Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Još ja progutah ovu večeru da bih se spremila i da čekam...

    Šta mu je?

    Ma neće muva na lava!
    Ma verovatno covek nije raspolozen i mozda je malo nadrndan i umoran i to je to.Ne verujem da je nesto zdravstveno,jednostavno nije covek raspolozen i to je to,bice ok on do srede ;-)

    Comment


    • Ajmo pozitivno razmisljanje ,mozda Nole nije bio raspolozen, a ne odmah crno misliti
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nisam ni imala nameru ovde da se bavim njim, niti bilo gde drugde, nego neko je postavio, a uvek sam zagovornik da ružne stvari o Novaku ne treba ovde postavljati, već samo lepe, jer toliko ih je i tako... reč, po reč.
        Taj neko sam ja,ti napisa da ne treba o tome raspravlljati i sto sad nastavljas
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Ne razumem.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ne razumem.
            Ni ja
            Ovo je Noletova tema,jedva cekam sredu da gledam Noleta
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • http://www.lequipe.fr/Tennis/Actuali...jokovic/323137

              Koliko sam razumela, pozlilo je njegovom tati.
              A na nekim drugim forumima citam da je pozlilo njemu posle treninga, da li neko zna jos ponesto?
              Last edited by Larisa; 29-10-12, 21:45.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ne znam,na Noletovom sajtu su objavili-"U okviru jubilarnog, desetog kruga aplikacije Nole4You, Nole će vam se u utorak, 30. oktobra u 19.45 časova (po srednjeevropskom vremenu) po prvi put obratiti UŽIVO putem Ustream servisa i davati odgovore na top 10 #Nole4You pitanja."
                Sta se desava
                Ako neko zna francuski nek prevede.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Pa to je to, kazu da je privatnim avionom otputovao da obidje svog oca ( koji se najverovatnije nalazi u Beogradu a sad ebiga otkud znam) koji je primljen u bolnicu zbog bolova u ledjima
                  Navodno, to se desilo ovog vikenda i Nole je ponovo u Parizu. Ja ne znam sta se desava ali ovo je meni sumnjivo...
                  Last edited by Larisa; 29-10-12, 22:03.
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Cudi me da niko u nasim medijima nista nije objavio.
                    Ako se vratio u Pariz kao sto si napisala onda je valjda sve ok.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • A sto se mene tice, opet, ma i da su pricali o tome po ceo dan, ja ne bi stigla da procitam.... Sasvim slucajno sam naletela na ovaj francuski link, pa reko da pitam vas sto sve znate
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Cudi me da niko u nasim medijima nista nije objavio.
                        Ako se vratio u Pariz kao sto si napisala onda je valjda sve ok.
                        Objavili su u onom smecu od novina Informeru. Covek je vec par dana u bolnici zbog bolova u ledjima.

                        Comment


                        • http://translate.google.com/translat...323137&act=url

                          http://www.alo.rs/sport/tenis/alo-rs...-fanovima/2955
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Big Nole View Post
                            Objavili su u onom smecu od novina Informeru. Covek je vec par dana u bolnici zbog bolova u ledjima.
                            Hvala na informaciji,isao je da poseti oca znaci,valjda ce sve biti dobro,Nole ne moze biti miran i fokusiran,u glavi ce mu biti tata i kako mu je.Nadajmo se dobrim vestima i da Srdjanu bude dobro.
                            Last edited by Pertla; 29-10-12, 22:40.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • To su malo cudne novine. Skroz udbaske i sns-ovske. U par navrata su imali latentne napade na Novaka. Tipa nasi teniseri igraju za reprezentaciju za silnu lovu - dok strani teniseri to ne rade, onda nehajno pominjanje poreza... Ocigledno je da sve to ima veze sa tim sto Vucic ne podnosi Novaka, pa je prosle godine kada je pomenuo najboljeg sportistu na svetu spontano dodao Mesijevo ime.

                              Da ne bude zabune, ne bavim se politikom, samo ogovaram.

                              ---

                              Da, u ovoj danasnjoj vesti su pomenuli da je Goran Djokovic dao ostavku na mesto direktora Serbian Opena na nacin da je doslo do svadje u porodici Djokovic.

                              Tim novinama toliko ne verujem da sam celu vest oko Srdjanovih ledja uzeo sa rezervom.
                              Last edited by Big Nole; 29-10-12, 22:46.

                              Comment


                              • Pa, hvala!
                                Videćemo sutra i prekosutra kako se stvari odvijaju, žao mi je Noleta... Al neću da patetišem, biće sve ok.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X