Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar ovaj video snimak Larisa, samo što je Nole smiješan dok čita sa table. Mislila sam da bolje govori engleski

    Comment


    • Pa sad je malo pobrkao sa kineskim, al vratiće se sve na svoje (valjda)
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Neka Novak ukaže Uniqlo-u da otvori radnju i u Bg pa da vidimo valja li to za te novce..

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          Evo ga klip kao sto sam obecao,nisam spavao koliko sam ga radio.Nadam se da ce vam se svideti ;-)
          moram da proširim rep pa da ponovo udelim ali klip je extra, naročito ono sa pozdravljanjem na kraju kad ih prati ko dobar domaćin...

          Comment



          • Mec za pamcenje.
            Gledam sad ponovo ovaj snimak,Rafa i Nole mal nisu u nesvest pali,a ovi bla bla bla
            A njih dvojica ne mogu na noge da stoje,mora da su im u sebi -sve po spisku.Dobro su se setili da im donesu stolice i vodu.Kakva je to borba bila,cesto pogledam taj mec.Bravo za obojicu,Noletu sto vise pobeda zelim a Rafi sto brzi oporavak i da ponovo gledamo njihove meceve
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Andy legenda krenuo da zagrli Novaka na mrezi, a ovaj se na finjaka izmace
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Andy legenda krenuo da zagrli Novaka na mrezi, a ovaj se na finjaka izmace
                Pa nijeee To je neki, kao, poluzagrljaj, meni ne deluje da se Nole izmakao, on se baš grli sa svima čak i kad gubi
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Najbolja tema na forumu i najbolja, najopuštenija ekipa.... Zna se ko nama donosi najviše radosti na sportskom nebu i kome mnogi nisu ni do kolena.
                  Za Noleta i ekipu ...


                  ZiX, bogami, počeo si ti ovo sasvim ozbiljno da radiš.
                  Odlična muzika i dramatika iste, odabir poena, kao i ostalih van teniskih elemenata..samo imam malu zamerku na možda predugu pauzu između segmenata, u tišini
                  Mada možda je nekima baš to ok. U svakom slučaju bravo, samo nastavi.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @ZIX

                    Legendo, svaka cast za klip, odlican je!!

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      @ZIX

                      Legendo, svaka cast za klip, odlican je!!
                      Hvala brate ;-)))

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        TheZIX90 znam da bi ovo bilo previse,ali da li ces po zavrsetku ove seozne napraviti 1 video klip za celu sezonu sto je nas Novak uradio nzm kako bi se ostalim Novakovcima ova ideja dopala?
                        e da ne zaboravim sjajan ti je klip sto si uradio
                        Pazi brate nije problem da uradim kao pregled cele sezone,ali bas da ponovo ubacujem iste poene bilo bi glupo u dosadno.Ne mrzi mene veruj mi ja volim ovo da radim u slobodno vreme,ali videcu da uradim kao preview sezone ;-)

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Najbolja tema na forumu i najbolja, najopuštenija ekipa.... Zna se ko nama donosi najviše radosti na sportskom nebu i kome mnogi nisu ni do kolena.
                          Za Noleta i ekipu ...


                          ZiX, bogami, počeo si ti ovo sasvim ozbiljno da radiš.
                          Odlična muzika i dramatika iste, odabir poena, kao i ostalih van teniskih elemenata..samo imam malu zamerku na možda predugu pauzu između segmenata, u tišini
                          Mada možda je nekima baš to ok. U svakom slučaju bravo, samo nastavi.
                          Hvala Olja ;-)

                          Comment


                          • Sad citam neke stare postove ovo oko toga kad neko prica tokom meceva... Au kako ja umem da budem nervozan kad me neko pita ''a koji je rezultat? A sto se nerviras?'' krv mi kljuca od takvih pitanja i ruka ume da mi bude slobodna. Moj brat namerno voli da me nervira kad je Novak u pitanju. Zna da mi je to slaba tacka . Bijem grizem ako bilo ko sta kaze tokom meca. Umem i ja da se proderem sto mom caletu smeta ali kad on pocne da se dere ( to samo kad su bas bas tesni mecevi ) e onda znas da ti je slobodno da radis sta hoces .
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Zix fantastican je klip i fantastican odabir muzike ;).

                              Povlacim sve lose sto sam rekao za tebe xaxaxa .

                              Vidi se da volis Novaka mnogo ali da kao i svaki pravi navijac dozvolis ponekad da te emocije preovladaju kad gledas njegove meceve .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Izvolte glasati http://www.atpworldtour.com/Fans/ATP...nees-2012.aspx
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X