Naravno lakse mi je kad savlada nekog 2-0 nego ovako... Ali bitna je pobeda .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Zbog ovog posta sam uzeo i pogledao odnos pobeda i poraza u odlucujucem setu za Novaka... Prijatno je iznenadjenje sto je drugi u istoriji po odnosu pobeda u tim mecevima iza Bjorna Ledenog Borga po Fedex Raliability sa atpworldtour.com... Mada su mu zakinuli odnos - 93/130 - 71.5%, ja sam brojuci pobede i poraze u DC i ATP mecevima od 2003. dobio 95/127 - 74.8%, sto je mnogo blize Borgu - 75.9%...

                          Fine sanse da po necemu bude najbolji u istoriji.
                          Nisam to napisao da bi Ti nešto pametno uradio("da gubiš vreme")..
                          Kada budeš imao "isto tako" vremena, proveri koliko puta je Novak izgubio prvi servis u meču( ono izabere servis na zagrevanju , pa ga brejkne protivnik).. ;)
                          I koliko puta je izgubio prvi poen na svoj servis( kada gem krene sa 0/15)..
                          Znam da ćeš da kažeš da nema šanse, ali ostaće zapisano da nisi "search master"..
                          Uzdravlje
                          I živele kiflice( 10 za 80 din.)..

                          Comment


                          • Originally posted by Bonomo View Post
                            A i onako ne postoje glupa pitanja nego samo glupi odgovori.
                            Naravno da postoje glupa pitanja.

                            Meni je ovakvo pitanje glupo jer mi je patetican satro ortacki razgovor sa poznatom osobom i zato sto je u pitanje ugradjena informacija o onom ko pita. Pitanje je u ravni "Je li Novace, znas li ti mog kuma Radojicu Momcilovica iz Donje Sabante?"

                            A sabanski je i zato sto pitanje namece laskanje. Na primer, ako Novak cita, verovatno ce osetiti da nije dovoljno reci "Da, citam", vec bi tu bilo i malo pohvala na racun onog sto je pitao i grupe kojoj pripada.

                            No da ne filozofiram preterano ljudi sa malo istancajnijim osecajem za neugodne situacije nece postaviti ovakvo pitanje.

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Nisam to napisao da bi Ti nešto pametno uradio("da gubiš vreme")..
                              Kada budeš imao "isto tako" vremena, proveri koliko puta je Novak izgubio prvi servis u meču( ono izabere servis na zagrevanju , pa ga brejkne protivnik).. ;)
                              I koliko puta je izgubio prvi poen na svoj servis( kada gem krene sa 0/15)..
                              Znam da ćeš da kažeš da nema šanse, ali ostaće zapisano da nisi "search master"..
                              Uzdravlje
                              I živele kiflice( 10 za 80 din.)..
                              I jedno i drugo cu odokativno reci - previse. Za to bi mi trebao uvid u ceo tok meca, za svaki mec. Mozda CW zna gde imaju da se nadju takve informacije, ali na sajtu nema nigde...

                              Dobar je i posle dobijanja prvog seta, opet je samo iza Borga... Od bitnih tenisera, Nadal pa on su iza Borga u 5. setu. Dobro reaguje na pritisak. Inzenjerskim zargonom - ima izuzetnu pritisnu cvrstocu.

                              Zivele kiflice.

                              Ivane, Big - imate privatne za takve stvari.
                              Last edited by Vanja #66; 07-11-12, 19:10.

                              Comment

                              Working...
                              X