Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MiljanVR View Post
    Nisam bio neko vreme ovde.Hvala vam na onim cestitkama od juce,a za ovo od danas...Sta da kazem posle onakve igre skroz je pao i fizicki i mentalno,nadam se da nema nikakvih problema i da ce Srdjan sto pre izaci iz bolnice!
    Lepo je bilo cuti Miljane,kad te je Nole pozdravio,nadam se da ces imati prilike da ga upoznas.
    Nista strasno danas,Nole ce se oporaviti,a i njegovom ocu Srdjanu zelim sto brzi oporavak.
    Radovacemo se mi ponovo Noletovim uspesima
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment






    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Novak mi u ovom intervjuu nije izgledao previse razocarano.

        Comment


        • Lovac za damu, to je i iz tvoje analize meca evidentno. Odredio je gornju granicu za ulozenu energiju koja ce mu trebati, neckao se da li da je premasi, isao na sve ili nista u tom 5. gemu, nije proslo i okrenuo se ka Londonu...

          Comment


          • Evo malo da vam dignem raspolozenje,zavrsio sam klip za Novakovu 2011 sezonu.Da se podsetite dobrih starih vremena ;-)

            Comment


            • Odlican klip. Lepo je pogledati tu nestvarnu i fantasticnu 2011 godinu i Noleta kako gazi sve pred sobom.
              Pocetakje dobar,bas s Berdihom(kome je Nole nocana mora),muzika odlicna kako se kraj klipa blizi tako je sve "jaca",odabir delova iz meceva super,sam kraj mi se bas dopada Nole sa svim osvojenim peharima.
              Medjutim,moram ovo da napisem,nemoj se toliko ljutiti na Noleta,ne moze se takva sezona ponoviti,nije on robot,mora i da se cuva,pa to bi bilo nemoguce da mu svaka sezona bude takva,slozices se.
              Vrlo dobra je i ove sezona,dobra su i ovo vremena, a bice i ubuduce,Nole ce osvajati jos turnira,radovacemo se mi jos dosta godina
              Mislim da je greska sto se stalno uporedjuje ta 2011 sa ovom sezonom,mora i Nole da se pazi,kalkulise malo,kao sto to i ostali rade,svedoci smo toga.
              Hvala na lepom klipu i napravices ih jos dosta,jer ce te Nole na to "naterati" svojim igrama

              ps. ne mogu da "otkacim" da mi se klip dopada,nesto pise da sa serverom nije u redu
              Last edited by Pertla; 01-11-12, 11:19.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Odlican klip. Lepo je pogledati tu nestvarnu i fantasticnu 2011 godinu i Noleta kako gazi sve pred sobom.
                  Pocetakje dobar,bas s Berdihom(kome je Nole nocana mora),muzika odlicna kako se kraj klipa blizi tako je sve "jaca",odabir delova iz meceva super,sam kraj mi se bas dopada Nole sa svim osvojenim peharima.
                  Medjutim,moram ovo da napisem,nemoj se toliko ljutiti na Noleta,ne moze se takva sezona ponoviti,nije on robot,mora i da se cuva,pa to bi bilo nemoguce da mu svaka sezona bude takva,slozices se.
                  Vrlo dobra je i ove sezona,dobra su i ovo vremena, a bice i ubuduce,Nole ce osvajati jos turnira,radovacemo se mi jos dosta godina
                  Mislim da je greska sto se stalno uporedjuje ta 2011 sa ovom sezonom,mora i Nole da se pazi,kalkulise malo,kao sto to i ostali rade,svedoci smo toga.
                  Hvala na lepom klipu i napravices ih jos dosta,jer ce te Nole na to "naterati" svojim igrama

                  ps. ne mogu da "otkacim" da mi se klip dopada,nesto pise da sa serverom nije u redu
                  Ne ljutim se ja na njega,ko sam ja da se ljutim,obican anonimus.ALi mi je krivo,eto isao je i Marej danas imao bi otvoren put do joj jedne titule,ali ok.Nadam se boljem.

                  Comment


                  • Originally posted by TheZIX90 View Post
                    Ne ljutim se ja na njega,ko sam ja da se ljutim,obican anonimus.ALi mi je krivo,eto isao je i Marej danas imao bi otvoren put do joj jedne titule,ali ok.Nadam se boljem.
                    Svi smo mi obicni anonimusi koji volimo i navijamo za Noleta.
                    Medjutim,sport je danas takav da mora da se kalkulise,svi to rade,eto i Marej je to danas uradio.
                    I nisu njih dvojica jedini,da ne nabrajam sad.
                    Naravno da ce biti bolje,ja uopste ne sumnjam u Noleta(mora on da razmislja kako da se cuva i ja ga u tome podrzavam.
                    Zivi bili pa videli koliko ce nas Nole jos puta obradovati
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Čudni smo mi ljudi.. Većina..
                      Novak je od ponedeljka opet prvi na svetu.. Prvi u svom sportu.. Nema boljeg na planeti.. Time je opet ušao u istoriju..
                      Na prvom mestu je bio pola prošle godine i većinom ove.. I mi na to gledamo kao da nas je nekako navikao.. Opet prvi.. Pa dobro, pa šta..
                      E pa nije!
                      Novaku još jedanput čestitam što će od 5.11. opet ŽIVETI SVOJ SAN jer sam oduvek navijao da ga ispuni.. Ne bih da ispadnem patetično nacionalan, ali mi je drago i veoma sam ponosan što mogu da kažem da je neko naš najbolji na svetu!!!
                      Srećno ljudino i samo čuvaj zdravlje.. Sreću, ispunjenost i osmeh već imaš!!!
                      Živeo!
                      P.S. i mi sa njim..

                      Comment


                      • Vidi, nije lose ni kad apetiti porastu. Veci apetiti teraju coveka da pruzi vise nego sto je planirao... ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Vidi, nije lose ni kad apetiti porastu. Veci apetiti teraju coveka da pruzi vise nego sto je planirao... ;)
                          Mogu apetiti da narastu u odnosu na ovu godinu.. I tako će biti za 2013g..
                          Ali ne mogu u odnosu na 2011g..
                          Sejlam

                          Comment


                          • Kako ne moze u odnosu na 2011? Ona tri Slam-a i jos Roland Garros...

                            Comment


                            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • RT @alex_jhun : Me and @DjokerNole after practise... What an experience!! Great guy!


                                Hvala, znamo mi to već.


                                Here you can read thepress release
                                Stars of the Barclays ATP World Tour Finals including Novak Djokovic, Andy Murray and Roger Federer have etched their signatures on a golden Moët & Chandon methuselah that is expected to fetch up to £20,000 at a Barclays ATP World Tour Finals Gala auction.
                                The world’s top eight men’s players will swap the tennis court for the Royal Courts of Justice on Saturday night (7pm) in support of the Great Ormond Street Hospital Children’s Charity. The sold-out fundraiser is the only event in the tennis calendar that is supported by the attendance of the world’s top eight players.
                                Emelie De Vitis, Marketing Manager, Moët & Chandon UK said: “The Barclays ATP World Tour Finals Gala is the only night of the year when the world’s top eight step out in black tie for one charity. As the official Champagne of the Finals, we’re delighted to be able to support, and hope guests dig deep on the night to raise money for such a good cause.”
                                The Barclays ATP World Tour Finals will take place at the O2 London between the 5th and 12th November 2012. The players confirmed so far include Novak Djokovic, Roger Federer, Andy Murray, David Ferrer, Tomas Berdych and Juan Martin del Potro. The final two places will be confirmed this weekend.
                                Thanks to Chris from Moët & Chandon for send us this info. We can´t wait to see Nole there and how much money they raise for for Great Ormond Street Hospital.
                                For more information on Moët & Chandon, please visit www.facebook.com/MoetUK.
                                Last edited by miloolja; 03-11-12, 15:35.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X