Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Ne, ja sam više ovakva posle taj brejka
    Mislim da tu najbolje pomaze jedno stress-off pivo. Ukoliko terapija ne da odmah rezultate, istu ponavljati dok se ne pokaze poboljsanje.


    Originally posted by pecaros View Post
    Mnooogo se opustilo drustvo u ovoj bari
    Dok ne pocne Pariz svi na pecanje!

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Pivo&Novak..
      Prava "beton kombinacija" koju ponekad pojačavam domaćom šljivom..
      Nekada se tako pratila Zvezda, sada Novak..
      Važan je kontinuitet..
      Gledanje izrazito zabranjujem s' društvom.. Ako baš moram, ne čujem ništa šta se priča..
      Potpisujem sve i najbliža sam ''beton kombinaciji'' samo moram da dodam još i cigare tj jedna za drugom tako da je trovanje zagarantovano a kad se svemu tome doda i svo razvlačenje živaca i šta nam majstor radi do dovođenja u predinfarktno stanje očekujem da nam uz titulu ''najgori navijači na forumu'' ostali drugari odrede i dijagnozu

      Nekad sam kao što Vanja reče najbolji trener koji postoji, po potrebi i psiholog kao mnogi ovde, koji zna u svakom trenutku kad je i šta majstoru potrebno da izbaci bes iz sebe, po pogledu i kretanju na terenu znam unapred šta nas čeka ali nikako n'umem godinama da prevaziđem i lakše progutam poraz, svaki me na poseban način dovede do ludila. Jesu oni sastavni deo sporta, ali neka nas zaobilaze što je više moguće, da makar ostanemo živi kad već nismo čitavi

      Najbolja stvar u svemu je što nas ima sličnih ovde, što se jedni drugima radujemo kad proslavljamo uspeh a zajedno guramo dalje kad je loše, i što nas je naš Šampion okupio ovde, kakav je takav je - naš je, boljeg nemamo a i ne treba nam
      sigpic

      Comment


      • Ne pijem kada gledam Djokovica ili uopste sport.
        Ne pijem zato sto to ne izadje na dobro nikada i onda i ne obracam paznju ko igra niti mi se gleda tv
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          Evo ga klip kao sto sam obecao,nisam spavao koliko sam ga radio.Nadam se da ce vam se svideti ;-)
          Bravo,klip za desetku.
          Sam pocetak spota,kineski zid,koja simbolika-Nole kao zid na ovoj turneji,muzika fenomenalna,odabir najlepsih poena.
          Super je i pozdravljanje na kraju meca,kad ih Nole tapse po ramenu,kao bili ste odlicni ali ovde sam ja-zid.
          Kraj spota,Nole s peharom visoko podignutih ruku.
          Hvala ti,uzivanje je bilo gledati ovaj klip,verujem da ces ih jos mnogo napraviti,na radost Noletu,tebi i svima nama njegovim navijacima
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Mnooogo se opustilo drustvo u ovoj bari
            Dok ne pocne Pariz svi na pecanje!
            Mora malo opustanja,posle nakvih stresovamalo da kuliramo posle dva pehara
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Ne, ja sam više ovakva posle taj brejka
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Veštica? Sunce? (sa istoka na zapad) ?
                Hahahhahaa
                Ja to zato što u tutinim zapisima uvek ima neka tajna poruka pa reko ajd da rešim ovaj rebus!
                Metle su tajna poruka,zato menjao avatar Torima
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ne pijem kada gledam Djokovica ili uopste sport.
                  Ne pijem zato sto to ne izadje na dobro nikada i onda i ne obracam paznju ko igra niti mi se gleda tv
                  Ma ja kažem svaki put pred neki bitan meč da neću pa pred početak popustim, šta ću kad sam ološ

                  Probala sam i bez alkohola i sa a u oba slučaja, od silnog nerviranja i grča u kojem pratim meč ne vidim baš najbolje sve poene, pa svakako moram da pogledam dobar stari snimak Kad već znam da ću ionako gledati ponovo daj da makar manje boli ili jače drma euforija

                  Uglavnom to kod mene izađe na dobro, jedino mali problem predstavlja dan posle ali to je manje bitno, svakako ja to ne radim zbog sebe nego zbog Novaka
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by milicica View Post
                    Ma ja kažem svaki put pred neki bitan meč da neću pa pred početak popustim, šta ću kad sam ološ

                    Probala sam i bez alkohola i sa a u oba slučaja, od silnog nerviranja i grča u kojem pratim meč ne vidim baš najbolje sve poene, pa svakako moram da pogledam dobar stari snimak Kad već znam da ću ionako gledati ponovo daj da makar manje boli ili jače drma euforija

                    Uglavnom to kod mene izađe na dobro, jedino mali problem predstavlja dan posle ali to je manje bitno, svakako ja to ne radim zbog sebe nego zbog Novaka
                    Dobro ti opravdanje
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ne pijem kada gledam Djokovica ili uopste sport.
                      Ne pijem zato sto to ne izadje na dobro nikada i onda i ne obracam paznju ko igra niti mi se gleda tv
                      Ne pijem ni pod razno,onda tek ne bih videla nista od mecaal pojedem tonu grickalica,cigarete ne smem ni da brojim
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Sto se cigara tice, u mom slucaju to otprilike izgleda ovako. Narihtati na 4:04...

                        Comment


                        • NE znam ja ne pusim. Nije mi to potrebno, sportski podnosim sve njegove meceve.
                          Polupa se poneki put daljinski, lampa ili tako nesto sitno ali ono sve se da izdrzati.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Bravo,klip za desetku.
                            Sam pocetak spota,kineski zid,koja simbolika-Nole kao zid na ovoj turneji,muzika fenomenalna,odabir najlepsih poena.
                            Super je i pozdravljanje na kraju meca,kad ih Nole tapse po ramenu,kao bili ste odlicni ali ovde sam ja-zid.
                            Kraj spota,Nole s peharom visoko podignutih ruku.
                            Hvala ti,uzivanje je bilo gledati ovaj klip,verujem da ces ih jos mnogo napraviti,na radost Noletu,tebi i svima nama njegovim navijacima
                            Hvala i tebi,drago mi je da ti se svideo ;-)))

                            Comment


                            • TheZIX90 znam da bi ovo bilo previse,ali da li ces po zavrsetku ove seozne napraviti 1 video klip za celu sezonu sto je nas Novak uradio nzm kako bi se ostalim Novakovcima ova ideja dopala?
                              e da ne zaboravim sjajan ti je klip sto si uradio

                              Comment


                              • Mmmm bilo je već reči o projektu Clothes for Smiles, ali mislim da ovaj video nije postavljen, baš su cakani
                                Last edited by Larisa; 17-10-12, 16:51.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X