Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajde i ovde da razjasnimo: nemojte bezveze pljuvati Vujosevica jer je njegova izjava izvucena iz konteksta (preblago receno). On veoma postuje i ceni Novaka vise puta je to izjavio, a ovo za zvezdu je u sali je rekao. Ove nase pijavice i gnjide jedva cekaju da ugaze u neciji zivot zarad bombasticnog naslova. Kajzerslauter ostao bez Kurca i slicno.
    Engleski Sun je za nas bre malo dete. I posle se cudimo kako nas englezi nasamarise i na kraju oni prozivaju nas za rasizam
    U svakom slucaju da ne idem previse u off i sami znate kakvo je stanje u internet portalima a i generalno u novinarstvu

    Aj da iskoristim priliku da prvi zvanicno cestitam No1 mesto za kraj godine vala zasluzili smo
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      ajde i ovde da razjasnimo: nemojte bezveze pljuvati Vujosevica jer je njegova izjava izvucena iz konteksta (preblago receno). On veoma postuje i ceni Novaka vise puta je to izjavio, a ovo za zvezdu je u sali je rekao. Ove nase pijavice i gnjide jedva cekaju da ugaze u neciji zivot zarad bombasticnog naslova. Kajzerslauter ostao bez Kurca i slicno.
      Engleski Sun je za nas bre malo dete. I posle se cudimo kako nas englezi nasamarise i na kraju oni prozivaju nas za rasizam
      U svakom slucaju da ne idem previse u off i sami znate kakvo je stanje u internet portalima a i generalno u novinarstvu

      Aj da iskoristim priliku da prvi zvanicno cestitam No1 mesto za kraj godine vala zasluzili smo
      Ja sam malopre cula da je Vujosevic to rekao u sali,znaci novinari brljaju.,po obicaju. Iznenadilo me da je on tako nesto izjavio,jeste da sam zvezdas,ali navijam i za Partizan,kad igra protiv stranih klubova,obozavam atmosferu u Pioniru.
      Da ne spamujem vise,cestitam i ja Noletu prvo mesto i da ostvari sto vise pobeda,donese sto vise pehara na njegovu i nasu radost
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Uskoro ce ATP objaviti evidentnu cinjenicu toka ove teniske sezone da je Novak br. 1
        Verujem da se od tog trenutka zavrsava i jedna prica o jurnjavi za sumnjivom statistikom dragog mu kolege.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Uskoro ce ATP objaviti evidentnu cinjenicu toka ove teniske sezone da je Novak br. 1
          Verujem da se od tog trenutka zavrsava i jedna prica o jurnjavi za sumnjivom statistikom dragog mu kolege.
          najtuznija stvar je sto cete nekad pogoditi u otpisivanju velikog Zeke

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            najtuznija stvar je sto cete nekad pogoditi u otpisivanju velikog Zeke
            Nije ova bara mesto za ovu vrstu rasprave.
            Shminku i Zeku postujem - statistiku ne volem
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Nije ova bara mesto za ovu vrstu rasprave.
              Shminku i Zeku postujem - statistiku ne volem
              Ma nema tu nikakve rasprave samo osvjezavanje ovog tmurnog dana

              Comment


              • al si ga osvežio, svaka ti čast.

                ostali samo dugmići...

                Comment


                • Da razjasnim nešto, niti sam pljuvala Vujoševića, niti mi je to bila namera. A da je napravio štetu jeste, pa se sada vadi da je preozbiljno shvaćen, a ne i da to nije rekao.
                  Drugo, ne postoje u Srbiji samo valjda tabloidi, fuj-grozni portali i "sunovci"? Svi štampani mediji su to preneli, a i po TV emisijama se o tome diskutuje, onako uzgred.

                  Ovde nikada nije bilo pametno opredeliti se za jednu ili drugu stranu, samo Novak je odavno obukao Zvezdin dres, te je ovaj komentar još čudniji, a i u pogrešno vreme došao, u sred košarkaške sezone.
                  Meni je mnogo ružnije ono njegovo ponašanje i konstantno kažnjavanje zbog nekontrolisanog jezika i temperamenta, šta li, ne samo da daje loš primer, već se pitam da li će ovo imati neke posledice tokom sledećih mečeva KK.
                  Last edited by miloolja; 29-10-12, 20:53.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • ma daaaaj olja pusti Duleta, pa taj dok priča jedno kaže a drugo misli
                    ko da je bitno čiji je dres obukao Novak, pa i da je NIKE obukao, ja bi ga opet prepoznao i reko:

                    ma jeste Novak, Boga mi to je naš Novak

                    Comment


                    • Nisam ni imala nameru ovde da se bavim njim, niti bilo gde drugde, nego neko je postavio, a uvek sam zagovornik da ružne stvari o Novaku ne treba ovde postavljati, već samo lepe, jer toliko ih je i tako... reč, po reč.
                      Last edited by miloolja; 29-10-12, 16:40. Reason: o=e
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • i ode mas u propas

                        Comment


                        • Nije on naivan uopste, znamo svi kako je namazan i o kakvom se liku radi. Pokrenuo je lavinu, posto je prilicno inteligentan znao je sta ce se desiti. No Novak nista ne gubi sa tim, nekoliko onih krajnje zagrizenih i to je to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvinjavam se svima unapred na razočaravajućim vestima. Danas se ne osećam baš najbolje i nažalost ću morati da pomerim naše večerašnje #Nole4Ulive okupljanje. Žao mi je jer sam baš bio uzbuđen oko našeg druženja večeras i prilike da vas sve malo bolje upoznam. Daću sve od sebe da se vidimo uživo u narednih nekoliko dana. Javljam vam se što pre! Hvala na razumevanju.
                            ....
                            sigpic

                            Comment


                            • Još ja progutah ovu večeru da bih se spremila i da čekam...

                              Šta mu je?

                              Ma neće muva na lava!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Još ja progutah ovu večeru da bih se spremila i da čekam...
                                Ja sam, da budem iskrena, sasvim zaboravila Biga, stres, ne mogu da postignem....
                                Baš mi je žao što je druženje sa Noletom otkazano, i baš-baš me je zabrinula ta njegova poruka....Šta se dešava...
                                Kakav usran dan u svakom pogledu, bolje ići u krevet što pre.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X